Виница
                   
311 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Fiat Multipla 1.9 JTD

Se prodava Fiat Multipla 1.9 JTD novi zimski gumi,so kuka, so klima, ...


1.300 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

29 јун 09:20JEEP GRAND CHEROKEE 4.0

Menjac defek nema R Motor reduktor deferencijali ispavno Mk dok Dizna...


3.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

26 јун 10:02Citroen gs 1.3L

Citroen G.S 1.3l Original 43000km Prva raka


3.650 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

25 јун 15:28Peugeot 204 Damski menjac

Peugeot 204 God 1970 Damski menjac


2.200 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

25 јун 15:28BMW F10 530D 218KS 05GOD

Perefektna sostojba Reg cela godina napraveno komplet servis 4gumi ...


7.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

23 јун 14:32Lancia Delta 1.6

Се продава Lancia Delta 1.6 со панорама кров и направен целосен серви...


4.900 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

21 јун 09:03Delovi Polo 1,6

D e l o v i Polo 1.6 55kw 75ks Polo Clasik 1.4 Info: 077873777


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

19 јун 19:28Delovi Audi A4 1.9Tdi 110ks

D e l o v i Audi A4 1.9 Tdi 81kw 110ks Kolata e momentalno cela pal...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

19 јун 19:28Alfa Romeo 147

kolata e dobro socuvana, uvezena e od CH


3.200 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

17 јун 17:45Ford Fiesta 1.4 benzin 59KW 2008god so klima

Voziloto e vo odlicna sostojba redovno servisirano i registrirano cel...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

14 јун 12:28Land Rover Discovery 4 3.0 dizel TDV6 HSE 245 ks 2011 god

Land Rover Discovery 4 3.0 dizel TDV6 XSE 245ks 2011 god ,so 7 sedis...


23.900 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

14 јун 12:28Mercedes e 220 cdi

Poveke info na 077 730 793


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

10 јун 15:56Mercedes ML 350 BLUETEC

Mercedes ML350 BLUETEC Uvezen od germanija 🇩🇪🇩🇪 Registriran ...


31.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

03 јун 11:36Prodavam Mercedes odlicno cuvan !!!

Avtomobilot e extra socuvan , bez nikakva maana vredi da se vidi ! ...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

30 мај 14:15D e l o v i Alfa Romeo 147 1.9Mtj 16v 140ks

D e l o v i Alfa Romeo 147 1.9Mtj 16v 140ks 6 brzini 3 vrati Funkci...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

27 мај 11:27Audi a5

Audi a5 2.0 tfsi 211hp S-line fulll Uvezeno od ch


11.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

22 мај 22:53FORD KA 1.3b ZA DELOVI

Cela za delovi 075309529


499 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

20 мај 21:22Ford fiesta

kolata se prodava zdrava e koska proba kade sakate registriran 1,4 td...


4.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

17 мај 14:02Saab 1.9 sport 150 ks

Voziloto e redovno servisirano Kozen enterier Full oprema so dvozons...


3.400 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

16 мај 21:26Fiat ULYSSE 2.2 JTD 2004god 94kw

Voziloto e vo odlicna sostojba! Moze da se vidi vo sekoe vreme! Tel...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

10 мај 12:26Se prodava pezo (peugeot) 206 1.9d

Se prodava peugeot 206 2001 god. 44kw extra zacuvan so klima so alumi...


1.950 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

08 мај 11:53Lancia Delta 2.0 mjet 170k.s 121kw 2010god

Voziloto e vo ekstra sostojba redovno servisirano,registrirana do 06....


4.900 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

05 мај 11:30Passat CC 2.0 DSG 2010 god dizel,125kw 170ks PANORAMA KROV!

Voziloto e vo perfektna sostojba bez nikakva zabeleska.redovno servis...


10.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

03 мај 13:16Se prodava Peugeot 307 2.0 hdi 136 ks izminati 202000

Se Prodava bez zamena


2.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

01 мај 13:00VW TIGUAN 2016 2.0

VW Tiguan 2016 2.0 130.000 km originalni so servisna kniska Voziloto...


17 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

26 апр 13:36Wolkswagen Golf 6, TDI

Se prodava Volkswagen Golf 6 TDI, so pominati 260 000km, registriran ...


6.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

25 апр 18:02Komplet masina bmw f10 520d

Komplet masina za f10 f30 x3 2.0 motor 184k.s. N47D20C 2013godina ...


По Договор
или предлог цена
Виница

Автомобили

18 апр 21:20Motor na delovi Bmw 520 320 x1 facelift e60

2.0 motor 177k.s. N47D20A 2008-2010god Na delovi gol motor (bez ...


500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

18 апр 21:20Bmw 520 e60 facelift

Модел: Bmw 520 е60 facelift 2.0d 177к.с. Произведено:2008 Потрошува...


9.300 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

18 апр 21:20OPEL ASTRA H

OPEL ASTRA H 1.9 CDTI KOLATA E UVEZENA OD ITALIJA SE PRODAVA PORAD...


3.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

18 апр 07:56KUPUVAM ZASTAVA 750/850 FICO

kupuvam fico vo bilo kakva sostojba plakam kes


По Договор
или предлог цена
Виница

Автомобили

18 апр 05:52Fiat Punto

Fiat Punto 1.2 so atestiran plin. Vo ispravna sostojba.


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

16 апр 09:06Hyundai Lantra

Se prodava Hyundai Lantra 1.6 GLS TNG. Elektricni stakla, bagaznik i ...


580 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

16 апр 08:53Audi Q3 top ekstra socuvana inredovno servisirano

Redoven servis Ful oprema 4x4 Automatic s tronic Navigacija Kak...


22.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

14 апр 14:05Citrone C1

Citroen C1,registrirana cela godina.servisirana komplet.uvoz od itali...


3.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

13 апр 21:07Се продава Rover 25

Колата е во одлична состојба, сменет ребраст каиш, потисна плоча и ла...


1.300 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

12 апр 17:59Astra g 1.2 benzin plin ates ref do 31 01 2023god

Smeneto lance ujle filtri


799 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

10 апр 22:48VW Vento, Golf 3 i Golf4

Prodavam Vento 1.9 sdi, Golf 3 tdi i Golf 4 sdi


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

10 апр 13:00Se prodava Peugeot 307 hdi 2.0 136hp

Peugeot 307 hdi 2.0 136hp registrirano do 09/2022


2.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

10 апр 12:23BMW 320D

Koza Klimatronik Greaci na retrovizori Xenon svetla Alu bandazi 1...


2.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

09 апр 15:09Страна 3 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам