Куманово
                   
2874 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

BMW F30 320d 184KS - Luxury pack

075525947 Без замени. Регистрирано цела година (до 06.2023) на МК т...


13.499 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
13.999 €
Куманово

Автомобили

30 сеп 22:40Промовирано

FORD FIESTA 1.4 BENZIN NOV UVOZ CH KLIMA 5 VRATI!

PRODAVAM 🇨🇭🇨🇭FORD FIESTA 1.4 (59KW) 2007GOD.SO NAJEKONOMICNIOT BE...


3.200 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:00НОВ ОГЛАС
Промовирано

PEUGEOT 208 1.6 E-HDI 92 KS 2012/13

PEUGEOT 208 1.6 e-HDI 92 KS Proizvodstvo 2012/13 Godina pominati: 1...


7.400 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

05 окт 17:03Промовирано

Fiat 500 L - 1.6 - 13

Kolata e vo odlicna sostojba so golema oprema , dvoozonski klimatroni...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 10:23HONDA CIVIC 1.4

Honda Civic 1.4 ima sportski amortizeri, aluminiumski felni, cena 1...


1.250 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 10:21Golf 7 Benzin Metan

🇨🇭 Golf 7 2014 benzin metan 1.4 🇲🇰 Kolata e donesena od Swajcari...


11.900 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 10:16BMW E90 LCI FACELIFT 320D 130KW/177PS 190.000KM ORIGINAL

-NOV UVOZ OD GERMANIJU -PLATENO SVE + REGISTRACIA 1 GODINA DO 02.0...


8.200 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 10:00BMW E90 LCI FACELIFT 320XD 4X4 X-DRIVE 130KW/177PS

-NOV UVOZ OD GERMANIJU -PLATENO SVE + REGISTRACIA 1 GODINA DO 12.0...


7.100 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 10:00GOLF 6 2.0 TDI 140KS HIGHLINE 2010 GODINA

PRED DA SE JAVITE PROCITAJTE GO OGLASOT DO KRAJKOLATA E DONESENA OD ...


7.650 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
7.899 €
Куманово

Автомобили

Денес 09:57FORD C - MAX 1.6 Hdi Ghia

Ford c max 1.6 hdi so ghia oprema so originalni 190.000 km. uvezen o...


4.300 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:56PEUGEOT 206 1.4 hdi

Peugeot 206 hdi 1.4 dizel - najekonomicen motor, ( potrosuvacka od 4 ...


1.650 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:56Bmw e60 520i

Se prodava bmw e60 520i 2004 reg cela godina so atest plin za povekje...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:52Bmw e46 318i

Se prodava bmw e46 318i atest plin so garancija 2 godini atest folii ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:52Ford Probe

Se prodava Ford Probe 2.2GT 1992godina pali vozi registrirano do 16....


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
3.000 €
Куманово

Автомобили

Денес 09:51CITROEN C1 1.0 2006GOD REGISTRIRAN

Citroen C1 1.0 50kw 2006godina uvoz Svajcarija -Klima ispravna ladi ...


2.800 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:38BMW E46 320D 136KS

Kolata e vo ekstra sostojba servisirana so dokument registracija cela...


2.800 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
2.850 €
Куманово

Автомобили

Денес 09:38Se prodava bmw x1 2010 god 2.0 177 ks x drive moze zamena

Se prodava bmw x1 2010 god 2.0 177 ks xdrive registriran so zelen kar...


11.200 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:35SMART ROADSTER UVOZ CH

SMART ROADSTER CABRIO 0.7 BENZIN 82KS UVEZENO OD SVAJCARIJA VO ODLICN...


4.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:34Se prodaaba vw.bora 1.9tdi

Prodavam vw.bora 1.9tdi 90ka


2.200 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:33Seat Ibiza

Se prodava mal gradski avtomobil mnogu ekonomicen so ful oprema 075–2...


5.250 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
5.300 €
Куманово

Автомобили

Денес 09:33NISSAN MICRA 1.2 BENZIN UVOZ SWISS

SE PRODAVA NISSAN MICRA 1.2 BENZIN 2011g UVEZENA OD SVAJCARIJA VO ODL...


4.900 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
5.200 €
Куманово

Автомобили

Денес 09:33MITSUBISHI COLT 1.1 BENZIN 2011g UVOZ SWISS

-INF NA TEL 078-444-226,,,078-444-226 -REGISTRIRANO NA MK TABLICI CE...


3.900 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.000 €
Куманово

Автомобили

Денес 09:33HONDA ACCORD 2.2 DTEC-S UVOZ CH

-INF SAMO NA 078-444-226,,,078-444-226 -SE PRODAVA HONDA ACCORD 2.2D...


10.300 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
10.700 €
Куманово

Автомобили

Денес 09:32MITSUBISHI LANCER 1.6 2013g UVOZ CH

SE PRODAVA MITSUBISHI LANCER 1.6 BENZIN 85KW 116KS ISTIOT MOTOR OD MI...


6.200 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
6.500 €
Куманово

Автомобили

Денес 09:32PEUGEOT 2008 1.6HDI ALLURE NOV UVOZ SVAJCARIJA

Prodavam Peugeot 2008 1.6HDI 2014god.Voziloto e kupeno od privatno li...


9 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:25PEUGEOT 2008 1.6HDI 2014GOD UVOZ OD CH EXTRA CENA ZA KES

Prodavam Peugeot 2008 1.6E-HDI 2014god.Voziloto e kupeno od privatno ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
9.800 €
Куманово

Автомобили

Денес 09:22Se prodava opel astra h 2007 1.7 dizel 125 ks

Se prodava opel astra H, 2007 godina proizvedena, 92 kw 125 ks , spor...


3.600 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.700 €
Куманово

Автомобили

Денес 09:22Alfa Romeo 159 SportWagon

Se prodava Alfa Romeo 159 1.9 JTDm vo top sostojba so full oprema, se...


4.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:21CITROEN XSARA PICASSO 1.6HDI-REG-KLIMA

CITROEN XSARA PICASSO 1.6HDI-NAJDOBAR DIZEL PROIZVEDEN 2004 REG DO...


2.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:14RENO MEGAN 1.6 REG.ISPRAVAN ODLICAN..

RENO MEGAN CUPE 1.6 REG.ISPRAVANO VO ODLICNA VOZNA SOSTOJBA MOTOR MEN...


749 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:12VW PASSAT B-7 2.0 TDI FULL OPREMA

Se prodava vw passat B7 2.0 TDI HIGHLINE OPREMA se fukcionalno na ...


11.700 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:05VW GOLF VII 1.6 TDI

Se prodava VW GOLF VII 1.6 TDI so full oprema se fukcionalno na nego...


10.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:05Fiat Scudo 2.0Mjet 120ks Novo Staklo

PRODAVAM FIAT SCUDO KOMBE 2.0 MJET 88KW/120KS 2008 GOD SO NAJEKONOMIC...


4.900 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:02SEAT ALTEA 2.0 TDI 105 PS 6 SPEED 072554064

SEAT ALTEA 2.0 TDI 103 KW 140 PS 2006/5 KM 235XXX 6 SPEED SERVIS...


3.799 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
3.800 €
Куманово

Автомобили

Денес 09:00GOLF 5 1.9 TDI 105 PS 6 SPEED TOUR MODEL 2008-7

GOLF 5 1.9 TDI 77KW 105 PS GOD 2008-7 TOUR MODEL TEMPOMAT RADI...


5.000 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
5.200 €
Куманово

Автомобили

Денес 09:00Opel corsa 1,3 dizel reg do 10. 2023g

Samo na ovoj broj 078305130 Opel Corsa 1,3 dizel uvezena od ch. ...


1.999 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
2.500 €
Куманово

Автомобили

Денес 08:42Passat 1.9 TDI 131ks so orig.kilom.Full

Se prodava Pasat so originalna kilom.(ne vrakjana) So full oprema vo ...


3.100 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 08:41AUDI A6 3.0 272 PS MATRIX

Објавени: јун. 11 2022 02:54 Моментално гледате: 2 AUDI-A6-3-0-272-P...


21.999 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 08:35BMW 525d

■ e60 ■ green card ■ 2 pair RIMS 19" & 17" ■ 2 pair TIRES 19" & 1...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 08:32Seat Ibiza Stylance1.4benzin, 55kw, 2006god.-Uvoz od CH

Se prodava Seat Ibica 1.4 benzin, 55kw, proizvedena 2006godina so S...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 08:27Fiat Punto 1.2 16v 59kw, 2005god.Full oprema-Uvoz od CH

Se prodava Fiat Punto 1.2 16v. 59kw (idealno za vozaci pocetnici) pro...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 08:27Suzuki Alto 1.0benzin,50kw,2011g.euro5,Full-uvoz od CH

Se prodava Suzuki Alto 1.0benzin(motor na lanec) 50kw, euro5, proi...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 08:27Peugeot 4007 2.2hdi 115kw, 4x4, 2009g.7 mesta-uvoz od CH

Se prodava Peugeot 4007 2.2hdi, 115kw(156ks), so 7 kozhni sedista...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 08:27Страна 2 од 72

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам