Битола
                           
854 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Барам стан

Барам стан за изнајмување, по можност да е на приземје или прв спрат,...


1 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 13:00Промовирано

SE PRODAVA LUKSUZEN STAN VO STROG CENTAR LUKSUZNO OPREMEN!!!

PRODADENO!!! *********ПРОДАВАТЕ, КУПУВАТЕ, ИЛИ ИЗДАВАТЕ НЕДВИЖЕН И...


135.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

03 авг 23:53Stan pod kirija za stranci

Sloboden e od 25тi Avgust. Stanot e komletno namesten. Se naogja odm...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

03 авг 19:05Се издава стан

Се издава комплетно реновиран и наместен стан со прекрасен поглед на ...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

03 авг 13:47SE PRODAVA PREUBAV STAN KAJ TEHNICHKO UCHILISHTE - BITOLA

Se prodava stan so 5 sobi, 3 balkoni na 3 strani - istok, sever, zapa...


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

03 авг 11:23Издавам трособен наместен стан строг центар

СТАНОТ Е СЛОБОДЕН: од 15 август 2022 Се издава нов стан во најстро...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

03 авг 09:55Се изнајмува стан на "Иван Милутиновиќ" спроти Сомуно

Се изнајмува стан на "Иван Милутиновиќ" спроти Сомуно, тел.071358531


10.000 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

02 авг 23:22Се продава стан во Битола, спроти Сомуно

Се продава стан во Битола, спроти Сомуно


45.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

02 авг 23:22se prodava stan renoviran i opremen dnevna kujna spalna

se prodava stan renoviran i namesten


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

01 авг 21:35Se izdava stan

Se izdava kompletno opremen stan na ul. Prilepska vo kulata nad mini...


150 €
или предлог цена
Битола

Станови

01 авг 19:44Kupuvam stan do 30 000 eur vo Skopje K.Voda

Kupuvam stan vo Skopje do 30 000 eur


30.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

01 авг 17:57СЕ ИЗДАВА НАМЕСТЕН СТАН ЗА СТРАНЦИ

НАМЕСТЕН СТАН ЗА СТРАНЦИ ВО СТРОГИОТ ЦЕНТАР НА ГРАДОТ ВО ПАЗАРОТ ВО З...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

01 авг 17:14СЕ ИЗНАЈМУВА СПРАТ ОД КУЌА-КОМПЛЕТ РЕНОВИРАН

СЛОБОДЕН ОД 25-ти 01. 2022г. Се изнајмува комплетно опремен спрат ...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

01 авг 08:30Se izdava stan (стан) Bela Cesma

Се наоѓа во подрумски простории, целосно опремена дневна, кујна и wc....


4.500 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

31 јул 20:07СЕ ИЗДАВА ДВОСОБЕН СТАН КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕН

СЕ ИЗДАВА ДВОСОБЕН КОМПЛЕТНО НАМЕСТЕН СТАН на ул. Нико Фундали 16А, в...


200 €
или предлог цена
Битола

Станови

31 јул 07:10Се продава наместен стан во Нова Битола

Станот се продава со намештај со големина од 130 квадрати, со сопстве...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
80.000 €
Битола

Станови

30 јул 23:03СЕ ПРОДАВА СТАН СТРОГ ЦЕНТАР

НА ШИРОК СОКАК,СЕ ПРОДАВА СТАН КОМЛЕТНО РЕНОВИРАН(НЕВСЕЛЕН ПО РЕНОВИ...


49.000 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
53.000 €
Битола

Станови

30 јул 10:00Се продава стан зграда Шералти-Битола.

Се продава стан зграда Шералти-Битола. Зградата се наоѓа на ул.Наум ...


55.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

29 јул 14:22СЕ ИЗДАВА СТАН ВО СТРОГ ЦЕНТАР

Се издава стан спроти Јавор на приземје 3 спрат. Станот е дуплекс, ...


350 €
или предлог цена
Битола

Станови

28 јул 18:07ДУПЛЕКС 120М2 И. Милутиновиќ

Станот е во многу добра состојба, многу добро одржан и истиот е на дв...


59.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

28 јул 11:41СПРАТ ОД КУЌА СО ДВОР - БРУСНИЧКА НАСЕЛБА

Куќата е цврста градба АБ - конструкција во кој има сутерен и два кат...


60.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

28 јул 11:37Se izdava Stan vo centarot (kaj Pazarot, Javor)

Renoviran, super lokacija, supersostojba.. Za stranci,studenti famili...


1 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

28 јул 08:55Se izdava stan (стан) kaj BP Wings

Комплетно опремена дневна кујна и веце, Безбедносна врата Проспера, п...


3.990 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

27 јул 10:53Se izdava celosno opremen stan

Se izdava celosno novoopremen stan vo strogiot centar na gradot. 07...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

26 јул 17:43ОСЛОБОДЕН СТАН ВО СТОГ ЦЕНТАР

Се издава стан спроти Јавор на приземје 3 спрат. Станот е дуплекс, ...


350 €
или предлог цена
Битола

Станови

26 јул 15:31Se izdava stan vo strog centar

Se izdava stan vo strog centar na odlicna lokacija vo kulata nad DM n...


12.000 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

26 јул 13:17"STELA AS "......."STELA AS"....."STELA AS" !!!!!!!!!

Pocituvani Prodavaci Najteska odluka vo zivotot e da se prodade mako...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

25 јул 11:44НОВИ СТАНОВИ НА ул.13 ЈУЛИ

Становите се нова градба 2021 година градени по сите стандарди за ква...


850 €
или предлог цена
Битола

Станови

25 јул 11:42Stan vo blizina na dekorpod

Stanot e nov na 3ti kat najgore so moznos za biranje na laminat plock...


780 €
или предлог цена
Битола

Станови

24 јул 22:57SE IZDAVA GARSONJERA VO CENTAROT NA BITOLA

Se izdava kompletno opremena garsonjera vo strogiot centar na Bitol...


150 €
или предлог цена
Битола

Станови

24 јул 17:54Се издава целосно наместен стан

Издавам целосно наместен стан на улица Прилепска во зградата кај мини...


150 €
или предлог цена
Битола

Станови

22 јул 22:03SE IZDAVA STAN VO CENTAR VO BITOLA

Se izdava stan vo Centar celosno namesten so nov mebel. Stanot moze d...


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

22 јул 19:03Четворособен стан во центарот на Битола

Стан од 90 квадрати, на 5 спрат, во зградата Нов Хеликоптер, до пазар...


50.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

22 јул 15:19ЧЕТВОРОСОБЕН СТАН- ЦЕНТАР

Станот е новоградба, граден по сите стандарди за квалитет и со локаци...


900 €
или предлог цена
Битола

Станови

22 јул 09:32SE IZDAVA STAN KRATOK PRESTOJ NA 100mBOLNICA PLODNOST

Se izdava stan kratok prestoj nova bitola vo blizina na MAKRKET TINE...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

21 јул 13:25KUPUVAM STAN

Kupuvam stan od okolu 70 do 90 kv. vo zgrada so lift ili ako nema do ...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

19 јул 20:26HITNO ,KUPUVAM STAN

Kupuvam stan (star ili nov) so minimum 1 spalna ,do max -35 000 e, ...


35.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

19 јул 12:51Se bara stan pod kirija AVTOKOMANDA

Baram stan pod kirija AVTOKOMANDA. Po moznost dvosoben, okolu 40m². ...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

19 јул 11:12СТАН 122 м2 + БАЛКОН -центар

Станот е новоградба ,граден по сите стандарди за квалитет и со функци...


110.000 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
115.000 €
Битола

Станови

19 јул 09:22SE IZDAVA GARSONJERA VO CENTAROT NA BITOLA

Se izdava kompletno opremena garsonjera vo strogiot centar na Bitola,...


150 €
или предлог цена
Битола

Станови

18 јул 11:05Се издава ЛУКСУЗНО опремен апартман

NOA Luxury Apartment Се издава луксузно опремен апартман во центар...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

18 јул 09:52Страна 4 од 22

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам