Гостивар
                   
784 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Bmw 525 f10 redizajn mozna zamena Bmw x1

Bmw 525 Start stop sistem 3 nivoa na voznja eco pro comfort sport sib...


19.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

26 мар 16:27Промовирано

Se prodava Range Rover Evoque

Doneseno Od Svajcarija Automatic 2013 2.2 diesel Навигација Старт ...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

02 фев 18:17Промовирано

VW Passat 1.9tdi 131ps

VW Passat 1.9tdi 131ps Napraen e golem servis Registriran do 01.2024 ...


3.150 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

30 мар 22:03Seat Leon (Automatik)

Seat Leon 2.0tdi 103kw (140ps) Automatik ClimaTronik Tempomat BoardCo...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

30 мар 22:02Mercedes A160 cdi

Mercedes benz A classa 160 cdi Kozen salon Senzor za dozd 5 litri na...


2.950 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
3.000 €
Гостивар

Автомобили

30 мар 20:01Ford fiesta 1.6tdci

Godina 2012 Plateni davacki


4.999 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

30 мар 17:08Mercedes b170 benzin

Godina 2006 Uvezeno Plateni davacki Kontakt 070475333(viber,watcap)


4.400 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

30 мар 17:04Porsche panamera 4.8s 4x4

Uvezeno Plateni davacki Voziloto e vo top sostojba


39.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

30 мар 17:02Opel Corsa D

Se prodava ili zamenuva Opel Corsa D 1.3 CDTi 2008 Godina Registrira...


2.800 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

30 мар 15:30TOURAN 2.O 8V TDI AVTOMATIC FULL OPREMA 5 SEDISTA

TOURAN 2.0 8V TDI AVTOMATIC 5 SEDISTA 2008/7GOD FULL OPREMA...REGIST...


5.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

30 мар 14:36Bmw e46 330d

◾Bmw e46 330d m57 135kw 184hp ◾2001 ◾Reg 07.2023 ◾Atest folii ◾Op...


4.500 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
4.800 €
Гостивар

Автомобили

30 мар 13:48Mercedes Benz C 220

Mercedes Benz C 220 1999 godina Super sostojba,realna kilometraza ...


2.450 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

30 мар 13:47Renault Safrane Benzin/Plin

Renault Safrane ,2.5 benzin,so atest plin. Full oprema,se e funkcion...


1 МКД
или предлог цена
- 100 % Попуст
1.200 МКД
Гостивар

Автомобили

30 мар 13:47Opel vektra 2.2 GTS fabrika

Opel vektra 2.2 gts benzin Proizvedeno 2007g Donesena od shvajcarij...


4.300 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

30 мар 13:17PEUGEOT 607 2.2 BENZIN/PLIN MNOGO ODRZAVAN

PEUGEOT 607...BENZIN PLIN 2.2 GODINA NA PROIZVODSTVO 2002/2003... ...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

30 мар 10:48BMW 530D FULL OPREMA/MOZNA ZAMENA

BMW 530D INDIVIDUAL OPREMA PROIZVODSTVO 2005god Poseduva najvisok...


5.999 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

30 мар 10:16Golf 6 - DSG MENJAC

Se prodava Golf 6 - 2011 godina AVTOMATIK. Kolata e vo super sostojba...


8.800 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

30 мар 03:49TOP Porsche Cayenne

Se prodava vozilo vo inzoredna sostojba prva registracija 8.2017 god...


65.000 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
68.400 €
Гостивар

Автомобили

29 мар 21:43**** NOVO **** LandRover Range Rover Sport

Se prodava vozilo vo perfektna sostojba kupeno i odrzavano vo ovlaste...


78.500 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
78.900 €
Гостивар

Автомобили

29 мар 21:43BMW 318D E91 2008GOD

Se prodava BMW 318D 2008god. Voziloto e vo odlicna sostojba, reg. do ...


5.700 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

29 мар 21:28VW PASSAT R LINE 2.0 TDI 150 HP

OPREMA ABS AirBag ESP Multimedia System Priprema za Telefon Centraln...


23.800 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

29 мар 21:25Mercedes c200 Fabrikaa!!

Mercedes c200 Benzin/plin 170ks ponoviot motor 200.000 realni kilo...


4.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

29 мар 20:44Ford Focus

Ford Focus 1.6


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
2.900 €
Гостивар

Автомобили

29 мар 13:18VW TIGUAN 2008god 2.0tdi 4x4 motion

VW Tiguan 2.0tdi 4x4motion registriran so zelen karton do dekemvri...


9.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

29 мар 13:10Bmw e30

Se prodava skolka od e30 coupe so mk dok 316i,vo dobra sostojba.Novi ...


1.800 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

29 мар 13:00GOLF 5 1.9TDI BLUMOTION 2008GOD FULL OPREMA

GOLF 5 1.9TDI BLUMOTION 2008 GOD FULL OPREMA KOLATA E VO ODLICNA SOST...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
6 €
Гостивар

Автомобили

29 мар 12:47SEAT LEON 1.9TDI 105KS 2010/09GOD FULL OPREMA

SEAT LEON REDIZAJN 1.9 TDI FULL OPREMA 2010/09GOD FULL OPREMA FULL S...


6.250 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

29 мар 12:46JAGUAR XJR 4.0 Supercharger

Jaguar xjr Engine: 4.0 Supercharger Automatic Full oprema klima ...


12.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

29 мар 12:26Seat Leon 1.4 tsi god 2012 ch

2012 1.4tsi 6brzini 180400km orginal swiss 🇨🇭 Tempomat Bixeno...


6.800 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

29 мар 12:09BMW 320 D X_DRIVE M_PERFORMANCE UVOZ OD SVAJCARIA

UVEZENO OD SVAJCARIA PLATENI SE SITE DAVACKI DO REGISTRACIA NA MK T...


20.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

28 мар 23:53TOURAN 1.9 TDI 77KW FULL OPREMA 7 SEDISTA

TOURAN 1.9 TDI 77KW 105PS 2005/4GOD FULL OPREMA 7 SEDISTA 6 BRZINI 2 ...


4.750 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

28 мар 17:23BMW 318i

Kolata e vo odlicna sostojba 2008/7 Godina Registrirana do 11ti m...


6.700 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
6.750 €
Гостивар

Автомобили

28 мар 16:15Opel Agila

1.2 Benz 63 KW motor -Klima -2009 god -Ekstra Socuvan


4.150 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
4.200 €
Гостивар

Автомобили

28 мар 15:13Se prodava ili menuva Opel Antara 2.0 cdti

Se prodava opel antara 2.0 cdti registrirana do 9 mesec 2023 So rea...


8.200 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

28 мар 12:10Passst b6 2.0 16 ventili

Volkswagen Passat 2.0 103kw 16ventili 2005 god Registriran do 02.202...


5.300 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
5.500 €
Гостивар

Автомобили

28 мар 08:08Mercedes Benz Citan 111 nov uvoz ch

Mercedes Benz Citan 111 Motor:1.6 cdi Km:180.xxx originalni 7 sedi...


9.900 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

28 мар 02:57Vw Golf 7 1.6 tdi Bluemotion

Vw Golf 7 Motor: 1.6 tdi / 77 kw God : 2014 vo sobrakajna Km:220....


11.700 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

28 мар 02:57SKODA OCTAVIA 1.9TDI AUTOMATIK

Skoda Octavia Motor:1.9 tdi Automatik Klimatronik Greaci na s...


5.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

28 мар 02:56Touareg 3.0tdi

3.0 TDI 245 ps 4MOTION 8 BRZINI AVTOMATSKI DSG MENUVAC 2011 GOD 2...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

28 мар 02:15Mercedes Benz S350 Long

Full 238.000 km ,servisiran zamena so vasa doplata od 25.000 evra ili...


52.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

27 мар 21:46Chevrolet Tahoe 5.3 V8 flex fuel 92.000KM

92.000 km , E85/Benzin ,moze zamena ,mkd tablici


42.000 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
45.000 €
Гостивар

Автомобили

27 мар 21:46Ford Expedition 5.4L V8 SOHC 24-valve 34.000KM

7sts , e85(ethanol) Benzin ,moze Zamena


45.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

27 мар 21:46Страна 3 од 20

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам