1117 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Audi a4

Se prodava audi a4 registrirano do 12mesec napraveno golem srvis, ...


8.700 €
или предлог цена
22 сеп 09:45Промовирано

Seat Ibiza 1.4 TDI

Se prodava seat ibiza vo odlicna sostojba poveke info na tel 078-606-...


4.800 €
или предлог цена
28 сеп 16:45Промовирано

vw Touareg V6 3.0 TDI 245 ks 2012 god

VW TOUAREG 3.0 TDI 245 KS GREACI NA SEDISTA EL NA SEDISTA NAVIGA...


20.000 €
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

Volvo V40 84 KW 2013 Godina

Cena : 10.600€ MARKA: VOLVO MODEL: V40 PROIZVEDENO: 2013 GODINA ...


10.600 €
или предлог цена
01 окт 13:00AUDI A7 3.0 TDI QUATTRO 150 KW 2012 Godina

Cena : 20.000€ AUDI A7 3.0 TDI QUATTRO MARKA: AUDI MODEL: A7 3.0 ...


20.000 €
или предлог цена
01 окт 13:00SEAT ATECA 1.6 TDI 85 KW 2017 Godina

Cena 18.500€ SEAT ATECA 2017 Godina MARKA: SEAT MODEL: ATECA 1.6 T...


18.500 €
или предлог цена
01 окт 13:00BMW X1 100 KW 2017 Godina

Cena : 19.800€ BMW X1 2017 Godina MARKA: BMW MODEL: X1 PROI...


19.800 €
или предлог цена
01 окт 13:00AUDI Q3 2.0 TDI 110 KW 2016 Godina

Cena : 18.800€ AUDI Q3 2.0 TDI 110 KW 2016 Godina MARKA: AUDI MOD...


18.800 €
или предлог цена
01 окт 13:00KIA RIO ECO Dynamics 1.1 CDRi 55 KW 2012 Godina

Cena : 6.900€ KIA RIO ECO Dynamics 1.1 CDRi 55 KW 2012 Godina MARK...


6.900 €
или предлог цена
01 окт 13:00Honda civic 074203998

Se prodava - Honda Civic 2007 godina so klima ispravna - 1.8 v-tec ...


5.950 €
или предлог цена
01 окт 12:52CITROEN BERLINGO 1.9 D 51KW REG.DO 4/2023 EXTRA

CITROEN BERLINGO 1.9 D 51KW Registrirano do 04/2023 Poveke info na...


2.600 €
или предлог цена
01 окт 11:16VOLVO XC60 2018g, R DESING, UNIKAT

Samo za vistinski ljubiteli...redovno servisirano samo vo volvo kompl...


11 €
или предлог цена
01 окт 07:50Volvo xc60 2.0diz.inspirion

Plateni site davacki do registracija.odrzuvano i servesirano vo volvo.


22 €
или предлог цена
01 окт 07:50Bmw 216 grand toure 2017g

Registrirano cela godina. Za poveke info na tel: 070368508


13.900 €
или предлог цена
01 окт 07:50Polo

Se prodava polo dekemvri 2007 godina.. dizel ..Registrirana pred 3mes...


3.600 €
или предлог цена
30 сеп 21:41prodavam peugeot 406

peugeot 406 registrirano vo odlicna sostojba za poveke informacii na ...


1.100 €
или предлог цена
30 сеп 21:39Se prodava vw-jetta

Od oprema poseduva -Dvozonski klimatronik -Elekteika na site 4 stak...


4.600 €
или предлог цена
30 сеп 19:47peugeot 308 sw 2011 prekrasen

prodavam avtomobil vo odlicna sostojba odlicno socuvan kako od nadvor...


5 €
или предлог цена
30 сеп 18:22PEUGEOT 3008 1.6 BLUE -HDI 88KW/120KS

PEUGEOT 3008 1.6 BLUE-HDI 88KW/120 KS MANUELEN MENUVAC 6 BRZINI -VO...


18.800 €
или предлог цена
30 сеп 17:13Renault Laguna 2.0 Turbo

Se prodava Renault Laguna 2.0 turbo 120kw so pominati realni 239 000k...


По Договор
или предлог цена
30 сеп 12:33Tiko benzin

Ispravno samo reg fale


35.000 МКД
или предлог цена
30 сеп 11:30Mercedes E 250 - 2015 CDI

Kolata e kako nova! Prv sopstvenik !! Standardna oprema, klima, w...


26.000 €
или предлог цена
30 сеп 10:15Alfa Romeo 159 Jtdm 88kw + chip 35 ks

Alfata e maksimalno odrzuvana,golem servis pred tri meseci sose zamen...


4.150 €
или предлог цена
30 сеп 09:40MITSUBISHI..COLT.

Mitsubishi colt 1.5.benzin vgraden atestiran plinski ured 130 000km s...


По Договор
или предлог цена
30 сеп 09:20Bmw f30 320d 2.0 120kw 2012

Bmw f30 320d 2.0 120kw 163ks 2012 godina racen menjac registrirano ce...


13.500 €
или предлог цена
29 сеп 21:37OPEL CORSA C 1.0 2005

OPEL CORSA 1.0 2005 BENZIN -Klima -2 Kluca -4 Novi gumi -...


2.500 €
или предлог цена
29 сеп 19:00PRODAVAM RENAULT LAGUNA

RENO LAGUNA FUL OPREMA FABRICKA NAVIGACIJA DVD EKSTRA SOSTOJBA KOZA t...


2.800 €
или предлог цена
29 сеп 18:49AUDI A6 2.0 TDI 150 HP

▪️ABS ▪️AirBag ▪️ESP ▪️Multimedia System ▪️Припрема за Телефон ▪...


28.000 €
или предлог цена
29 сеп 17:23Chevrolet Captiva 2.0 4x4

Se prodava Chevrolet Captiva 2.0 4x4 2007 godina. Regisrtirana do 8....


6.500 €
или предлог цена
29 сеп 16:05Zastava 750 LE Fico

.


900 €
или предлог цена
- 18 % Попуст
1.100 €
29 сеп 14:57Citroen Jumpy

Se prodava citroen jumpy 2012 dizel registriran do 20.11.2022


1.111.111 €
или предлог цена
28 сеп 23:05BMW E46 330D

Bmw E46 330D Servisirano , registrirano do avgust 2023


3.000 €
или предлог цена
28 сеп 17:36Mazda Premacy

Se prodava Mazda Premacy 2.0 DITD 2002 godina. Problem so motorot,...


800 €
или предлог цена
- 27 % Попуст
1.100 €
28 сеп 16:48Seat Ibiza 1.4 TDI

Se prodava seat ibiza vo odlicna sostojba poveke info na tel 078-606-...


4.800 €
или предлог цена
28 сеп 16:45Angel

Vo potpolno ispraven.Moze i zamena za pomalo vozilo do 77kw


2.800 €
или предлог цена
28 сеп 15:33Angel

Vo potpolno ispraven.Moze i zamena za pomalo vozilo do 77kw


2.800 €
или предлог цена
28 сеп 15:33Продавам Рено 9

Продавам Рено 9 од прв сопственик со истечена регистрација и во солид...


1 €
или предлог цена
28 сеп 15:27Fiat Grande Punto 1.9Multijet

Prodavam Fiat Grande Punto 2006god 1.9MultiJet,kolata e vo odlicna so...


3.500 €
или предлог цена
28 сеп 05:13Chevrolet captiva 2.0

Chavrolet captiva 2.0 150 ks so 7 sedista 4×4 .m+ s gumi reg do 0...


5.500 €
или предлог цена
28 сеп 02:47Vw Golf VII 1.6 TDI

Prodavam Golf VII 1.6 TDI vo odlicna sostojba servisiran i registrira...


11.000 €
или предлог цена
27 сеп 23:47OPEL ANTARA 2009GOD EXTRA SOSTOJBA

Se prodava opel antara 2009 god Extra socuvana napraveno full servi...


8.200 €
или предлог цена
27 сеп 20:24Ford.kont .077848923

Top e kolata mnogu zacuvana i odrazavana napomena ..na bg tabli e


2.599 €
или предлог цена
- 24 % Попуст
3.399 €
27 сеп 17:53Seat leon tel 077848923

Servis napraveno koplet moze da se vide pali vozi.077848923


3.299 €
или предлог цена
27 сеп 17:53Страна 5 од 28

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам