1381 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Seat Leon 1.9 2006 godina

Seat Leon 1.9 2006 godina dizel registrirana do 26.04.2023 godina eur...


4.900 €
или предлог цена
20 сеп 23:17Промовирано

Honda Civic 2.2 iCDTi 103kw 2006 Full Oprema

Honda Civic 2.2 103kw 140ks 2006 proizvedena prva registracija 2007 s...


4.550 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
4.750 €
23 сеп 11:15Промовирано

Golf 5 1.9 TDI 105hp

Se prodava Golf 5 Golf 5 1.9 TDI 105hp. Kolata ima napraveno golem ...


4.200 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
4.250 €
Вчера 20:50Промовирано

Smart for four 2006god- registrirana do 06.2022

SMART FOR FOUR 1.5CDI 50KW 2006G Kolata e vo odlicna sostojba so fu...


2.800 €
или предлог цена
Вчера 13:07Vw Touran 2.0

Prodavam Vw Touran vo odlicna sostojba. Komplet zimaki i letni gumi ...


4.350 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
4.500 €
Вчера 13:00TOYOTA URBAN CRUISER 1.4 D 4X4 2011 G.UVEZEN OD SVAJCARIJA

TOYOTA URBAN CRUISER 1.4 D 4X4 2011 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭 ...


8.000 €
или предлог цена
Вчера 13:00MAZDA CX7 2.2 175HP - PRV GAZDA

Возилото е во одлична состојба,купено од овластен Мазда салон во Маке...


12.000 €
или предлог цена
Вчера 13:00Peugeot 308

Peugeot 308 1.6 hdi 109 ks 2009g so 6 brzini registriran servisiran v...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:00JEEP COMPASS 2.0 TD 4X4 2010 g.UVOZ OD SVAJCARIJA

JEEP COMPASS 2.0 TD 4X4 2010 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLA...


6.700 €
или предлог цена
Вчера 13:00CITROEN C-CROSSER 2.2 HDI 4X4 UVEZEN OD SVAJCARIJA

CITROEN C-CROSSER 2.2 HDI 4X4 UVOZ OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLATENI SIT...


6.900 €
или предлог цена
Вчера 13:00FORD FOCUS ST 2.5 BENZIN UVEZEN OD SVAJCARIJA

FORD FOCUS ST 2.5 BENZIN 226 hp UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLATENI...


7.500 €
или предлог цена
Вчера 13:00VW PASSAT 1.6 TDI 105KS MOZNA ZAMENA

Vw Passat 1.6 tdi 105ks bluemotion highline, registriran so zelen do ...


10.700 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
11.000 €
Вчера 12:14SEAT LEON 1.9 TDI 105KS MN OPREMA SIBER!!! KOMANDI VOLAN!!!

KOLATA E SEGA UVEZENA PLATENA CARINA TUV HIMOLOGACIJA PREVEDENI DOKUM...


4.800 €
или предлог цена
Вчера 12:06SEAT IBIZA 1.9 TDI 105KS!!! PANORAMA GREACI SEDISTA FULL!!!

NAJDOBRIOT MOTOR NA VW 1.9 TDI 105KS MN EKONOMICEN I MN EFTIN ZA ODRZ...


4.600 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
4.900 €
Вчера 12:06SUZUKI GRAND VITARA 1.9 TDI 4X4 UVEZEN OD SVAJCARIJA

SUZUKI GRAND VITARA 1.9 TDI 4X4 2007 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨...


8.000 €
или предлог цена
Вчера 11:54MAZDA 5 2.0 D 2008 G.SO 7 SEDISTA UVEZENA OD SVAJCARIJA

MAZDA 5 2.0 D 2008 GODINA SO 7 SEDISTA UVOZ OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLA...


4.300 €
или предлог цена
Вчера 11:54SUBARU FORESTER 2.0 BENZIN 2010 G.4X4 UVOZ OD

SUBARU FORESTER 2.0 BENZIN 2010 GODINA 4X4 (BBRZI-SPORI) RACEN REDUKT...


6.200 €
или предлог цена
Вчера 11:54NISSAN QASHQAI 2.0 DCI 4X4 UVEZEN OD SVAJCARIJA

NISSAN QASHQAI 2.0 DCI 4X4 2008 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭 ...


8.700 €
или предлог цена
Вчера 11:54MITSUBISHI OUTLANDER 2.0 DID 4X4 2008 G.UVOZ OD

MITSUBISHI OUTLANDER 2.0 DID 4X4 2008 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨�...


6.950 €
или предлог цена
Вчера 11:54HONDA CR-V 2.2.CTDI 4x4 UVEZEN OD SVAJCARIJA

HONDA CR-V 4X4 2.2 CTDI 2006.GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLAT...


6.500 €
или предлог цена
Вчера 11:53CITROEN DS 3 1.6 HDI 2012 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA

CITROEN DS 3 1.6 HDI 2012 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA🇨🇭,PLATENI SIT...


5.800 €
или предлог цена
Вчера 11:53PEUGEOT 4007 2.2 HDI 4X4 2008 SO 7 SEDISTA UVEZEN OD

PEUGEOT 4007 2.2 HDI 4X4 2008.GODINA SO 7 SEDISTA .. UVEZEN OD SVA...


5.800 €
или предлог цена
Вчера 11:53NISSAN PATHFINDER 2.5 D 4X4 UVOZ OD SVAJCARIJA

NISSAN PATHFINDER 2.5 D 4X4 UVOZ OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLATENI SITE DAV...


9.500 €
или предлог цена
Вчера 11:53KIA SORENTO 2.2 CRDI 2011 G.4X4 UVOZ OD SVAJCARIJA

KIA SORENTO 2.2 CRDI 2011 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭. VISOKO ...


11.700 €
или предлог цена
Вчера 11:53NISSAN X-TRAIL 2.2 D 4X4 2007 g.UVEZEN OD SVAJCARIJA

NISSAN X-TRAIL 2.2 D 4X4 2007.GODINA UVOZ OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLATEN...


6.500 €
или предлог цена
Вчера 11:53SEAT IBIZA 1.4 TDI NE UVEZENA OD MK KUPENA 2 GAZDA TOP SOSTO

.


3.200 €
или предлог цена
Вчера 11:37astra J 1.3 eco flex 2011 god

opel astra 1.3 dizel 2011 godina reg servisirana novi gumi stakl...


5.750 €
или предлог цена
Вчера 11:27Megane 3 coupe neuvezuvan - moze zamena

Renault megane 3 coupe 1.4 tce benzin plin 130ks, 160000 realni kilom...


5.300 €
или предлог цена
Вчера 11:22PRODAVAM FORD FOCUS SEDAN 1.6

PRODAVAM FORD FOCUS SEDAN 1.6 - 2005 G. ODLICNO SOCUVANA I GARAZIRAN...


По Договор
или предлог цена
Вчера 11:20BMW X5 3.0I 2002 GOD NA DELOVI

DELOVI ZA BMW X5 E53 benzin dizel CELA KAROSERIJA. Bandasi19 s...


1 €
или предлог цена
Вчера 11:16Delovi za megan 1.6 benzin

Megan 1.6 za delovi benzin plin


1 €
или предлог цена
Вчера 11:16Audi A5 2.7 Tdi 8G Menuvac Automatic

Prodavam Audi A5 2008 God 2.7 Tdi,Automatic 8 Brzini Registrirano...


1 €
или предлог цена
Вчера 11:13Peugeot 206 2.0 Hdi 66kw 90ks,Reg do 03.2023

Prodavam Peugeot 206,2000 God,Registrirano Do 03.2023,Dve novi gum...


1.350 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
1.400 €
Вчера 11:12Golf 6 1.6 TDI BLUEMOTION

Kolata e vo odlicna sostojba... Full oprema... Registrirana e cela ...


7.850 €
или предлог цена
Вчера 10:11Alfa Romeo 147 1.9 JTD

Kolata e vo odlicna sostojba Full oprema: Klima, koza, navigacija, t...


2.250 €
или предлог цена
Вчера 10:11SUZUKI SPLASH 1.0 BENZIN

NOV UVOZ FULL OPREMA KLIMA GREACI NA SEDISTA PLATENI DAVACKI DO REGI...


3.150 €
или предлог цена
Вчера 09:14FIAT GRANDE PUNTO 1.4i 2009G

FULL OPREMA KLIMA PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA! 🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪�...


2.850 €
или предлог цена
Вчера 09:14REANAULT CLIO 1.5 DCI DIZEL

FULL OPREMA KLIMA GREACI NA SEDISTA PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA!...


2.900 €
или предлог цена
Вчера 09:14PEUGEOT 107, 2008god, 5 vrati, 126.000km - PERFEKTNO

☎️ INFO: 071/370-806 PEUGEOT 107, 2008god - PERFEKTNA SOSTOJBA!! ...


2.950 €
или предлог цена
Вчера 07:42  НОВ ОГЛАС

Hitno Renault Megan III

Kolata e reg.do 2/23 zacuvana 96 kw 131 ks so 6 brzini oprema ima tem...


4.100 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.200 €
Вчера 06:40PEUGEOT 107, 2008god, 5 vrati, 120.000km - KAKO NOVO

☎️ INFO: 071/370-806 PEUGEOT 107, 2008god, 1.0 benzin vo PERFEKTNA...


1 €
или предлог цена
Вчера 06:13Se prodava pezo 206 1.9d 2002 god

Se prodava pezo 206 1.9dizel 2002godina Registrirano cela godina ...


1.750 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
1.800 €
Вчера 01:14BMW E60 530D AVTOMATIK FACELIFT

Se prodava BMW E60 530xd 2007 god facelift redizajn. Napraven servis ...


7.900 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
8.000 €
Вчера 00:42Страна 2 од 35

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам