1124 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Opel Insignia 2.0 CDTI Edition

Opel Insignia 2.0 CDTI Edition -Година на производство: 2008 -Прва ...


8.500 €
или предлог цена
04 авг 16:54Промовирано

Peugeot 1007

Колата е во совршена состојба. Има и зелен картон. Мотор бензинец 1.4...


3.000 €
или предлог цена
Вчера 09:40Промовирано

GOLF 7 FACELIFT 2017 GODINA

Se prodava GOLF 7 FACELIFT 1.6 TDI -2017 Godina -Parking senzori ...


1 €
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

Dodge Caliber 2.0 CRD.Moze zamena

Dodge caliber 2.0 CRD 140ps registrirana do 05.2023 moze zamena so va...


5.000 €
или предлог цена
06 авг 15:49Ford Courier 1.8 dizel 2000

Ford Courier 1.8 dizel 2000 godina,so 5 sedista pali vozi,bez regist...


1.000 €
или предлог цена
- 33 % Попуст
1.500 €
06 авг 15:49prodavam jaguar x type

prodavam jaguar x type, 2005, tehnicki ispraven, registriran, motor m...


2.800 €
или предлог цена
06 авг 14:59Citroen Jumper 2.2 hdi boxer ducato kombe

Uvezeno vo mk vo 2019g 280 000km 2008g Napraven servis ulje i filt...


6 €
или предлог цена
06 авг 14:09!!! ITNO !!! Mini Countryman Cooper S All 4 185 HP

Mini Countryman Cooper S 184HP 4x4 Vo odlicna sostojba Servisna knis...


13.500 €
или предлог цена
06 авг 13:58Citroen xsara 2.0hdi

Kolata e vo odlicna sostojba napraven servis novi gumi bez klima pom...


1.500 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.800 €
06 авг 13:48Mercedes C270 cdi 2002

kolata e vo ispravna sostojba motor menjac top klima raboti novi 4 g...


2 €
или предлог цена
06 авг 13:40BMW 525 d Facelift

Istecena registracija


2.600 €
или предлог цена
06 авг 13:12Peugeot 207 1.4 - 08

Peugeot 207 1.4 benzin, 2008 prva registracija 2009, registrirano, o...


3 €
или предлог цена
06 авг 13:12MAZDA 6, 2003

СЕ ПРОДАВА МАЗДА 6 ОД 2003 ГОД. ДИЗЕЛ ЦЕЛА ИЛИ НА ДЕЛОВИ, ВО ...


1.600 €
или предлог цена
06 авг 12:19Landrover freelender 1.8 benzin/plin

Gjipot e odlicen, ne e vozen po planini, ima Novi 5 zimski gumi, Nov ...


2.700 €
или предлог цена
06 авг 12:19Fiat Tipo 1.4 plin atest

servisirano pazi vozi


50.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
60.000 МКД
06 авг 12:01Se prodava golf 5 registriran cela god navigacija

Se prodava vw golf 5 1.9tdi 75kw ful oprema navigacija reg cela godin...


5.499 €
или предлог цена
06 авг 11:39OPEL ASTRA J 1.4 - Prva boja .. Reg.

Se prodava Opel Astra 1.4 J turbo benzin ...Voziloto e mak. zacuva...


7 €
или предлог цена
06 авг 11:05Se prodava peugeot 307 1.6 hdi 7 sedista

Se prodava peugeot 307 1.6 hdi 7 sedista da kluca reg servis ful opre...


1 €
или предлог цена
06 авг 10:35Се продава тест возило Citroen C5 Aircross

Се продава тест возило Citroen C5 Aircross или замена со Fiat 500 ил...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
24.000 €
06 авг 10:00Porse Cayenne

Vo ispravna sostojba Regisracija cela godina Benzin-plin Kontakt tel ...


12.000 €
или предлог цена
06 авг 09:55Sangyong Kyron

Vo ispravna sostojba Regisracija cela godina Kontakt tel 075 809 748


6.000 €
или предлог цена
06 авг 09:54Pezo 406

Vo ispravna sostojba Kontakt tel 075 809 748


2.000 €
или предлог цена
- 23 % Попуст
2.600 €
06 авг 09:54Mercedes S 400

Vo ispravna sostojba Kontakt tel 075 809 748


3.000 €
или предлог цена
06 авг 09:54BMW 320

Registrirano servisirano Vo top sostojba Kontakt viber


7.300 €
или предлог цена
06 авг 09:23Vw volkswagen polo 14tdi

Polo 14tdi bluemotion so noviot motor so ful oprema so koza napraveni...


3.550 €
или предлог цена
06 авг 09:08Citroen c3 14hdi

Citroen c3 14hdi 2007god kupen vo Makedonija od prv gazda so ful opre...


3 €
или предлог цена
06 авг 09:08Mercedes c250 so zariban motor moze i na delovi 112233

Moze za delovi


750 €
или предлог цена
06 авг 03:13Mercedes E200 Benzin Automatik 112233

moze zena za dzip ili skuter 50cc


1 €
или предлог цена
06 авг 03:13Pezo 806 2.0 HDI 2002 na stranski tablici 112233

kombeto e ekstra moze da se registrira i da se vozi so bugarski dokum...


1 €
или предлог цена
06 авг 03:13hyundai coupe 1.6 benzin plin full oprema

se prodava hyundai coupe registrirano do 13 07 2023 so full oprema ...


1.200 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
1.500 €
06 авг 03:10Peugeot 207cc 1.6 Platinum Edition 2009 uvoz CH

Peugeot 207cc 1.6 88kw platinium edition 2009 god. 140.000 realni KM


По Договор
или предлог цена
06 авг 01:24RANGE ROVER EVOQUE DYNAMIX LUX HST*****NOV******

Se prodva RANGE ROVER EVOQUE HSE DYNAMIX LUX 2.2/150ks (4x4) NOVVV so...


По Договор
или предлог цена
05 авг 21:07AUDI A3 1.9 tdi

vo odlicna sostojba redovno servisirano


3.800 €
или предлог цена
05 авг 20:51Volkswagen bubi

Volkswagen bubi 70/74god Cena po dogovor Tel 076 845 737


1 €
или предлог цена
05 авг 20:43Audi A6 4x4

Audi A6 4 x 4 all road 3.0 tdi 250konji 2011 god eur 250.000km BG tab...


9.500 €
или предлог цена
05 авг 20:39OPEL CORSA 1,4 BENZIN 90KS 2001 GODINA 166 000km

Se Prodava Opel Corsa 1.4 Benzinec 90hp so realni 166 000km Oprema ...


2.600 €
или предлог цена
05 авг 18:29SE PRODAVA MITSUBISHI COLT

Se prodava odlicno socuvan mitsubishi colt, so visoko nivo na oprema:...


3.050 €
или предлог цена
05 авг 17:52SSANGYONG KYRON 2.0XDI 4X4 FACELIFT - NEUVEZEN 08

Se prodava dzip Ssangyong Kyron 2.0xdi Facelift (Mercedes motor/menuv...


8.000 €
или предлог цена
05 авг 17:36Opel Mokka 1,7 CDTI ecoFlex

Автомобилот е во одлична состојба и внатрешно и надворешно Платни ...


12.990 €
или предлог цена
05 авг 17:27Audi Q7 3.0TDI S Line Panorama

BEZ ZAMENI Audi Q7 3.0 TDI S Line Panorama Krov Kozni Sedista G...


По Договор
или предлог цена
05 авг 16:03BMW 318I

se prodava bmw 318i 2009 godina facelift model, kolata e uvezana od h...


7.100 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
7.300 €
05 авг 16:03Hyundai i 10 - Prva boja .. Reg..( PLIN )

PRODADENO


7 €
или предлог цена
05 авг 15:53Fiat 500 1.2(69ks)2007 LOUNGE-PANORAMA

Се продава одлично сочувано FIAT 500 2007 год.1.2(69кс)бензин. Вис...


5.700 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
5.750 €
05 авг 15:16Страна 3 од 29

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам