Куманово
                   
2881 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Peugeot 208 1.6 HDI

Peugeot 208 1.6 disel 2012 god. registriran so zelen karton


7.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

08 авг 02:21Промовирано

Peugeot 607 2.0 Diesel Bez Carina

Kolata e vo makedonia Info:070762072


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

07 авг 17:53Промовирано

SEAT LEON ST 1.6 TDI 77kw

Seat Leon ST 1.6tdi 77kw Odlicno socuvan Napraven mal servis Servisna...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

08 авг 11:31Промовирано

MERCEDES W211 E200 2.2CDI 90KW 122KS AUTOMATIK 5G REGISTRIRA

MERCEDES W211 E200 2.2CDI 90KW 122KS AUTOMATIK 5G MENJAC ELEGANCE M...


5.250 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 07:00Mercedes A170

Mercedes 1.7 CDI 66kw Servisiran Mala potroshuvacka Zimski gumi 4 ...


1.350 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 01:52NEUVEZUVAN registriran Golf 6 1.6 tdi 2011 god.

Se prodava neuvezuvan VW Volkswagen Golf 6 * 1.6 tdi 66 kw * prv...


7.490 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

09 авг 22:22Renault Megane

Renault megane karavan vo odlicna sostojba so letni I zimski gumi red...


2.300 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

09 авг 22:20Opel Astra F 1.7 DTI

Се продава Опел Астра F 1993 година. Колата е со направен голем серв...


750 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

09 авг 21:40Audi A3 1.9 tdi 77 kw 2008

Audi A3 1.9 tdi 77 kw Godina 2008 Kilometrazha 270000 orginal so s...


5.499 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

09 авг 20:38Aidi 4 2007 1.9 TDI 85 KW

Se Prodava audi A 4 1.9 TDI 2007 god vo dolicna sostojba za poveke in...


5.200 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
5.400 €
Куманово

Автомобили

09 авг 19:52SEAT ALTEA XL 1.9 REG DO 12.22

Proizvedena 2008god Registracija do kraj na godina Elektrika na sit...


3.799 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.899 €
Куманово

Автомобили

09 авг 19:47se prodava Nisan Qashqai 1.5 2009

Se prodava Nisan Qashqai *potrosuvacka 6,5 l (testirano) *proizved...


6.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

09 авг 19:37Se prodava golf V 1.9 105 ks 2007 god registrirano do 6/2023

Se prodava golf V 1.9 105 ks 2007 god registrirano do 6/2023 so zelen...


5.100 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
5.300 €
Куманово

Автомобили

09 авг 18:58Se prodava peugeot pezo 205 Cabrio kabriolet

prodava peugeot 205 cabrio 1.4 cj benzin na makedonski tabli info na ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

09 авг 18:57Citroen c3 1.4 HDI

Klima, el. Stakla. Centralno zaklucuvanje, reg do 16.10.22


2.300 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

09 авг 17:25BMW 320 E46 136KS

Registracija 06.2023 , sega napraven servis maslo filtri pk kaisi vo ...


32 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

09 авг 17:01Alfa Romeo 159 2.4 JTDm

Kolata e vo odlicna sostojba sredena za sebe kolata e reg do april 2...


4.250 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

09 авг 16:54Suzuki swift 1.3

Se prodava suzuki swift 1.3 benzin uvezeno od CH 2006 153XXX km so se...


3.300 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

09 авг 16:31FIAT BRAVO 1.9D Multijet 90ks Eco unikat

PRODAVAM FIAT BRAVO Kolata e odlicna naj ekonomicna verzia na fiat br...


4.300 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

09 авг 16:26vw golf5

Se prodava golf5 2.0tdi 4motion god:2006/5 kw:103 servisiren 4 novi g...


4.100 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
4.299 €
Куманово

Автомобили

09 авг 16:10Seat Leon FR

Se Prodava Seat Leon FR 2.0TDI Uvezen Od 🇨🇭🇨🇭🇨🇭 Perva Registrac...


13.300 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

09 авг 16:10Bmw E60 535D

Se Prodava Bmw E60 535D God:2005 Kw:200 Orginal M-Paket Shiber Regis...


8.499 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

09 авг 16:10Mercedes-Benz A160

Mal gratski avtomobil vo odlicna sostojba so mala potrosuvacka Novi g...


1.700 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
1.750 €
Куманово

Автомобили

09 авг 16:08HONDA CIVIC 2,2 CDTI 140ks ""NOV UVOZ CH""

HONDA CIVIC 2.2 CTDI 140ks ..GODINA-- 2008 ..KM-- 197000 So Servisn...


4.699 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.799 €
Куманово

Автомобили

09 авг 15:21HONDA CIVIC 2,2 CDTI 140ks ""NOV UVOZ CH""

..HONDA CIVIC 2.2 CTDI 140ks ..GODINA-- 2006 ..KM-- 191000 So Servi...


4.499 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.599 €
Куманово

Автомобили

09 авг 15:21Ford c max

Prodavam ford c max 2009 godima registriran cela godina 2.0 dizel uv...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

09 авг 14:38CITROEN C1 1.0 vvti 2008

CITROEN C1 2008 god KLIMA 1.0 vvti toyota motor na lance 50 kw id...


2.890 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
2.900 €
Куманово

Автомобили

09 авг 14:12TOYOTA AYGO 1.0 vvti

toyota aygo 195.000 km klima CH UVOZ bez vlozuvanja 1.0 vvti moto...


2.900 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

09 авг 14:12CITROEN C1 1.0 vvti KLIMA

2006 god 1.0 vvti toyota motor 50 kw na lance so klima uvezeno od CH ...


2.490 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
2.500 €
Куманово

Автомобили

09 авг 14:12PEUGEOT 107 1.0 vvti

1.0 vvti benzin motor na lance 50 kw idealno za pocetnici so KLIMA CH...


2.900 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

09 авг 14:11NAJEVTINIOT NA PAZAR BMW E90 320D FACELIFT 4X4 X-DRIVE

-NOV UVOZ OD GERMANIJU -PLATENO SVE + REGISTRACIA 1 GODINA -BMW...


6.800 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

09 авг 14:03BMW E90 2.0D LCI FACELIFT NAVIGACIJA 2010GOD EURO5

-UVEZENO OD GERMANIJU -PLATENO SVE DO REGISTRACIA -BMW E90 LCI ...


8.800 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

09 авг 14:03Honda Civic Type S

Se prodava Honda Civic Type S 2.2 dizel 140 konja uvezena od Svajcari...


6.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

09 авг 13:52BMW 740d

Se prodava bmw 740d so full oprema registrirano so zelen karton 2...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

09 авг 13:40HONDA CIVIC 2.2 DIZEL ODLICNA IZVOZ SVAJCARIJA

SE PRODAVA HONDA CIVIC 2.2 DIZEL 2007 god UVO...


5.100 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

09 авг 13:33Se prodava TIGUAN 2.0tdi 4x4

Se prodava tiguan 2.0tdi 4x4 Panorama krov Tempomat El.prozori Parki...


9.400 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

09 авг 13:13***SEAT IBIZA 1.2 BENZIN 2015GOD**

SEAT IBIZA 1.2 BENZIN 2015 GOD -12 VENTILI 51 kw -KLIMA(KLIMATA RAB...


5.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

09 авг 12:41VW POLO 1.2 BENZIN STRANSKI

se prodava polo 12 benzin full oprema uvezono od gemanija nema pl...


1.249 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

09 авг 12:24MERCEDES C220 CDI 125 KW 170 PS 2009 AUTOMATIK UVOZ

MERCEDES C220 CDI 125 KW 170 PS NOV UVOZ OD 🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭 GOD 2...


8.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

09 авг 11:59audi a3

se prodava audi a3 1.9 tdi vo ekstra sostojba uvezeno od germanija se...


4.300 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
4.350 €
Куманово

Автомобили

09 авг 10:47c3 moze zamena za mk vozilo

se prodava c3 1.4 hdi full oprema dva kluca za delovi moze zamena za ...


1.200 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

09 авг 10:46AUDI A3 2007 GOD. /1.9 TDI /105 KS

AUDI A3 2006/07 GOD. /1.9 TDI /105 KS Uvoz od Germanija i e registri...


6.300 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

09 авг 10:25BMW X5 3.0d

Se prodava Bmw X5 vo perfektna sostojba -2003god -Registracija so z...


5.199 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.299 €
Куманово

Автомобили

09 авг 10:20Страна 5 од 73

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам