Куманово
                   
2866 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Audi a4 2.0 Tdi S - line Moze zamene

Audi a4 2.0 tdi 2007/08 S- line ✅2.0 143ks ✅2007 ✅ greaci na sedist...


8.800 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

28 сеп 18:13Промовирано

Peugeot Partner Teppe

Peugeot partner🇨🇭🇨🇭 Edinstven!!!🇨🇭🇨🇭 Monovolumen🇨🇭🇨🇭 N...


7 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
7.888 €
Куманово

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

Audi A4 2.0 TDI Sport S Virtual 190HP

Се продава Одлично Audi A4 2.0TDI Sport S со Виртуелна табла 140kw /...


25.900 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

30 сеп 18:48Промовирано

AUDI A4 2.0 TDI 105 KW 143 PS 2009 EKSTRA

AUDI A4 2.0 TDI 105 KW 143 PS 2009 KLIMATRONIK BORDKOMPJUTER KONTR...


9.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 10:42PASSAT 1.9 TDI 77 KW 105 PS 2006

PASSAT 1.9 TDI 77 KW 105 PS 2006/5 KLIMA ISPRAVNA ESP RADIO MP3 B...


5.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 10:41BMW 520D F10 M-PACKET

BMW F10 520D 2012 u kniska M PACKET 170.000km so servisna kniska his...


21.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 10:39MERCEDES C250 CDI BLUEFFICIENCY EURO5

MERCEDES C250 CDI BLUEFFICIENCY BITURBO 🇨🇭🇨🇭-privat AVANTGARDE...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 10:39Fiat Croma 1.9 JTDM (150)

Se prodava fiat croma 1.9 multijet 150ks 182.000 km ja imam servisna...


3.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 10:21Citroen C1 1.0 50kw

Se prodava Citroen C1 50kw 2007 godina vo odlicna sostojba.Pogodno za...


2.900 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.000 €
Куманово

Автомобили

Вчера 10:16Wv Polo 1.4 tdi 2007 godina

Se prodava Wv POLO 1.4 TDI 51KW 69 KS Godina 2007 Servisiran U...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 10:04VW NEW BEETLE 1.9TDI 90KS

071 470 314 071 470 314 Napraven servis , nov akumulator , registra...


2.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 09:55CITROEN C1 1.0 2006GOD REGISTRIRAN

Citroen C1 1.0 50kw 2006godina uvoz Svajcarija -Klima ispravna ladi ...


2.800 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 09:55BMW E46 320D 136KS

Kolata e vo ekstra sostojba servisirana so dokument registracija cela...


2.800 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
2.850 €
Куманово

Автомобили

Вчера 09:55Peugeot 307 karavan 2.0 hdi

Se prodava peugeot 307 karavan 2.0 hdi Registrirano do 03.11.2022 g...


3.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 09:51Audi Q5 2,0tdi Automatik Quatro 2013g Kesh ekstra cena

Tel 072,764,880 Kolla e bez nitu edna mana Motor menjac karaseri ek...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 09:49Golf Gt 2,0tdi 170ps 2007/6g

Tel 072,764,880 Reg 1god Skoro novi gume Greaci na sedishta Klimatr...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 09:49Daihatsu Serion 1,0i Klima 150000km 2007g

Tel 072,764,880 Pllateno do reg CH Servisna Historija Novi Gume K...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 09:49VW Passat 2.0 TDI 140HP DSG F1 HIGHLINE

Prodavam Passat 2.0 TDI 140 PS God 2012 Reg 30/07/2022 201.000 km so ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 09:48Touran 2.0 TDI 2011

2.0 TDI, 140KS 2011 godina 225.000 kilometri 5 sedishta Registri...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 09:47Mustang 3.7i 400 KS Stage 1 2014 Godina Mozna Zamena

Se prodava Mustang 3.7 400 KS Stage 1 Avtomatik vo super sostojba mak...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 09:45TOUAREG

Se prodava touareg 2.5tdi vo super sostojba registriran do 12mesec so...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 09:45Se prodava opel astra h 2007 1.7 dizel 125 ks

Se prodava opel astra H, 2007 godina proizvedena, 92 kw 125 ks , spor...


4.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 09:24BMW 525D 3.0 X DRIVE FACELIFT EDITION

BMW 525 3.0 XDRIVE FACELIFT EDITION PROIZVEDEN 6 MESESEC 2009GOD UV...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 09:11Bmw 120 x drive

Bmw 130 x drive


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 09:11VW POLO

SE PRODAVA VW POLO 1.9 D VOZILOTO E VO DOBRA VOZNA SOSTOJBA, REDOVNO...


1.050 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 08:58Fico 750

Prodavam Zastava 750


500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 08:58CITROEN XSARA PICASSO 1.6HDI-REG-KLIMA

CITROEN XSARA PICASSO 1.6HDI PROIZVEDEN 2004 REG DO SEPTEVRI 2023-C...


1.900 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
2.000 €
Куманово

Автомобили

Вчера 08:55Mercedes C220

Mercedes c220 vo odlicna sostojba so ful oprema dvozonska klima pomin...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 08:32AUDI

Audi 1.9 116 ks vozeno domakinski raboti perfektno inf. na 076 432 7...


6.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 08:32HONDA CIVIC 2.2 i-CTDI 103KW NAJNOV UVOZ CH

GODINA 2009-TA KILOMETRAZA 205 000 KM. ORGINAL SO SERVISNA KNSIKA MO...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 08:22SEAT ALTEA XL 1.9 TDI 77KW NAJNOV UVOZ CH

GODINA 2009-TA KILOMETRAZA 230 000 KM. ORGINAL SO SERVISNA KNSIKA MO...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 08:22Seat ibiza 1.4tdi 80ks 2010 god

Se prodava seat ibiza 1.4tdi 80ks 2010 godina. Kolata e so plateni ...


3 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 08:07VW GOLF5 2.0TDI REG 09.20023 GERMANIJA

Golf e u top stanje registriran servisiran ekstra Klimatronik navigac...


4.499 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 07:55VW TOURAN 2.0TDI REG 01.2023

Top sostojba


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 07:54BMW 525d

- green card - 2 pair RIMS 19" & 17" - 2 pair TIRES 19" & 17", sum...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 01:32AUDI A5 S-Line 2.0 TDI 125 KW 2011 GODINA

Audi A5 2.0 TDI S-LINE Декември 2011/2012 година, 125 kw / 170 ks по...


15.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 01:16VW PASSAT B8 2.0 TDI

Prodavam VW Passat B8 2.0 TDI 110.000 km Broj za kontakt 072237350


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 00:18Mercedes Vito 111 2.2cdi 80kw 2006god Full Oprema 8+1 viano

Mercedes Vito 111 2.2cdi 80kw 109KS GOD 2006 na soobrakajna KM 260....


8.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

30 сеп 23:13Peugeot 307 1.6hdi 80kw 2005god Full Oprema uvoz CH

Peugeot 307 1.6hdi 80KW 109KS GOD 2005 na soobrakajna KM 260.000 so...


3.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

30 сеп 23:13BMW F30 320d 184KS - Luxury pack

Регистрирано цела година (до 06.2023) на МК табли + цела година зелен...


13.999 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
14.950 €
Куманово

Автомобили

30 сеп 22:40RENAULT MODUS 1.5 DIZEL 2007g

Kolata e reg cela god vo perfektna sostojba mala potrošuvačka klima d...


11 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

30 сеп 21:42OPEL CORSA 1.2 Benzin

Kolata e donesena od šfajcarska plateni site davački do reg na Lanec ...


11 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

30 сеп 21:42BMW 118 d

BMW 118 d ✅ 2.0 diesel ✅ 105 kw / 142ps ✅ 190...km ✅ 2011 god vo sobr...


10 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

30 сеп 21:40Страна 4 од 72

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам