Куманово
                   
2875 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Peugeot 607 2.0 Diesel Bez Carina

Kolata e vo makedonia Info:070762072


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

07 авг 17:53Промовирано

SEAT LEON ST 1.6 TDI 77kw

Seat Leon ST 1.6tdi 77kw Odlicno socuvan Napraven mal servis Servisna...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

08 авг 11:31Промовирано

Opel Signum 3.0 cdti V6

Opel Signum 3.0 cdti v6 130kw God: 2006 Registriran + z.Karton: 17...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

06 авг 13:07Промовирано

HONDA CR-V 2.2CDTI UVOZ SWISS

HONDA CR-V 2.2CTDI 103KW 140KS 2008g UVEZENA OD SVAJCARIJA ,,,REGIST...


8.300 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 10:00VW Polo 1.9 TDI 101PS God 2005

VW POLO 1.9 TDI KW 74 101PS 2005/06 godina -Poloto e maksimaln...


3.200 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 09:57VW Passat 2.0 TDI 140HP DSG F1 HIGHLINE

Prodavam Passat 2.0 TDI 140 PS God 2012 Reg 30/07/2022 201.000 km so ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 09:57Touran 2.0 TDI 2011

2.0 TDI, 140KS 2011 godina 225.000 kilometri 5 sedishta Registri...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 09:56Audi A3 1.4 TFSI 125ks 2010god

Се продава Ауди А3 1.4 TFSI 125ks, не увезувано, со реална километраж...


6.200 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
6.500 €
Куманово

Автомобили

Вчера 09:37Seat Leon 2.0 TDI

Kolata e vo odlicna sostojba uvezena servisirana i registrirana na MK...


5.300 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 09:25Mazda 2 1.3

Voziloto e vo odlicna sostojba so site plateni davacki do registracij...


45 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 09:25Seat Ibiza 1.4 16V

Kolata e vo odlicna sostojba Uvezena e so site plateni davacki do re...


3.300 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 09:25Mazda 2 1.25

Kolata e vo odlicna sostojba so full oprema Plateni se site davacki ...


28 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 09:25PEUGEOT 508 1.6 E-HDI 112 KS AVTOMATIK

PEUGEOT 508 1.6 E-HDI 112 KS AVTOMATIK ,SOCUVANA,ZELEN KARTON,NAVIGA...


8.700 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 09:04Bmw x5 3.0 dizel full M Paket

BMW X5 3.0 dizel 160 kw (218 ks) ,m paket, perfektna sostojba na moto...


7.999 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 09:04***GOLF 6 2.0TDI 81kw2010GOD REGISTRIRANO*** ***

-GOLF 6 2.0TDI 2010god 81kw -Senzor za dozd -Registrirano DO 15.08...


7.300 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 09:01***SKODA CITIGO 1.0 BENZIN 2014 god***

SKODA CITIGO 1.0 BENZIN 44kw -Arb, Ars Abs Bord Kompjuter - Aux, Cd...


5.500 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
5.700 €
Куманово

Автомобили

Вчера 09:01***AUDI A4 2.0TDI 2010G AVTOMATIK REGISTRIRANO ***

-AUDI A4 2.0TDI 2010GOD -REGISTIRANO DO 08.08.2022 -ZELEN KARTON -...


7.500 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
7.800 €
Куманово

Автомобили

Вчера 09:01BMW 520 DIZEL-EKSTRA SOSTOJBA

EKSTRA SOSTOJBA ,NAPRAVEN SERVIS KOMPLET ,SMENETO -KORPA LAMELA I ZAM...


7.100 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 09:00Mercedes benz E 220

Mercedes benz E 220 automatic, 2010 god, avantgard. Servisiran, regis...


12.300 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 08:52Prodavam VW Golf VI 2.0 TDI 81kw 110 ks 2010 godina

Se prodava VW Golf VI 2.0 TDI 81kw 110 ks so 5 brzini 81 kw - 110 ks...


7.650 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
7.700 €
Куманово

Автомобили

Вчера 08:38Mercedes E270cdi Avangard Automatik Ekstra Cena

Tel 072,764,880 Mercedes E270cdi Avangard Automat Kozha Pominata re...


3.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 08:33Renault Espase 3,0dizell Automatik Stranska

Tel 072,764,880 Mozhe dase carini ili za dellovi Kola e kako nova


15 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 08:33Bmw 530d Automatik Kesh ekstra cena

Tel 072,764,880 Reg Dobri gume Klima raboti Folija Atest Menjac mot...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 08:33Opell Corsa 1,3cdti Nov uvoz Ch kesh Ekstra cena

Tel 072,764,880 Reg 1god gume skoro novi Klima raboti elektrike na ...


2 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 08:33MINI COPER S 1.6 66KW NOV UVOZ CH

Kolata e Uvezeno Od Sfajcarija 🇨🇭🇨🇭 1.6 benzini 66kw God na pr...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 08:03VW GOLF 5 PLUS (1.9 TDI 77KW) NOV UVOZ

Kolata e Uvezeno Od Germanija 🇩🇪 🇩🇪 1.9 tdi 77kw God na pr 200...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 08:03Citroen c3 1.4 benzini 54kw Nov uvoz Sfajcarija

Kolata e Uvezeno Od Sfajcarija 🇨🇭🇨🇭 1.4 benzini 54kw God na pr ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 08:03Seat altea Fr 2.0 tdi 170ks Nov uvoz Sfajcarija

Kolata e Uvezeno Od Sfajcarija 🇨🇭🇨🇭 2.0 tdi 170 ks God na pr 20...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 08:03Wv Polo 1.4 tdi 51kw nov uvoz Germanija

Kolata e Uvezeno Od Germanija 🇩🇪 1.4 Tdi 51kw God na pr 2008 B...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 08:03Seat ibiza 1.4 74kw Nov uvoz Sfajcarija

Kolata e Uvezeno Od Sfajcarija 🇨🇭🇨🇭 1.4 benzini 74 kw God na p...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 08:03Seat ibiza 1.9 tdi 74kw Nov uvoz Germanija

Kolata e Uvezeno Od Germanija 🇩🇪 1.9 tdi 74 kw God na pr 2007 ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 08:03Renault Grand Scenic 1.9dci 7 sedishta

Scenik maximalno socuvan so plateni davacki do reg 7 sedishta carina ...


4.400 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 07:29MERCEDES W211 E200 2.2CDI 90KW 122KS AUTOMATIK 5G REGISTRIRA

MERCEDES W211 E200 2.2CDI 90KW 122KS AUTOMATIK 5G MENJAC ELEGANCE M...


5.250 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 07:00Mercedes A170

Mercedes 1.7 CDI 66kw Servisiran Mala potroshuvacka Zimski gumi 4 ...


1.350 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 01:52NEUVEZUVAN registriran Golf 6 1.6 tdi 2011 god.

Se prodava neuvezuvan VW Volkswagen Golf 6 * 1.6 tdi 66 kw * prv...


7.490 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

09 авг 22:22Renault Megane

Renault megane karavan vo odlicna sostojba so letni I zimski gumi red...


2.300 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

09 авг 22:20Opel Astra F 1.7 DTI

Се продава Опел Астра F 1993 година. Колата е со направен голем серв...


750 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

09 авг 21:40Audi A3 1.9 tdi 77 kw 2008

Audi A3 1.9 tdi 77 kw Godina 2008 Kilometrazha 270000 orginal so s...


5.499 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

09 авг 20:38Aidi 4 2007 1.9 TDI 85 KW

Se Prodava audi A 4 1.9 TDI 2007 god vo dolicna sostojba za poveke in...


5.200 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
5.400 €
Куманово

Автомобили

09 авг 19:52SEAT ALTEA XL 1.9 REG DO 12.22

Proizvedena 2008god Registracija do kraj na godina Elektrika na sit...


3.799 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.899 €
Куманово

Автомобили

09 авг 19:47se prodava Nisan Qashqai 1.5 2009

Se prodava Nisan Qashqai *potrosuvacka 6,5 l (testirano) *proizved...


6.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

09 авг 19:37Se prodava golf V 1.9 105 ks 2007 god registrirano do 6/2023

Se prodava golf V 1.9 105 ks 2007 god registrirano do 6/2023 so zelen...


5.100 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
5.300 €
Куманово

Автомобили

09 авг 18:58Se prodava peugeot pezo 205 Cabrio kabriolet

prodava peugeot 205 cabrio 1.4 cj benzin na makedonski tabli info na ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

09 авг 18:57Страна 4 од 72

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам