1098 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

AUDI A2 1.4 TDI

Возилото е во одлична состојба, мало гратско возило, погодно и за нов...


3.350 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.400 €
25 мај 14:06Промовирано

Mercedes-Benz A160 CDI 2008

• Модел: A 160 CDI 2.0 • Зафатнина на моторот (cm3):1992 cm3 • Јачи...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

ASTRA G 1.4 2009 god. neuvezena

Voziloto e neuvezuvano, 2009 godina, vtor sopstvenik, kompletna servi...


1 €
или предлог цена
Денес 10:57HYUNDAI COUPE 1.6 ATEST PLIN 2005

KOLATA E PALI VOZI STEGNATA SERVISIRANA MOTOR MENJAC TOP ENTERIER ZA...


3.300 €
или предлог цена
Денес 10:51BMW E46 318CI CABRIO ATEST PLIN 2003

BMW E46 318CI 85KW KABRIO 2003 STAKLO REGISTRIRANO DO 9 MESEC 2023 G...


5.500 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.000 €
Денес 10:51MERCEDES BENZ CL500 V8 TNG

MERCEDES CL500 V8 306KS FULL OPREMA -REGISTRIRAN DO 4MESEC 2023 GOD...


11.000 €
или предлог цена
Денес 10:51VW POLO 1.2 TDI BLUEMOTION

Возилото е сервисирано и регистрирано со зелен картон, опрема: - Тем...


По Договор
или предлог цена
Денес 10:42OPEL CORSA 1.4 BENZIN ECO TEK 66KW 2008 GOD

Voziloto e servisirano registrirano so full oprema novi letni I zimni...


3.599 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
3.899 €
Денес 10:39AUDI A6

DELOVI ZA AUDI A6 S line Quatro 99god ful oprema klima koza ksenon f...


999 €
или предлог цена
Денес 10:25MERCEDES BENZ E220 AVANTGARDE 2013 !!

Celosno servisirana, registrirana cela godina..Poveke info 077952895 ...


1 €
или предлог цена
Денес 10:23FORD FIESTA TITANIUM 1.6TDCI 95ks 2010 !!

Se prodava Ford Fiesta TITANIUM 2010 godina, kolata poseduva 2 kluca,...


4.800 €
или предлог цена
Денес 10:23Prodavam Mercedes A 180

Prodavam Mercedez-benz A 180, prv gazda i kolata e kupena od salonot...


1 €
или предлог цена
Денес 10:00Vw Jetta MOZE ZAMENA SO VASA DOPLATA

Za kes ekstra cena VW Jetta 1.6 TDI 105 KS Kolata e servisirana i e...


1 €
или предлог цена
Денес 09:47Se prodava-E 270 cdi

Poveke info na broj 072305102


2.300 €
или предлог цена
Денес 09:41Golf 6 1.6motor

Kolata e vo ekstra kondicija bes maani, moze da se vide proba vo seko...


11 €
или предлог цена
Денес 08:58Mercedes E220

Mercedes E 220 -11. 2016 god -Smeneto ujle vo motor i menjac pred...


1 €
или предлог цена
Денес 08:52Prodavam Daihatsu sirion 1.0 Toyota motor

Voziloto e mnogu socuvano, dosta ekonomicno , odlicno gradsko vozilo,...


2.899 €
или предлог цена
Денес 06:29AUDI A6 2.7 TDI 2006 STAKLO

KOLATA E VO TOP SOSTOJBA BEZ MANI VOZILOTO E 100% BEZ SKRIENI ZABEL...


6.500 €
или предлог цена
Денес 04:21  НОВ ОГЛАС

Bmw f30 320d 2.0 120kw 2012

Bmw f30 320d 2.0 120kw 163ks 2012 godina racen menjac registrirano ce...


13.500 €
или предлог цена
Вчера 23:36Mazda 2 1.4

Mazda 1.4 vo super sostojba Klima ispravna


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
2.500 €
Вчера 22:48Daihatsu sirion 1.0 Toyota motor

Prodavam odlicno Daihatsu sirion, ekonomicno , so Klima napolneta fre...


2.899 €
или предлог цена
Вчера 20:51Se prodava Mazda 6 - 2005 god

Se prodava Mazda 6 2.0 Diesel vo dobra sostojba, kolata e registriran...


2.700 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
2.999 €
Вчера 20:30Se prodava FIAT LINEA 1.3 MTj

fiat line 1.3 mtj 2007 crn registriran 12/22


2.300 €
или предлог цена
Вчера 20:18  НОВ ОГЛАС

Vw polo 1.4 tdi

Vw polo 1.4tdi kako novo Napraven golem servis 2000 km Mal servis 2...


4.200 €
или предлог цена
Вчера 17:37  НОВ ОГЛАС

Mercedes A180cdi

Full oprema dva kluca novi gumi navi led panorama kozha


14.200 €
или предлог цена
Вчера 17:32Corsa 1.3 multijet disel

Opel corsa 1.3 multijet servisirana Napraven golem servis na pogons...


4.590 €
или предлог цена
Вчера 17:31Chevrolet Captiva

Chevrolet Captiva 2.0 4x4 2007 Dzipot e vo odlicna sostojba.Praveno...


6.500 €
или предлог цена
Вчера 17:15Toyota Avensis

Toyota avensis 2.2 D4D 2007 Kolata e vo odlicna sostojba praveno se...


4.550 €
или предлог цена
Вчера 17:15Se prodava Renault Clio2 1.9D

Voziloto e vo ekstra sostojba prva boja, sekogas garazirano nema nika...


По Договор
или предлог цена
Вчера 17:06Citroen xsara picasso 1.6 hdi

Se prodava Citroen Xsara Picasso 1.6 hdi 80kw Godina na proizvod...


2.600 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
2.650 €
Вчера 16:52PEUGEOT 306

Odlicno Ekonomicno Centralna Klima El prozori


80.000 МКД
или предлог цена
Вчера 16:52ZASTAVA 101

Se prodava isprvana


25.000 МКД
или предлог цена
Вчера 16:52DACIA LOGAN 1.4 SO PLINSKI URED

Se prodava Dacia Logan 1.4 so atestiran plinski ured, so pominati 108...


1.600 €
или предлог цена
Вчера 16:36Vw Touareg 5.0 Tdi 2008 god

kontakt 075762975 Odlicna Sostojba So mnogu oprema Registrirana Serv...


7.900 €
или предлог цена
Вчера 16:08  НОВ ОГЛАС

Bmw E90 320d 163ks

Bmw e90 320d 163ks 2005g Kolata e regestrirana do 11.2022 Novi leln...


5.500 €
или предлог цена
Вчера 15:38Golf 6 1.6TDI 2010 105ks

Kolata e regestrirana do 09.2022 Od oprema parking senzor, klimatron...


7.500 €
или предлог цена
Вчера 15:38BARAM KAROSERIJA (SKOLKA) od Opel Zafira B so MK dokumenti

BARAM KAROSERIJA (SKOLKA) OD OPEL ZAFIRA B SO MK DOKUMENTI NAPOMEN...


По Договор
или предлог цена
Вчера 15:14VW Scirroco

VW Scirocco - 2010 god - 1.4 TSI - 122 hp - Napraven kompleten se...


6.800 €
или предлог цена
Вчера 13:00MERCEDES C180d 85 KW 2015 Godina

Cena : 18.000€ MERCEDES C180d 85 KW 2015 Godina MARKA: MERCEDES M...


18.000 €
или предлог цена
Вчера 13:00MERCEDES B180d 85 KW 2019 Godina AUTOMATIC

Cena : 26.700€ MERCEDES B180d 85 KW 2019 Godina AUTOMATIC MARKA: ME...


26.700 €
или предлог цена
Вчера 13:00VOLVO V40 84 KW 2014 Godina

Cena : 10.600€ VOLVO V40 MARKA: VOLVO MODEL: V40 PROIZVEDENO:...


10.600 €
или предлог цена
Вчера 13:00SEAT ATECA 1.6 TDI 85 KW 2017 Godina

Cena 18.500€ SEAT ATECA 2017 Godina MARKA: SEAT MODEL: ATECA 1.6 T...


18.500 €
или предлог цена
Вчера 13:00Страна 1 од 28

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам