Гостивар
                   
823 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Golf 7 GTI 2015

Prodavam Golf 7 Gti 2015 DSG 170kw 302hp. Naj Full oprema parking a...


20.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

Se prodava, Ford Focus CC, dizel 2.0, god 2007, kabriolet

Ford Fokus Coupe CC, kabriolet, proizvodstvo 2007 godina, gorivo dize...


5.900 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

Audi A6

Vo ispravna sostojba Quattro 071 314 508 071 314 508


1 МКД
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

12 мај 23:13Seat Ibiza 1.4 Benzin/Plin

Се продава Seat ibiza 1.4 Benzin/Plin Прва регистрација 2005 година ...


2.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

12 мај 18:20Mercedes A180

🚗Mercedes A180D - 2006 godina ✅Servisiran pred 100km + Registriran s...


3.735 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

12 мај 16:05Vw touran

Vw touran Uvoz svajcaria Nov rebrast so vodna pumpa Ulje filtri n...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

12 мај 15:34Bmw 645Ci 4.4 Benzin

Bmw 645ci 4.4 benzin registracija Do: 03/2023 Km: 202000 Moze z...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

11 мај 19:25Touareg 3.0tdi

3.0 TDI 245 ps 4MOTION 8 BRZINI AVTOMATSKI DSG MENUVAC 2011 GOD 2...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

11 мај 18:58Fiat Panda 1.1

Fiat Panda 1.1 benzin plin atestiran vo solidna sostojba ubav motor ...


2.350 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

11 мај 12:48OPEL ASTRA 1.7

Opel astra 1.7 Dizel Registriran cela godina + zelen karton 4 novi gu...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

11 мај 12:05Chevrolet Kalos 1.4 - 05 Benzin/plin

Chevrolet Kalos 1.4 / 2005 godina, benzin/plin! Registrirano do 8 ...


2.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

10 мај 20:36Fiat Panda Cross 4x4 1.3Multijet

Fiat Panda Cross 4x4 1.3 Multijet 16V DPF Euro 5 (man. 5) 2010 uvoz o...


8.300 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

10 мај 17:28VW GOLF

Golf 7 1.2 tsi 74KW 101KS Uvoz 🇨🇭🇨🇭🇨🇭 Plateni site da...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

10 мај 10:04FORD FOKUS 16 TDCI 66KW 2007 FUL OPREMA EKSTRA

Maksimalno socuvan prva boja, site stakla originalni, klima ladi pef...


3.500 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
3.700 €
Гостивар

Автомобили

09 мај 12:38DISTANZERI 63.3 /60.1

DISTANZERI ZA ALUMINSKI FELNI 63.3//60.1


1.000 МКД
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

09 мај 12:37Fiat Panda Delovi!!!

Delovi Podetalni info;071/347-591


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

09 мај 11:56Golf 7 1.4tsi

Golf 7 1.4tsi blumotion So full oprema Atest foli Reg cela godina A...


9.999 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

09 мај 10:57Bmw 123d 204ps

Bmw 123d 204ps LCI 2011god Faclift model So full oprema Uvoz od ch ...


123 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

09 мај 10:57Mercedes evo 280cdi

Mercedes evo 280cdi 2007/6god So full oprema Moze i zamena


6.999 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

09 мај 10:57Toyota corola verso

Toyota corola verso 2.2dizel 7 sedishta Plateni site davacki do mk


5.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

09 мај 10:57AUDI Q5

AUDI Q5 Uvezena od USA Unikatna Amerikanska so najfull oprema M...


16.800 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

09 мај 10:11Alfa Romeo 147 JTDM TI

Alfa Romeo God 2007 Km 193000 Full oprema


3.550 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

08 мај 11:15Bmw 116 i

Bmw 116 i Ekstra so naj full oprema Km 241.000 so servisna kniska ...


7 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

08 мај 11:14dicover

se prodavat bandasi za discover 16 i za jeep 17


2 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

08 мај 09:55MERCEDES C 220 CDI - 04 UVOZ OD CH

MERCEDES C 220 CDI I IMPORTUAR NGA CH 🇨🇭. EXTRA VETUR FULL OPREMA....


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

07 мај 22:53Nissan X trail 2.2 100 kw za delovi

delovi sve sto vi treba do posleden straf Anlaser , alternator , di...


50 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

07 мај 12:34Ford C-Max

077-809-303


4.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

06 мај 17:57S.max 18tdc 7 sed panorama

Full oprema koza mozna I zamena I za automatic


4.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

06 мај 08:29BMW X1

BMW X1 2.3 d Automat Panorama Kamera NAVI Memorija na sedist...


13.800 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

05 мај 13:32Bmw x1

🇨🇭BMW X1 🇨🇭Xdrive 🇨🇭2012 🇨🇭Facelift 🇨🇭109000 km


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

05 мај 12:10VW Tiguan 2017/18 KAKO NOV!

4x4 4MOTION, NAJVISOKO NIVO NA OPREMA, HEAD-UP DISPLAY, PANORAMA KROV...


35.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

05 мај 11:35BMW 530D FULL OPREMA/MOZNA ZAMENA

BMW 530D INDIVIDUAL OPREMA PROIZVODSTVO 2005god Poseduva najvisok...


5.999 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

05 мај 10:26Rrnault modus 1.2 benzin

Renault modus


2.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

03 мај 11:25Golf 7 1.4tsi

Golf 7 1.4tsi blumotion So full oprema Reg cela godina Moze i zamena....


9.999 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

03 мај 08:45Bmw 123d bi turbo

Bmw 123d 204ps Bi turbo 2011god So full oprema Plateni site davacki...


123 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

03 мај 08:45PASSAT B6 2.0 DIESEL (40.000 km)

40.000 km original


17.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

03 мај 07:06Opel Astra 1.6 brnzin plin

Opel astra


4.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

03 мај 01:24Ww Touran 2.0 8v Higline Redizajn 2006

WW Touran Higline TDI 2.0 8v so DPF so BMM motor. Godina 11.2007 so...


6.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

02 мај 21:03Се продава skoda fabia

Се продава добро сочувана skoda fabia 1.2 benzin со 4 зимски и 2 летн...


2.900 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

02 мај 16:12BMW E30 325 COUPE

Se prodava bmw e30 325e coupe 1986 god. Kupeno e od prv sopstvenik , ...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

02 мај 12:21Volkswagen Touareg 2.5 Facelift R-line

Se prodoava Touareg 2.5 Facelift R-line vo odlicna sostojba so naj fu...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

02 мај 12:17VW Golf 6 TSI 122ks 2010 godina

Se prodava GOlF 6 TSI 122 ks so full oprema. Voziloto e vo inzvonredn...


6.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

02 мај 11:21Страна 6 од 21

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам