1108 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Seat Ibiza 1.4 TDI

Se prodava seat ibiza vo odlicna sostojba poveke info na tel 078-606-...


4.800 €
или предлог цена
Вчера 16:45НОВ ОГЛАС
Промовирано

vw Touareg V6 3.0 TDI 245 ks 2012 god

VW TOUAREG 3.0 TDI 245 KS GREACI NA SEDISTA EL NA SEDISTA NAVIGA...


20.000 €
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

Audi a4

Se prodava audi a4 registrirano do 12mesec napraveno golem srvis, ...


8.700 €
или предлог цена
22 сеп 09:45Промовирано

MERCEDES CL500 V8 ATEST PLIN

MERCEDES CL500 V8 306KS FULL OPREMA -REGISTRIRAN DO 4MESEC 2023 GOD...


10.999 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
11.999 €
Денес 09:15MERCEDES W211 E220 CDI 2005 FULL OPREMA

MERCEDES W211 E220 CDI 2005 FULL OPREMA REGISTRIRAN DO 1 MESEC 2023...


4.600 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
4.800 €
Денес 09:15MERCEDES W211 E270 CDI 2003

KOLATA E ODLICNA SOSTOJA PALI VOZI SEGA SERVISIRANA GOLEM MAL SERVIS...


4.600 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
5.000 €
Денес 09:15PEUGEOT 207CC 1.6 2011 CABRIO 120.000KM

PEUGEOT 207CC 1.6i 2011 120.000KM REALNI REGISTRIRANO DO 9 MESEC 20...


5.500 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
5.555 €
Денес 09:15  НОВ ОГЛАС

FIAT BRAVO 1.6i 16V 99

REGISTRIRANO DO 9 MESEC 2023 GODINA SERVISIRANO STEGNATO AL BANDAZI ...


1.300 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
1.400 €
Денес 09:14Ford c-max

Se prodava fordc max 2006 god 1.6 80kw Sredeno se do registracija ...


3.100 €
или предлог цена
Денес 08:40Toyota Yaris

Toyota Yaris Nov uvoz Italija realni 175 500 iljadi Motor 1.0 benz...


3.100 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
3.300 €
Денес 08:25BMW 320i 2.2 e46 Compact 2002 ,170ks M54B22

Се продава BMW 320i Compact 2002 година Опрема - DSC (dynamic stabi...


2 €
или предлог цена
Денес 08:07NISSAN QASKAI 1.5dci FULL OPREMA -09

NISSAN QASKAI 1.5dci 78kw 6 BRZINI PROIZVEDENO 2009god. - MOZE ...


7.500 €
или предлог цена
Денес 07:12Daewoo Matiz plin/ats _dizna sistem!!! _ 2007 God. ###

Za podetalni inf javete se na 078.408.486


1.400 €
или предлог цена
Денес 00:59  НОВ ОГЛАС

Bmw 525 d ful oprema /reg. do 9/2023 g. #

Komplet servisirano _4/novi gumi... Za podetalni inf javete se na 078...


6.300 €
или предлог цена
Денес 00:27  НОВ ОГЛАС

Fiat punto 1.2 benzin* Klima aktivna #

Za podetalni inf javete se na 078.408.486


1.600 €
или предлог цена
Денес 00:06  НОВ ОГЛАС

Mercedes A 170 CDI #_Avangard / Klima _ Avtomatik ###

Prodavam Mercedes a 170 cdi avtomatik * * ** _4 # _Novi gumi _# za po...


2.300 €
или предлог цена
Денес 00:06AUDI A6 2.0 TDI 170 KS

Audi A6, 2.0 TDI, 170 KS, xenon, grejaci sedista, registrirana septem...


11.900 €
или предлог цена
Вчера 23:22Citroen Jumpy

Se prodava citroen jumpy 2012 dizel registriran do 20.11.2022


1.111.111 €
или предлог цена
Вчера 23:05  НОВ ОГЛАС

Citroen C4 1.2 benzin 2016

Citroen C4 1.2 benzin 2016 god. So ful oprema pominati 147 000 km. ku...


8.500 €
или предлог цена
Вчера 22:10  НОВ ОГЛАС

Yugo55

200e


250 €
или предлог цена
Вчера 20:24PRODAVAM MERCEDES ML 320CDI REDIZAIN SPORT OD 2009G.

PRODAVAM ODLICEN MERCEDES ML 320CDI SPORT OD 2009g. REDIZAIN SPORT PA...


8.500 €
или предлог цена
Вчера 19:22Daihatsu rocky 2.8turbo diesel 4x4

2.8 turbo diesel , skoro novi off road gumi ,podvozje podignato, regi...


5.800 €
или предлог цена
Вчера 19:20PEZO 206 14 HDI 2005 GOD FUL OPREMA TEL 078 422 807

Pezoto e odlicno reg cela god za poveke na tel 078 422 807


11.111 €
или предлог цена
Вчера 18:52BMW E46 330D

Bmw E46 330D Servisirano , registrirano do avgust 2023


3.000 €
или предлог цена
Вчера 17:36SE PRODAVA PEUGEOT 207 1.6 150ks TURBO THP EXTRA SOCUVANO

Се продава Peugeot 207 1.6 150ks турбо бензин, во многу сочувана сост...


2.999 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
3.199 €
Вчера 17:27VOLKSWAGEN POLO 1.4 TDI ORGINAL KM UNIKAT

VW POLO 1.4 TDI 75 KS HIGHLINE OPREMA - 160442 KM SO SERVISNA KNISKA...


3.890 €
или предлог цена
Вчера 17:02  НОВ ОГЛАС

Mazda Premacy

Se prodava Mazda Premacy 2.0 DITD 2002 godina. Problem so motorot,...


800 €
или предлог цена
- 27 % Попуст
1.100 €
Вчера 16:48Seat Ibiza 1.4 TDI

Se prodava seat ibiza vo odlicna sostojba poveke info na tel 078-606-...


4.800 €
или предлог цена
Вчера 16:45  НОВ ОГЛАС

PEUGEOT 3008 1.6 BLUE -HDI 88KW/120KS

PEUGEOT 3008 1.6 BLUE-HDI 88KW/120 KS MANUELEN MENUVAC 6 BRZINI REG...


18.800 €
или предлог цена
Вчера 15:47Angel

Vo potpolno ispraven.Moze i zamena za pomalo vozilo do 77kw


2.800 €
или предлог цена
Вчера 15:33  НОВ ОГЛАС

Angel

Vo potpolno ispraven.Moze i zamena za pomalo vozilo do 77kw


2.800 €
или предлог цена
Вчера 15:33  НОВ ОГЛАС

Продавам Рено 9

Продавам Рено 9 од прв сопственик со истечена регистрација и во солид...


1 €
или предлог цена
Вчера 15:27Seat leon 1.9 tdi 2007 godina

Seat leon 1.9 tdi 2007 godina vo super sostojba registriran cela godi...


По Договор
или предлог цена
Вчера 14:49NISSAN QASKAI 1.5dci FULL OPREMA -09

NISSAN QASKAI 1.5dci  78kw  6 BRZINI PROIZVEDENO DEKEMVRI 2009god. ...


7.500 €
или предлог цена
Вчера 14:25VW PASSAT 1.9 TDI 105 KS BLUEMOTION 09

VW PASSAT 1.9 TDI 105 KS HIGHLINE PERFEKTEN UVOZ GERMANIJA - CD...


5.390 €
или предлог цена
Вчера 13:41VW JETTA 1.9 TDI 105 ks. 08

Vw Jetta 1.9 Tdi - 77 Kw - 105 Ps 2007 God Klimatronic Radio Andro...


5.190 €
или предлог цена
Вчера 13:41SEAT LEON 1.6 TDI Style Ecomotiv 2014 ГОД. 81 KW

SEAT LEON 1.6 TDI Style Ecomotiv ПРОИЗВЕДЕНО 2014 ГОДИНА ЗАФАТНИНА ...


9.799 €
или предлог цена
Вчера 13:00AUDI A5 Sportsback 2.0 TDI 100 KW 2013 Godina

AUDI A5 2013 Cena : 14.800€ MARKA: AUDI MODEL: A5 Sportsback 2.0...


14.800 €
или предлог цена
Вчера 13:00MERCEDES C180d 85 KW 2015 Godina

Cena : 18.000€ MERCEDES C180d 85 KW 2015 Godina MARKA: MERCEDES M...


18.000 €
или предлог цена
Вчера 13:00Продавам екстра уникатно и зачувано Mini One S

Се продава Mini cooper S 1.4 бензин, уникатен дизајн, 2008 година. Ор...


4.800 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
5.000 €
Вчера 13:00BMW 316d 2.0 86 KW FACELIFT 2015 Godina

Cena : 15.400€ BMW 316d 2.0 86 KW FACELIFT 2015 Godina MARKA: BMW...


15.400 €
или предлог цена
Вчера 13:00MERCEDES A180d 85 KW 2018 Godina AUTOMATIC

Cena : 27.400€ MERCEDES A180d 85 KW 2018 Godina AUTOMATIC MARKA: ME...


27.400 €
или предлог цена
Вчера 13:00VW GOLF 6 1.6 TDI 77 KW 2009 Godina

Cena : 7.300€ VW GOLF 6 1.6 TDI 77 KW 2009 Godina MARKA: VOLKSWAGEN...


7.300 €
или предлог цена
Вчера 13:00Страна 1 од 28

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам