1090 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

RENAULT MEGANE 1.5 DCI 110 KS LUX NOVA - 10 MT Auto

Оглас од претпријатие Објавени: авг. 11 2022 01:07 Renault-Megane-1-...


5.700 €
или предлог цена
28 сеп 10:35Промовирано

BMW 520 D F10 184 KS NAVI PDC XENON UVOZ CH - 12.MT Auto

BMW 520D 185 KS F10 UVOZ CH SWISS UNIKAT BUKVALNO NOVA KOLA ** EDINS...


14.500 €
или предлог цена
28 сеп 10:37Промовирано

VW GOLF 2.0 TDI 110 KS HIGHLINE KOZA NAVI - 10.MT Auto

VW GOLF 2.0 TDI 110 ks EURO-5 HIGHLINE NAVI FULL NOV NOV UVOZ PARIS ...


7.800 €
или предлог цена
28 сеп 10:35Промовирано

Peugeot Pezo 407 2.0hdi 2007 full oprema

Kolata e vo odlicna sostojba registrirana do 20 noemvri, smeneto e se...


3.999 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
4.050 €
24 сеп 18:34Citroen xsara 1.9 za delovi

Citroen xsara 1.9 za delovi Informacii na tel 075 428 390


1 €
или предлог цена
24 сеп 11:13Bmw 330xd

Bmw 330 xd 4x4 Bmw vo ekstra sostojba Zelen karton do 04.10.22 Odl...


8.490 €
или предлог цена
24 сеп 09:28Rezervno trkalo

Se prodava rezervna guma Inf na tel 075 43 22 33


1 МКД
или предлог цена
24 сеп 09:28Nissan X-trail na delovi

Se za Nissan X-trail. Polovni delovi vo odlicna sostojba. Nisan Xtrei...


1 €
или предлог цена
23 сеп 23:42VW Golf 7 1.2 TSI

Prodavam VW Golf 7 1.2TSI Trendline od prv sopstvenik, so zapazeni si...


11.500 €
или предлог цена
23 сеп 22:55BMW 525D 2006 -KAKO OD SALON

BMW 525D 2006 217000 km realni-proverka kade sakate. Registrirano d...


9.000 €
или предлог цена
23 сеп 22:04GOLF VI GTI 211KS

Odlicna sostojba, za poveke info na 070232807 -bez zameni


15.500 €
или предлог цена
23 сеп 22:04Se prodava Cooper 1.6 benzin panorama krov

Se prodava mini Cooper 1.6 benzin ful oprema panorama krov registrira...


3 €
или предлог цена
23 сеп 19:21Hyundai Accent 1.3 Trosi 3 denari na 1 KM.

Motor: 60kw / 80ks/hp Racen menuvac Gorivo: Benzin plin Kil...


700 €
или предлог цена
23 сеп 14:28Golg 5 2006 1.9

Servisiran za povejke info javetese na brojot


4.400 €
или предлог цена
23 сеп 13:07Kangoo 1.9

Vo ispravna sostojba


1.800 €
или предлог цена
23 сеп 13:07Fiat Abarth 595 Competizione

BMC Air Intake Kolata e kako nova. 62000km


20.000 €
или предлог цена
23 сеп 11:57SSANGYONG KYRON 2.0XDI 4X4 FACELIFT - NEUVEZEN 08

Se prodava dzip Ssangyong Kyron 2.0xdi Facelift (Mercedes motor/menuv...


7.900 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
7.990 €
22 сеп 19:43Chrysler PT Cruiser 2.2 CRD full oprema

Registrirana do 18.07.2023 godina Atest klima folii Novi zimski gum...


1.800 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
2.000 €
22 сеп 18:25Peugeot 207 1.6

Se prodava Pezo 207 1.6 benzin, odlicno zacuvano, full oprema, servis...


3 €
или предлог цена
22 сеп 16:11Pezo 407 1.6 hdi 2006 god

Se prodava Peugeot 407 1.6 hdi 2006 godina registrirano do 08.2023 or...


3.400 €
или предлог цена
22 сеп 14:43Citroen c3 picasso 2009 god benzin 1.4

Zdravo! Se prodava Citroen c3 picasso 1.4 benzin vo dobra sostojba s...


4.500 €
или предлог цена
22 сеп 13:12Ford Mondeo 2.0 Tdci Avtomatik

Registriran do 20.06.2023 so zelen karton 282000km Novi letni gumi ...


5.300 €
или предлог цена
22 сеп 13:00Mercedes-benz bluetec 2013 god

Mercedesot e donesen od kanada so samo 110 000 km so celokupna dokume...


35.000 €
или предлог цена
22 сеп 10:51Se prodava Reno Megane 2.

Se prodava Reno Megane 2 2003 1.9 TurboDizel Ima pominato 26 000km...


2.400 €
или предлог цена
22 сеп 10:50Se prodava OPEL ASTRA K 1.6 CDTI 110KS INNOVATION 2016

Se prodava - Opel Astra K 1.6 CDTI 110ks Innovation 2016 godina so 5 ...


По Договор
или предлог цена
22 сеп 10:34Reno R4

Se prodava reno vo vozna sostojba Bez registracija


1 МКД
или предлог цена
22 сеп 09:00Se prodava jeep grand cherokee 4.7 V8

Se prodava Jeep Grand cherokee 4.7 V8. Benzin-Plin so original 166000...


10.000 €
или предлог цена
22 сеп 08:3916ki 5x112 7J Et45 Passat Golf Turan Saran Skoda Jeta Eos

16ki 5x112 7J Et45 Passat Golf Turan Saran Skoda Jeta Eos Bandasite ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
14 €
22 сеп 08:22Opel insignia 2.0 CDTI 81kw 2009god

Opel insignia vo odlicna sostojba napraven kompleten golem servis nov...


8.300 €
или предлог цена
21 сеп 21:24Opel Mokka 1,7 CDTI ecoFlex

Автомобилот е во одлична состојба и внатрешно и надворешно Платни ...


12.490 €
или предлог цена
21 сеп 20:47Peugeot 1.9d

Registriran do 07.23 Atest kuka Dva kluca. Central Izaklucuvajne K...


1.950 €
или предлог цена
21 сеп 20:45Alfa Romeo GT Q2 1.9 jtd 2009 god.

Alfa Romeo GT Q2 2009 god. Alfata e vo izvonredna sostojba kako karo...


4.500 €
или предлог цена
21 сеп 20:09Citroen Xsara 2.0 HDI

Kolata e vo odlicna sostojba redovno servisirana registrirana, ima do...


1.800 €
или предлог цена
21 сеп 18:37Audi A4

Prodavam Audi A4, 2.5 tdi, 114kw, kompletno servisirano, odlicen moto...


3.600 €
или предлог цена
21 сеп 14:21OPEL REKORD 2.0 BERLINA MODEL D

Opelot e vo odlicna sostojba,Momentalno ne e registriran posledna reg...


2.000 €
или предлог цена
20 сеп 19:24SEAT 1.4 TDI 2005 klima Hitnoo

prodavam hitno po najrealna cena seat cordoba 1.4 tdi so klima i mal...


2.450 €
или предлог цена
20 сеп 17:26Range Rover Sport 4.2 350hp Supercharged

Se prodava Range Rover Sport 4.2 350hp Supercharged samo nekolku vo ...


14.500 €
или предлог цена
20 сеп 17:19BMW 730 218HP 2004 Godina

Se prodava Bmw 730 3000kubici 218konja vo perfektna sostojba izvrse...


8.000 €
или предлог цена
20 сеп 17:19Bmw e90 320d

BMW E90 320d 163ks Novi gumi Servisirana Od oprema : Golema nav...


6 €
или предлог цена
20 сеп 15:24opel vivaro

Se prodava kombe Opel Vivaro 2.0 CDTI. Pali vozi.


5.500 €
или предлог цена
20 сеп 07:54bmw x5 registrirana zelen karton moze zamena so moja doplat

bmw x5 registrirana zelen karton fiat grande punto moze zamena ...


6.500 €
или предлог цена
19 сеп 23:37fiat grande punto 1.4 so fabricki metan donesena od ch

top sostojba proverka kaj sakate moze zamena 2 za edna bmwx5 2003 ...


4.999 €
или предлог цена
19 сеп 23:37Mitsubishi colt 1,5 di-d Redaktion

Se prodava, Colt cz3 95ks,chip tuning 130ks ,kolata poseduva mnogu Ex...


3.350 €
или предлог цена
19 сеп 23:19Страна 7 од 28

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам