Аеродром
                   
575 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

GRAND BURGER 1 ИМА ПОТРЕБА ОД ПЕРСОНАЛ

Fast food ,,GRAND BURGER",со локација во Ново Лисиче,има потреба од ...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

04 фев 12:42Промовирано

Rabota na Ibiza

Нудам работа на Ибица, Шпанија. Имаме потреба од келнер, шанкер и гот...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

31 јан 09:52Baram Rabotnik Za Vo Vulkanizerski Servis

Baram Rabotnik Za Vo Vulkanizerski Servis so ISKUSTVO Plata startna...


550 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

31 јан 08:41Овластување А

Маш. инженер со А овластувања за:Надзор,Изведба и Проектирање бара до...


100 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

31 јан 07:24Se bara vozac so E kategorija

Imame potreba od vozac so E kategorija(sleper cerada) -relacija Make...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

31 јан 06:37Се бараат шофери за во Германија

Се бараат шофери за во Касел,Германија.. Нето плата околу 2700-2800 е...


2.700 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

29 јан 18:49Preselbi frlanje sut cistenje podrumi i drugi uslugi

Preselbi frlanje sut cistenje podrumi i drugi uslugi


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

29 јан 18:34Opst rabotnik vo magacin SKOPJE

Опис за позиција ОПШТ Работник СКОПЈЕ : -Утовар и Истовар на материј...


22.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

29 јан 12:01Baram devojcinja za rabota vo kafic vo Tc Biser

Se baraat devojcinja za rabota vo kafic kako kelnerki. Kontakt tel.0...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

28 јан 14:07Baram rabota kako Dadilka ili Bejbisiter !!

Zena , 38god , od nas. Aerodrom , Imam zavrseno Visoko obrazovanie...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

28 јан 10:04Babysitterka I Pricuvuvanje na Deca!

Diplomirana Anglistka , Nevrabotena , bara Rabota Kako Teacher ili ...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

28 јан 10:04SE baraat Devojki za Rabota vo VIP Agencija !!!

Treba da bidete , Otvoreni , Komunikativni , So Prijatna dispozicija ...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

28 јан 09:59ХИГИЕНИЧАРИ/КИ

Фирмата за одржување на хигиена Клинер ДООЕЛ од Скопје има потреба од...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

27 јан 16:15se bara personal za rabota

Personal za rabota:za posluzuvanje i sank


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

27 јан 14:57Вработуваме персонал за примање и издавање на нарачки

Munchies burger има потреба од млади, љубезни и амбициозни работници ...


28.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

27 јан 13:00Имаме потреба од доставувачи

Потребни се доставувачи за работа во ресторан за брза храна во Аеродр...


27.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

27 јан 13:00Вработуваме персонал за припремање на храна

Ресторан за брза храна во аеродром има потреба од персонал за припрем...


31.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

27 јан 13:00ЕЛЕКТРИЧАР

Изведувам секаков вид електричарска работа доаѓам на повик. ТЕЛ: ...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

26 јан 20:28Baram frizerka/frizer plata 500 evra

Baram frizerka, plata 30000


500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

26 јан 09:34Kuvar/ka

Potrebno e kuvar/ka so rabotno iskustvo vo restoran vo naselba Aerodr...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

25 јан 21:59Baram Rabota Da Cuvam Deca I Stari Lica

Seriozna Zena Bara Rabota Da Cuva Deca, Stari Podvizni Lica I Po Potr...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

23 јан 16:06АВТО ШКОЛА

АВТО ШКОЛА АВТОМАК ОД СКОПЈЕ ИМА ПОТРЕБА ОД ЛИЦЕНЦИРАН ИНСТРУКТОР З...


30.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

23 јан 10:37Potreben e personal za vo restoran

Poradi zgolemen obem na rabota restoran " moja kukja " ima potreba od...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

22 јан 13:04Se Bara Zena --- Domakinka , za odrzuvanje stan , N. Liisice

Se Bara Zena -- Domkinka , za Generalka i Odrzuvanje na mal stan vo ...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

21 јан 13:00Општ работник

Аплицирајте на следниов линк: www.gann.mk


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

21 јан 11:01Персонал за работа во хемиско чистење

📣Сим-Рат 2000 има потреба од персонал за работа со полно работно вре...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

20 јан 15:45ХИГИЕНИЧАРИ/КИ

Фирмата за одржување на хигиена Клинер ДООЕЛ од Скопје има потреба од...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

18 јан 13:33Se baraat burekdzija i slatkarki za rabota vo francija

Se baraat burekdzija i slatkarki za rabota vo paris francija. Pozelno...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

17 јан 21:27Pekara ima potrba od prodavacka

Senudi rabota za vo mlecen restoranod Pekara Vatasa. Vo naseba lisic...


10 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

16 јан 13:54monter na svetlecki reklami

se bara monter na svetlecki reklami ili bravar


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

16 јан 09:33Продавачка во бутик

Се бара сериозна жена над 40 год. За работа во бутик за 4 часа работн...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

15 јан 11:41Kelner

Poradi zgolemen obem na rabota potrebno e kelner za rabota vo restora...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

15 јан 03:53Barame kelneri / kelnerki

Barame kelneri/ki i shankeri za rabota vo riben restoran vo Michurin ...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

14 јан 10:21Barame personal za restoran

Barame gotvachi, kelneri/kelnerki, shankeri, salaterki i higienichark...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

14 јан 10:21Potrebni se Higienicarki

Potrebni se higienicarki za tekovno odrzuvanje kancelarii popladne v...


12.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

12 јан 16:48Baram Konobar za gostilnica vo aerodrom kaj tri Biseri

Baram Konobar za gostilnica vo aerodrom kaj tri Biseri so iskustvo ko...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

12 јан 13:03Се бара чистачка за стан - долготрајно

Барам жена за помош во домаќинство за долг временски период. Станот е...


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

11 јан 10:18Kelner/ Kelnerka

Кафе бар во Аеродром има потреба од персонал. Инфо: 071277297


22 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

10 јан 16:33Personal za vo kafic

Kafe bar ima potreba od kelneri kelnerki Povekje informacii na: 0...


21.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

10 јан 16:33Kelner / Kelnerka

Кафе бар во Центар има потреба од персонал. За повеќе инфо 0712772...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

10 јан 16:32Se bara vozac so E kategorija

Stil logistik od Skopje ima potreba od vozac so E kategorija (slep...


1.500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

10 јан 16:19Страна 2 од 15

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам