Аеродром
                   
570 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Barame vozac za utovar/istovar

Barame vozac za utovar/istovar


700 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

03 ное 22:37Ribarnica -przilnica vo Aerodrom vrabotuva prodavacka

Firma so 30 godisno uspesno postoenje i rabota bara personal za Novo ...


24.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

03 ное 22:23Nudam rab za ofset masinist

Imame potreba od ofset masinist za prekuvremeno rab vreme.


200 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

03 ное 19:11Barame zena za odrzuvanje na domot

Za 22 rabotni dena vo mesecot So odnapred vzaemen dogovor za rabotno ...


22.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

03 ное 09:03PASTRMAJLIJA MAJSTOR

Se bara majstor za stipska pastrmajlija.majstor sto ja znae stipskata...


1.200 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

03 ное 06:00Se bara rabotnik za vo avtoperalna

Avtoperalna vo novo lisice bara rabotnik so rabotno iskustvo. Zora...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

01 ное 10:22Vozach i serviser na Toaletni kabini

Se bara vozach i voedno serviser na Mobilni toaletni kabini. Potrebno...


30.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

31 окт 10:54монтер на клима уреди

Фирма за климатизација има потреба од монтер и/или помошник монтер з...


2 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

28 окт 16:59Такси фирма има потреба од возачи

Такси фирма бара возачи, за возила под рента 071345540


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

25 окт 17:18MEZE BAR SKOPJANKA IMA POTREBA OD PERSONAL

Restoran MEZE BAR koj se naoga vo t.c.Skopjanka naselba Aerodrom vedn...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

20 окт 11:12Вработуваме возач за Ц+Е кат. со ЕУ/БГ документи

Имаме потреба од заменски или редовен возач со Ц+Е категорија со ЕУ/Б...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

19 окт 13:00Слаткарка со работно искуство

Почитувани, имаме потреба од декоратер/уметник/вајар со или без работ...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

18 окт 21:54ПОНУДА ЗА РАБОТА - МЕТЕОР ФОТО

МЕТЕОР Фото студио, има потреба од девојка за работа на пулт за прием...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

18 окт 15:11Продавачка за во Пекара

Се бара продавачка за во пекара со локација во населба Аеродром ( поз...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

18 окт 13:45Vozac C kat.

Baram rabota kako vozac so C kategorija (profesionalec) Nudam profesi...


100 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

17 окт 16:45Помишничка за во кујна/Pomosnicka za vo kujna

Кујна ‘’ГУРМАН” бара помошничка за во кујна со претходно работно иску...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

17 окт 15:26PONUDETE seriozna rabota, imam A, B, C kategorii, samo prva

Godini: 35 Tel. Za kon: 078 809 288 Zivealiste: Skopje, Lisice Ima...


35.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

13 окт 23:42административен работник

Firma za dostava na pratki so sediste vo naselba Aerodrom ima potreba...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

07 окт 13:00Se Bars , Rabota , Po moznost I so Obezbeden Smestaj !!!

Zena , 38 god , so Odlicno Poznavanje na Angliski , Odlicni Komunika...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

06 окт 06:25Дадилка бара работа

Пензионирана воспитувачка од градинка, со долгогодишно искуство и пре...


18.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

05 окт 20:16vozac so E kategorija za vozenje MK - TR

imame potreba od vozac so E kategorija za vozenje na sleper na relaci...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

05 окт 09:38Vozac so E kategorija za relacija MK - AL

imame potreba od vozac so E kategorija za vozenje na sleper na relaci...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

05 окт 09:37Baram rabota!!!

Bilo kakva .... Imam zavrseno Angliski , Sredno Medicinsko... 38 god ...


400 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

04 окт 00:47LA PIZZA VRABOTUVA!

Poradi zgolemen obem na rabota timot na La Pizza vrabotuva picmajstor...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

01 окт 13:21vrabotuvame frizerka sivacka i higienicarka

vrabotuvame frizerka sivacka i higienicarka,opst rabotnik so rabotno ...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

01 окт 12:57Транспортна фирма од Скопје бара службеник за работа на пози

Транспортна фирма од Скопје бара службеник за работа на позиција тран...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

01 окт 04:05Baram majstor za bosanki i pecivo

Пекара има потреба од мајстор за босанки/лепињи и пециво. Недела сло...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

30 сеп 21:14Baram majstor za lajbici, lepinji

Пекара има потреба од мајстор за изработка на лајбици, питарки и пеци...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

30 сеп 21:14ПОМОШНИК БРАВАР / BRAVAR

Се бара помошник бравар со и без работно искуство Локација: населба ...


20.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

30 сеп 08:58Барам електроинжинер или електротехничар

1 (еден) електроинжинер или електротехничар со работно искуство. ...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

29 сеп 10:11Приватни часови по теорија на музика

Давам приватни часови по теорија на музика за основно и средно училиш...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

26 сеп 23:49Se bara aerobik instruktor. Plata po dogovor.

Renomirano studio bara instruktor za fitnes, aerobik.


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

25 сеп 21:29Barame Pica Pastrmajlija Majstor za rabota

Barame Pica Pastrmajlija Majstor za rabota vo Gostilnica kaj tri bise...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

21 сеп 23:49BARAM GOTVACKA

BARAM GOTVACKA ZA RESTORAN VO LISICE 075 239 527


24.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

16 сеп 21:37HIGIENICARKA

BARAM HIGIENICARKA I POMOSNICKA ZA VO KUJNA ZA VO RESTORAN VO NOVO LI...


15.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

16 сеп 21:37PONUDETE seriozna rabota, imam A, B, C kategorii

Godini: 34 Tel. Za kon: 078 809 288 Zivealiste: Skopje, Lisice Im...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

15 сеп 23:29Se vrsi sreduvanje na dvor i dvorna povrsina. CELOSNO.

Kosam so sopstvena kosalica so nivoa od 1 do 5,i so trimer,masina za ...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Барам работа

13 сеп 17:33Вработуваме салатер/ка само прва смена.

Ресторан за брза храна има потреба од салатери и помошници за подготв...


26.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

09 сеп 13:00Se bara dispecer

Se bara dispecer so rabotno iskustvo vo Amerikanska kompanija koja im...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

07 сеп 17:29Вработуваме 1500 ден дневница

Дуотерм доо Скопје има потррба од 5 лица за хонорарна работа. Општ ...


1.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

03 сеп 18:52Страна 4 од 15

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам