Виница
                   
310 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Na delovi

Na delovi


10 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

03 окт 13:02Megan 1.6 na delovi

Na delovi


9 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

02 окт 23:59Fico 850

fico 850 godina 1981


3.200 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

02 окт 18:10Se prodava Passat 4X4 TDI

Kolata e vo perfektna sostojba pali vozi.Ima napraveno kompleten serv...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

27 сеп 17:37AUDI A3 2.0TDI 2004

KES EXTRA CENA


2.999 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

11 сеп 13:05BMW 525D 2006 STAKLO!!!!

MOZE ZAMENA ZA KES EXTRA CENA


6.999 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

11 сеп 13:05AUDI Q7 3.0TDI 2008

MOZE ZAMENA ZA KES EXTRA CENA SERVISIRANA


12.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

11 сеп 13:05PORSCHE PANAMERA 3.6B

MOZE ZAMENA ZA KES EXTRA CENA SERVISIRANA U PORSCHE


40.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

11 сеп 13:05BMW 530D

BMW E60 530D 2004 god automatik full oprema broj za kontakt 078 41...


5.800 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

04 сеп 17:19Opel Astra H 1.7 cdti

Info na tel 075697258 viber-bojan 076753840-stojan


3.400 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

02 сеп 18:31Polo 2007 1.4TDI

Reg do 30.08.2021 novi gumi napraveno servis


3.300 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

28 авг 20:20Golf 5 2.0 tdi 2004 bugarski tablici

ИТНО Се продава Голф 5 на Бугарски таблички, 2.0 tdi, со 3 врати, 200...


2.250 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

25 авг 18:44Mercede Benz E300 2000 eu

Mercedes Benz E300 Elegance TURBODIESEL ***Mercedesot ima novi gum...


2.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

20 авг 12:49Land Rover Range Rover Sport

Dobro zacuvan Range Rover Sport 3.0 Diesel na Swecarski Tablici, treb...


21.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

09 авг 18:03AUDI A3 S-LINE

Kolata e vo odlica sostojba od oprema poseduva:Klima,elektronika na s...


1 МКД
или предлог цена
Виница

Автомобили

07 авг 16:44Fiat panda 1.2L

Fiat banda servo novi gumi registrirana do 24.02.2022


2.850 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

09 јул 08:12Seat Cordoba 1.4

Elektrika na stakla Elektrika na vrati Elektrika na retrovizori ...


3.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

23 јун 13:00Citroen C4

Se prodava Citroen C4 1.6 Benzin,servisirana so dokumenti za servis,n...


3.100 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

17 јун 21:41VW Golf V

VW Golf V 2.0 TDI


3.700 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

13 јун 19:05Opel COMBO Tour 1.7 DTI

Opel Combo 1.7 DTI 75ks. Voziloto e kupeno 2004g vo Italija. Na make...


2.700 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

04 јун 16:56Golf 4 1.4-00 god za delovi

Се продава Golf 4 1.4 бензин на странски табли за делови во екстра со...


По Договор
или предлог цена
Виница

Автомобили

03 јун 10:31Polo 1.2 TDi

5 vrati, 2011 godina. Registrirana do kraj Noemvri 2021. Realni 210.0...


4.950 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

12 мај 10:15Volvo s60

Se prodava volvo s60 2.4d5 2003god 120kw/163ks registrirano so naprav...


3.600 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

09 мај 11:06AUDI A4

1.9 TDI Registrirano cela godina So dobri gumi i bandazi Servisira...


2.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

08 мај 20:15Opel Corsa D 1.2

Opel Corsa D 1.2 Benzin 2007 Pominati 140000km


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

05 мај 17:36Opel Corsa 1.3 eco flex 2010

Kolata e vo odlicna sostojba, napraven e servis i promena na ulje i f...


4.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

23 апр 13:14Opel Vectra

Редовно сервисирана! Гаражирана, максимално сочувана! На ланче (не ...


1.650 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

22 апр 15:50Fiat Sedici 1.9 120ks 2008 godina

Voziloto e vo ekstra sostojba redovno servisirano,so servisna kniska!...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

15 апр 12:20Citroen C4 1.6 !09kc Benzin

Se prodava Citroen C4 1.6 Benzin 109 kc Registrirana ,uredno servi...


3.300 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

20 мар 20:15Polo 1.4 tdi

Kolata e vo odlicna sostojba registrirana cela godina kompleten servi...


3.750 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

20 мар 16:37Opel vectra

Kolata e pali vozi spedena prednica novi gumi ne e regestrirana


600 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

20 мар 12:18Porsche Cayenne

Se prodava Porsche Cayenne 3.0 dizel full oprema na bugarski tablici...


По Договор
или предлог цена
Виница

Автомобили

10 мар 12:08Nissan Qashqai 1.5dci 2011godina

Kolata e kupena vo Makedonija 2 gazda Kolata e vo odlicna sostojba,r...


8.300 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

08 мар 23:11Се продава Yugo 55

Автомобилот е во одлична состојба и е редовно сервисиран.


600 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

05 мар 15:22Renault Scenic

Se prodava Renault Scenic 1.9 dci 110 KS,vozilo e top e so 5 novi gum...


2.300 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

01 мар 11:10Se prodava kia sorernto TOP!!!

Se prodava kia sorento vo odlicna sostojba bez nikakvi dopolnitelni v...


4.600 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

07 фев 15:31Fiat Grande Punto 1.9 131HP

Se prodava Fiat Grande Punto. Voziloto e ekstra socuvano, smenet cel...


2.950 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

21 јан 03:33TOURAN 1.9 TDI

Se prodava TOURAN 1.9 TDI 2004god. 105ks .250000km. Dobro socuvan, cr...


4.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

02 јан 23:23ALFA ROMEO-147 jtd

prodavam Alfa Romeo 147 1.9 jtd 2005god. go ima najdobriot motor 88w ...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

29 дек 16:17Golf 6

Golf 6 1.6 TDI (не е прва регистрација) Двозонска автоматска клима,...


8.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

21 дек 22:00Страна 5 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам