1359 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Bmw 740LD XD Presidential Carbon Core

Bmw 740LD XD Presidential Carbon Core so najvisoko nivo na oprema - o...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

Shevrolet captiva 2.0 4x4

Shevrolet captiva 2.0 4x4 automatik Winter mode Senzori na svetla ...


4.900 €
или предлог цена
31 мар 17:12Промовирано

Citroen C-3 1.4 hdi full oprema Panorama

CITROEN C3 1.4 HDI PANORAMA FULL 3.5L NA 100KM. 2011/10 God. ‼ REG...


5.200 €
или предлог цена
27 јул 21:32Промовирано

Се продава RENAULT MODUS 2007год

Од опрема има: -Климатроник -6 воздушни перничиња -Серво волан -К...


3.000 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
3.200 €
Денес 11:40Opel corsa 14'16v /075 813 672 /075 813 672

Pali vozi tip top cena 700e ili 650e


1 €
или предлог цена
Денес 11:33ALFA ROMEO 159 1.9JTD 120HP 8V REGISTRIRANA TOP SOSTOJBA

Alfa romeo 159 1.9JTDm 120hp 88kw 2005 godina registrirana do 15.02.2...


4.500 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.600 €
Денес 11:32  НОВ ОГЛАС

ASTRA J 1.3CDTI- 2010g-ECOFLEX-ODLICNA

Se prodava OPEL ASTRA J 1.3cdti 2010god 70kw,95ks so pominati 170 000...


5.990 €
или предлог цена
Денес 11:19GOLF 6 2.0tdi-HIGHLINE-2010g-euro 5

Se prodava Golf 6 2.0 tdi 07.mesec 2010god 103kw,140ks so pominati r...


6.990 €
или предлог цена
Денес 11:18Vw Passat B6

VW Passat 2.0 140hp Kolata e vo odlicna sostojba Motor odlicen Men...


5.300 €
или предлог цена
Денес 11:16BMW 320D 2007 E90

BMW 320D 2007GOD 163KS SERVIS NAPRAVEN PROVERKA BILO KADE


5.500 €
или предлог цена
Денес 11:12BMW E60 535D 2005

BMW 535D OD OPREMA POSEDUVA -GOLEMA NAVIGACIJA -KLIMATRONIK -HE...


7.000 €
или предлог цена
Денес 11:12Peugeot 206 1.4 16V 2006 godina

-ATESTIRAN PLIN LOVATO -2006 GODINA -KLIMA -AIRBAG -ELEKTRICNI PR...


3.000 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
3.200 €
Денес 11:12Prodavam BMW X5 Full M paket

Bmw to e top 2002/2003 god , Mk tabli . Registrirana cela god do Ma...


5.900 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
5.950 €
Денес 10:08Seat Leon 2013 1.6 TDI 6 Brzini

super socuvan, napraven golem servis, 4 novi gumi, koza greaci navi t...


11.800 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
11.900 €
Денес 10:06Polo 1.2 TSI Bluemotion ( COMFORTLINE ) 2015/16GOD (N

Poloto e vo Fabricka sostojba Doneseno Od 🇩🇪🇩🇪 pred 8 meseci, Kup...


8.500 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
8.700 €
Денес 09:53Seat alhambra

Se prodava Seat alhambra 1.9tdi 110ks Redovno odrzuvano ,registrir...


1 €
или предлог цена
Денес 09:26Vw Polo 1.2 TDI 75ks 2011g Bluemotion

Vw polo 1.2 tdi 75ks Bluemotion 2011/2012g Reg 6.2023g+zelen karton...


5.200 €
или предлог цена
Денес 08:58Vw golf 6 1.6 tdi 90ks 2010g

Vw golf 6 1.6 tdi 90ks 2010g 2x kluca servisna kniska 210.000km k...


6.300 €
или предлог цена
Денес 08:58Ford Galaxy 2.0 tdci 131ks 2007g

Ford Galaxy 2.0 tdci 131ks 2007g 7 sedista Reg 12.2022 kompleten ...


4.800 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
5.000 €
Денес 08:57Ford Fiesta 1250cc 60ks 2010g

Ford Fiesta 1.250cc 60ks 2010g vo soob Reg 12.2022g 4x michelin gu...


3.250 €
или предлог цена
Денес 08:57Audi A3 2.0 TDI 2004/05

Се продава Audi A3 увезена од германија пред 4 години во беспрекорна ...


4.000 €
или предлог цена
Денес 08:38VW POLO 1.4i 2007 KLIMA 2 KLUCA 4 TOYO NOVI GUMI 3300e

VW POLO 1.4i BENZIN 2007god. Reg do 04.2023g + Zelen karton. 2 KLUCA....


3.300 €
или предлог цена
Денес 07:02MAZDA 2 1.4 HDI (PERFEKTNA- FULL) -09

MAZDA 2 1.4 HDI 2009/08 SOCUVANA VO PERFETKNA SOSTOJBA NA MOTOR ENTER...


3.900 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
4.100 €
Денес 00:55RENAULT MEGANE

Се продава Renault Megane 1,9, произведена 1999 год. Возилото е во о...


1 €
или предлог цена
Вчера 22:42Alfa romeo 147 1.9jtdm 150ks 2005god

Reg cela godina 7m 2023god Full oprema se si raboti 1.9jtdm 150ks 2...


2.850 €
или предлог цена
Вчера 22:16Audi A6 3.0 quattro

Reg do juni 2023 so zelen karton 2 para bandasi 16 i 17ki


6.300 €
или предлог цена
Вчера 21:54  НОВ ОГЛАС

Mini Contryman SD All4

mini contryman 143 ks sd all4 black edition 2.0 TDI Prva regist...


По Договор
или предлог цена
Вчера 20:29Ford focus 1.6 tdci

Prodavam ford focus 1.6 tdci 110ks Od oprema Avtomatska klima ispra...


4.100 €
или предлог цена
Вчера 19:05BMW 530 X-DRIVE 235HP FACELIFT

-235ks -AUTOMATIK-TIPTRONIK(kobra noviot menuvac) -4×4 x-drive -ST...


10.500 €
или предлог цена
Вчера 19:03Ford Kuga 2.0 2015 AWD 4x4

Na Mk tabli registrirana do 02.23 so zelen karton. 4 novi gumi. Tita...


15.300 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
15.600 €
Вчера 18:03Opel Astra 1.7 CDTI - 2002 (ELEGANCE)

Opelot e vo odlicna sostojbaa redovno servisiran stegnat na vozenee m...


1.650 €
или предлог цена
Вчера 17:48  НОВ ОГЛАС

Fort fokus 18 tdci 075 999 008

075 999 008 moze zamena za motor


1.850 €
или предлог цена
Вчера 17:34Matiz 2000 god plin servisiran 075 999 008

Matiz 2007 god benzin plin 075 999 008 registrirana cela godina servi...


1.450 €
или предлог цена
Вчера 17:34Matiz 2007god plin ates registrirana cela godina servisirana

Matiz 2007god plin ates registrirana cela godina servisirana 075 999 ...


1.450 €
или предлог цена
Вчера 17:33Spark

Registrirana cela godina servisirana 075 999 008


1.600 €
или предлог цена
Вчера 17:33FORD MONDEO 2.0 BENZIN PRV GAZDA 3 KLUCA

.


550 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
600 €
Вчера 17:27Touran komfordline 1.9 tdi

2009 god 4novi gumi.facelift.dsg automatik.7brzini..nov akomulator po...


6.200 €
или предлог цена
Вчера 16:41Mazda 323F 2.0 DITD

Се продава Mazda 323 F 2.0 DITD 74kw/101ks 2001година *Регистрирана д...


1 €
или предлог цена
Вчера 16:14HONDA CIVIK TYPE R 2.2 140KS

HONDA CIVIK 2.2 CTDI 140 KS UVEZENA OD GERMANIJA REGISTRIRANA DO 6...


1 €
или предлог цена
Вчера 14:05MAZDA 2 1.4 D 2009 NOV UVOZ DE

MAZDA 2 1.4 HDI GOD 2009 NOV UVOZ DE PLATENI DAVACKI DO REGISTRACI...


4 €
или предлог цена
Вчера 14:05Audi A6 quattro

Se prodava Audi A6 quattro 2.7 2009 godina vo top sostojba bez dopol...


9.900 €
или предлог цена
Вчера 13:53  НОВ ОГЛАС

Opel Astra 1.6

Se prodava Opel Astra 1.6 vo perfektna sostojba so 4 letni gumi i 4 n...


2.500 €
или предлог цена
Вчера 13:41  НОВ ОГЛАС

Bmw 740LD XD Presidential Carbon Core

Bmw 740LD XD Presidential Carbon Core so najvisoko nivo na oprema - o...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:00Страна 1 од 34

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам