53 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava plac

I T N O!!! E F T I N O !!! Se prodava plac od 1000 m2, vo perif...


По Договор
или предлог цена
11 јан 20:44СЕ ПРОДАВА ЗЕМЈОДЕЛСКО ЗЕМЈИШТЕ

Се продава земјиште од 9700 м2 во месноста Ореовица, атар на село Смо...


По Договор
или предлог цена
24 ное 14:21Земја во Берово

ниви и шума во Берово вгр -6/72 идеален дел (4922 м2) од шума на ...


4.500 €
или предлог цена
02 јул 21:06ПЛАЦ ВО СУВИ ЛАКИ

Се продава плац за изградба на викендица во викенд место Суви Лаки оп...


По Договор
или предлог цена
14 фев 11:18Placevi na Berovsko Ezero

Se prodavaat placevi na Berovsko Ezero... Dostapno do asfalten pat. d...


15 €
или предлог цена
20 окт 11:08Kupuvam gradezna parcela vo Berovo/Berovsko Ezero

Parcelata da e pristapna za vozilo, da ima priklucok za voda, struja,...


1 €
или предлог цена
17 авг 13:00Плац во Берово

Плац за викендица во викенд населбата Абланица-Берово. Плацот се наоѓ...


10.000 €
или предлог цена
21 јун 12:09Atraktiven plac na Berovsko Ezero

Se prodava plac na Berovsko Ezero povolen za lukzuna vila. Placot se...


По Договор
или предлог цена
26 мар 02:10shuma belen

se prodava shuma bukova komplet so zemjiste na mesto vikano Belen k.p...


1 €
или предлог цена
25 јан 08:25livada,niva

Se prodava livada K.P. 9062 na mesto vikano Belen vo povrshina od 550...


1 €
или предлог цена
24 јан 14:51livada ,suma

se prodavaat ; livada K.P.4893 vo povrsina od 3090m2 i shuma borova ...


1 €
или предлог цена
24 јан 14:31livadi,sumi

se prodava livada K.P.7351 vo povrsina od 5560m2 i suma K.P. 7350/1...


1 €
или предлог цена
24 јан 14:2211000 m2 imot vo Berovo

Se prodava imot od 11000 m2 vo Berovo, na 600m od Berovskoto ezero. N...


1 €
или предлог цена
15 јан 22:33Страна 2 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам