1101 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VW POLO GTD TDI BLUEMOTION EDNO VO MK - 12 . MT Auto

VW POLO GTD BLUEMOTION 1.2 TDI 75 KS EURO-5 NAJVISOKO NIVO NA OPREMA ...


6.500 €
или предлог цена
22 сеп 10:00Промовирано

BMW 520 D F10 184 KS NAVI PDC XENON UVOZ CH - 12.MT Auto

BMW 520D 185 KS F10 UVOZ CH SWISS UNIKAT BUKVALNO NOVA KOLA ** EDINS...


14.500 €
или предлог цена
23 сеп 21:02Промовирано

RENAULT MEGANE 1.5 DCI 110 KS LUX NOVA - 10 MT Auto

Оглас од претпријатие Објавени: авг. 11 2022 01:07 Renault-Megane-1-...


5.700 €
или предлог цена
22 сеп 10:01Промовирано

AUDI A6 QUATTRO 3.0

Se prodava audi a6 quattro 3.0 diesel avtomatik, mnogu socuvano vnatr...


18.700 €
или предлог цена
Вчера 16:04Mercedes A220 AMG 4MATIC

Top sostojba.


16.800 €
или предлог цена
Вчера 15:07POLO 1.4 tdi

Se prodava polo 1.4 tdi Registrirano vo perfektna sostojba pali voz...


3.450 €
или предлог цена
Вчера 14:42Porsche Cayenne 3.0 diesel 2011

Se prodava Porsche Cayenne 3.0 dizel 240 ks so visoko nivo na oprema....


1 €
или предлог цена
Вчера 14:15MERCEDES E-klasa Avtomatik

Se prodava Mercedes E200 Cdi 2005 god Avtomatik registriran do 01...


5.400 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
5.600 €
Вчера 13:48Fiat grande punto uvezeno od svajcarija reg.cela.god

Se prodava fiat grande punto 1.9 multijet 88kw 120ks so 6brzini 200...


По Договор
или предлог цена
Вчера 11:44Se prodava odlicen VW Touareg

Se prodava odlicen VW Touareg 2.5 so avtomatski menuvac, bez DPF. Od ...


6.100 €
или предлог цена
Вчера 11:17Citroen xsara 1.9 za delovi

Citroen xsara 1.9 za delovi Informacii na tel 075 428 390


1 €
или предлог цена
Вчера 11:13Se prodava Audi Q7 vo odlicna sostojba

Audito e vo besprekorna sostojba kako nadvor taka vnatre i isto i mot...


12.500 €
или предлог цена
Вчера 11:08Se prodava peugeot 206+ 2010god

Se prodava peugeot 206+ 2010god ful oprema plateni davacki do reg


3 €
или предлог цена
Вчера 09:30Bmw 330xd

Bmw 330 xd 4x4 Bmw vo ekstra sostojba Zelen karton do 04.10.22 Odl...


8.490 €
или предлог цена
Вчера 09:28Rezervno trkalo

Se prodava rezervna guma Inf na tel 075 43 22 33


1 МКД
или предлог цена
Вчера 09:28Peugeot 308 1.6hd 2008

Peugeot 308 2008g 1.6hd Klima ispravna Odlicen motor I podvozje T...


4.900 €
или предлог цена
Вчера 09:28mercedes c220 cdi


6.000 €
или предлог цена
Вчера 08:27Mercedes 220 cdi

Elegance model Bez zabeleski Kozen enterier Moze zamena


10 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
9.000 €
Вчера 07:34Citroen C4 1.6HDI Redizajn

Citroen c4 1.6Hdi Motor Registriran 3/2023 so Zelen Karton Klimatro...


4.200 €
или предлог цена
Вчера 00:22Opel Vectra 1.9 tdi (2006 - Restyling)

Se prodava Opel Vectra 1.9 tdi (120 ks), najdobriot i najekonomicen m...


3.490 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.590 €
Вчера 00:10Nissan X-trail na delovi

Se za Nissan X-trail. Polovni delovi vo odlicna sostojba. Nisan Xtrei...


1 €
или предлог цена
23 сеп 23:42VW Golf 7 1.2 TSI

Prodavam VW Golf 7 1.2TSI Trendline od prv sopstvenik, so zapazeni si...


11.500 €
или предлог цена
23 сеп 22:55VW polo 1.4 TDI dobra sostojba

ispravno i zacuvano vozilo so potrosuvacka od 4 litri na 100km pogod...


1.750 €
или предлог цена
23 сеп 22:51Peugeot 3008 1.6 HDI 2010god.

voziloto e maximalno zacuvano kompletno ispravno bez zabeleski potr...


7.500 €
или предлог цена
23 сеп 22:44FIAT BRAVO 1.9 8V Multijet DYNAMIC 2008

Voziloto e vo EXTRA sostojba.Kako nadvoresnost taka i vnatresnost.NE ...


По Договор
или предлог цена
23 сеп 22:05BMW 525D 2006 -KAKO OD SALON

BMW 525D 2006 217000 km realni-proverka kade sakate. Registrirano d...


9.000 €
или предлог цена
23 сеп 22:04GOLF VI GTI 211KS

Odlicna sostojba, za poveke info na 070232807 -bez zameni


15.500 €
или предлог цена
23 сеп 22:04OPEL CORSA 1.3CDTi EcoFlex 2008

Voziloto e vo EXTRA sostojba.Kako nadvoresnost taka i vnatresnost.NE ...


По Договор
или предлог цена
23 сеп 21:59BMW 520 D F10 184 KS NAVI PDC XENON UVOZ CH - 12.MT Auto

BMW 520D 185 KS F10 UVOZ CH SWISS UNIKAT BUKVALNO NOVA KOLA ** EDINS...


14.500 €
или предлог цена
23 сеп 21:02Opel insignija 2.0cdti 2011g

Opel insignia 2.0cdti 2011g servisirana registrirana vo odlicna sost...


8.700 €
или предлог цена
23 сеп 20:15Se prodava Cooper 1.6 benzin panorama krov

Se prodava mini Cooper 1.6 benzin ful oprema panorama krov registrira...


3 €
или предлог цена
23 сеп 19:21BMW F10 520d 184ks 2013god

PRODAVAM BMW F10 520d 184ks 2013god Avtomatik/Tiptronik/Streptronik ...


15.200 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
15.700 €
23 сеп 18:47MAZDA 6, 2003

СЕ ПРОДАВА МАЗДА 6 ОД 2003 ГОД. ДИЗЕЛ ЦЕЛА ИЛИ НА ДЕЛОВИ, ВО ...


1.500 €
или предлог цена
23 сеп 14:45CITROEN C5 2.0 HDI, 136 KS, 2009 g. CONFORT

Se prodava CITROEN C5 2.0 HDI, CONFORT so 136ks, 2009 g. Voziloto e u...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
23 сеп 14:36MAZDA 3, 1.6 MZ-CD, Exclusive, 116 KS, 2011 god.

Se prodava MAZDA 3, 1,6 MZ-CD EXCLUSIVE so 116ks. Proizvedeno 2011 go...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
23 сеп 14:36Seat Ibiza 1.2 benzin 47 kw

Se prodava Seat Ibiza 1.2 Benzin 47kw(64ks) Registrina 07.2023 Ser...


3.050 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
3.099 €
23 сеп 14:36SEAT ALTEA 2.0 TDI, SPORT-140 KS, 2005g.

Se prodava SEAT ALTEA 2.0 TDI SPORT so 140ks. Voziloto e uvezeno od G...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
23 сеп 14:36AUDI A3 1.9 TDI, 105 KS, ATTRACTION, '2005g. TEMPOMAT

Se prodava AUDI A3, 1,9 TDI, ATTRACTION so 105ks, 2005 g. Voziloto e ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
23 сеп 14:36BMW 320d, 136 KS, 2000g.

Se podava BMW 320d, 2000 god., so 136ks., registrirano do 04/2023 god...


По Договор
или предлог цена
23 сеп 14:36Hyundai Accent 1.3 Trosi 3 denari na 1 KM.

Motor: 60kw / 80ks/hp Racen menuvac Gorivo: Benzin plin Kil...


700 €
или предлог цена
23 сеп 14:28Opel Corsa 1.2 Benzin

Opel Corsa 1.2 Benzin 2004 God Klima Servo volan Elektrika na pro...


1 €
или предлог цена
23 сеп 13:17Mercedes Benz E 220

Mercedes Benz E 220 Elegance EVO motor 2007 God 2150 kubici 140 k...


1 €
или предлог цена
23 сеп 13:17BWM 318 TDS

Vo odlicna sostojbs so skapani pragovi So klima imat registracija S...


800 €
или предлог цена
23 сеп 13:13Страна 2 од 28

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам