Битола
                           
854 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Барам стан

Барам стан за изнајмување, по можност да е на приземје или прв спрат,...


1 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 13:00Промовирано

VW TOUAREG 2.5 R5 zamena za stan vo Bitola

kupuvam stan do 30.000 eur, vrednosta na dzipot e okolu 9.000 +20.000...


29.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

16 авг 14:21SE IZDAVA STAN VO CENTAR NA BITOLA

***** SE IZDAVA ***** SLOBODEN OD 04.09.2022 VO STROG CENTAR NA BIT...


220 €
или предлог цена
Битола

Станови

16 авг 12:08СЕ ИЗДАВА СТАН ЗГРАДА,, ГРОЗД''

СЕ ИЗДАВА СТАН-ГАРСОНИЕРА, ВО СТРОГ ЦЕНТАР НА ГРАДОТ. СТАНОТ Е СВЕТОЛ...


8.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

16 авг 11:33Станови во градба - Х1 Новата приказна на BV Business Grou

Х1 – Новата приказна на BV Business Group Се продаваат станови на ат...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

16 авг 10:14Х2 - За модерен и пријатен живот!

Х2 - За модерен и пријатен живот! Ви ја претставуваме следната од ни...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

16 авг 10:14Купувам стан во Битола

Купувам стан во Битола до 50 м2. Информации на тел.: 077 521 546 То...


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

16 авг 09:50Se prodava stan 87m2 vo Kasarna. SOHO

Se prodava stan 87m2 vo Kasarna Bitola (SOHO). Na visoko prizemje so ...


75.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

16 авг 09:08ИЗНАЈМУВАМ СТАН

Се изнајмува стан за странци комплетно наместен во куќа со посебен вл...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

16 авг 00:06Нов стан 1кат 58+10 визба

Продавам нов јужен стан на 1кат 58м2 *850 еур+ визба10м2 или вкупно 5...


850 €
или предлог цена
Битола

Станови

16 авг 00:03SE IZDAVAAT LUKSUZNI APARTMANI ZA STRANCI

Se izdavaat dva luksuzno opremeni apartmani za stranski posetiteli vo...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

15 авг 23:09stan vo agia triada

se prodava kompletno renoviran stan vo grcija. agia triada vednas ...


7 €
или предлог цена
Битола

Станови

15 авг 19:24Се издава стан во Касарната

Се издава стан само за странци! Број за контакт 071/323-582 Јасмина. ...


350 €
или предлог цена
Битола

Станови

15 авг 16:56СЕ ПРОДАВА СТАН 50 М2 СТРОГ ЦЕНТАР ДО ПАЗАРОТ

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО СТРОГ ЦЕНТАР ВЕДНАШ ДО ПАЗАРОТ. СТАНОТ Е НА П+5КАТ...


27.500 €
или предлог цена
Битола

Станови

15 авг 16:30СЕ ПРОДАВА НОВ НЕВСЕЛУВАН СТАН 50 М2

СЕ ПРОДАВА НОВ НЕВСЕЛУВАН СТАН НАД НОВА БИТОЛА СО ПОВРШИНА 50 М2. СТ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

15 авг 16:24НОВИ СТАНОВИ ВО ГРАДБА-ПОШИРОК ЦЕНТАР

СЕ ПРОДАВААТ НОВИ ТРОСОБНИ И ЧЕТВОРОСОБНИ СТАНОВИ СО ПОВРШИНА ОД 92 ...


960 €
или предлог цена
Битола

Станови

15 авг 16:24Стан во Џевахир

Се издава нов, луксузно уреден стан во Cevahir Sky City во блок А на ...


400 €
или предлог цена
Битола

Станови

15 авг 13:52МАЛО СТАНЧЕ СИМПО

СЕ ПРОДАВА СТАН НА 5ти КАТ СО ПОВРШИНА ОД 34м2 И ВИЗБА ОД 7м2,СО МОЖН...


25.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

15 авг 12:49Купувам стан до 50 м2,

Купувам стан до 50 м2, Тел. 077 521 546 Томче


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

15 авг 12:33Stan 100m2 350evra M2!!!!!!!!!!!!!

Stan 100m2 razraboten dukan30m2 Vizbi 30m2 garaza 15 M2 se po 350evra...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

15 авг 12:08Se izdava

Stan


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

15 авг 11:31Nov Stan 62 m2 vo Izgradba, Bitola

Odlicna lokacija- Ucilishte ,Park Sopstven Parking Vizba od 7 m2, T...


900 €
или предлог цена
Битола

Станови

15 авг 01:29SE IZDAVA TROSOBEN STAN

SE IZDAVA TROSOBEN STAN 80m2 NA PARTIZANSKA


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

14 авг 19:11SE IZDAVA TROSOBEN STAN ZA STUDENTI KAJ SIMPO

STANOT SE NAOGA NA UL.PARTIZANSKA SPROTI PRAVNIOT I BIOTEHNOLOSKIOT F...


11.000 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

14 авг 19:11ТОП Апартман

Апартманот е слободен од 01.09.2022 год. Се издава комплет опремен...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

14 авг 19:01Iznajmuvam stanovi -2

Ima video nadzor, internet, i opremeni se po site standardi. Tel. br...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

14 авг 17:30СЕ ИЗДАВА СТАН ВО ГРОЗДОТ

Се издава комплетно наместен стан со 1 спална во центарот на градот. ...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

14 авг 15:49Izdavam namesten stan

Se izdava namesten juzen stan kaj novata bolnica, sloboden od 1 vi se...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

14 авг 15:18PRODAZBA NA STANOVI VO KASARNA BITOLA 27,33,45,50,63,66,74m2

VO ,,KUZMA RESIDENCE" ISPOLNETE GO VASIOT SON!!!!! PRODAZBA NA LUKSU...


100 €
или предлог цена
Битола

Станови

14 авг 02:15СЕ ИЗДАВА СТАН ВО НАЈСТРОГ ЦЕНТАР - ЗГРАДА ГРОЗД

Станот е комотно опремен и е на прв спрат со лифт. Влезот на зградата...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

13 авг 14:32се издава стан

се издава комплетно реновиран стан во центаро на градо поточно кај т...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

13 авг 10:31SE IZDAVA ULTRA LUKSUZEN STAN VO STROG CENTAR NA BITOLA

SE IZDAVA NOV DOSEGA NEVSELEN LUKSUZEN STAN VO BITOLA NASPROTI EPINAL...


5 €
или предлог цена
Битола

Станови

12 авг 20:01Apartmani Kamen Most / Stone Bridge Apartments

Издаваме апартмани во срцето на градот Битола,одлична локација(Широк ...


25 €
или предлог цена
Битола

Станови

12 авг 19:23Se iznajmuva nov stan na shirok sokak korzo

Se iznajmuva nov ureden stan na 1 minuta (50 metri do shirok sokak) n...


5 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

12 авг 18:19СТАН (поткровје) 61м2

Се продава стан (поткровје) 61 м2. на ул. Димче Лахчански - наспроти...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

12 авг 18:19IZDAVAM STAN ZA STRANCI

IZDAVAM STAN ZA STRANCI LUKSUZNO OPREMEN STANOT IMA UBAVA DETSKA SOBA...


300 €
или предлог цена
Битола

Станови

12 авг 14:52АРМ, НОВОГРАДБА, ГОТОВИ ДО АВГУСТ, 2024

ВО АРМ, СТАНОВИ НА ПОЧЕТОК ОД ГРАДБА, ГОТОВИ ДО АВГУСТ, 2024 ГОДИНА, ...


840 €
или предлог цена
Битола

Станови

12 авг 09:51КАЈ ОУ ТРИФУН ПАНОВСКИ СЕ ИЗДАВА НОВ ОПРЕМЕН СТАН

КАЈ ОУ ТРИФУН ПАНОВСКИ, СЕ ИЗДАВА ЗА 280 ЕВРА МЕСЕЧНО, (за подолг пер...


280 €
или предлог цена
Битола

Станови

11 авг 11:59ПОД ОУ Т.АНГЕЛЕВСКИ, СЕ ИЗДАВА ТРОСОБЕН СТАН

ПОД ОУ ТОДОР АНГЕЛЕВСКИ, СЕ ИЗДАВА ОПРЕМЕН ТРОСОБЕН СТАН, НА 1 КАТ, С...


280 €
или предлог цена
Битола

Станови

11 авг 11:593-1013, НОВ ПАЗАР, МАНСАРДА, 80+6М2, БЕЗ ЛИФТ, ПАРКИНГ

3-1013, НОВ ПАЗАР, МАНСАРДА ОД 80М2 +ПРЕКРАСЕН БАЛКОН, КОМПЛЕТНО ГОТО...


56.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

11 авг 11:593-1019, ТРИАГОЛНИК, ОДРЖАН СТАН, 2КАТ, 2 СПАЛНИ

3-1019, ТРИАГОЛНИК, ОДРЖАН СТАН НА П+2 КАТА, КОРИСНА ПОВРШИНА ОД 59М...


44.500 €
или предлог цена
Битола

Станови

11 авг 11:58Страна 2 од 22

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам