Виница
                   
313 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

GOLF VII / Golf 7 / 2.0 - 150KS / 2014god.

Se prodava Golf VII 2.0TDI Motor: 2.0TDI - 150KS Godina: 20.11.2014...


12.600 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

23 сеп 13:59Hyundai Accent

Po dogovor


По Договор
или предлог цена
Виница

Автомобили

22 сеп 10:47AUDI A6

SE PRODAVA AUDI A6 3.0 TDI quattro 2012 GODINA! FULL OPREMA! -KOZEN...


19.800 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

21 сеп 17:41JAGUAR XF 2.7 D Premium luxury-09

Возилото е во топ состојба редовно сервисирано и одржувано без дополн...


По Договор
или предлог цена
Виница

Автомобили

21 сеп 07:31VW TOUAREG 3.0 TDI 4motion Bluemotion-12

Возилото е во топ состојба сервисирано и редовно одржувано со сервисн...


По Договор
или предлог цена
Виница

Автомобили

21 сеп 07:31HONDA ACCORD 2.2 IDTEC-09 uvoz CH

Honda Accord 2.2 IDTEC uvezena od CH so vozenje,kolata e vo top sosto...


По Договор
или предлог цена
Виница

Автомобили

21 сеп 07:31Mercedes C180 CDI W205

Mercedes C180 CDI 2015god vo odlicna sostojba. Registriran do 05.20...


По Договор
или предлог цена
Виница

Автомобили

20 сеп 14:24Fiat punto 1.1

Smeneto rebres ujle fitri zadni cauri na trap. samo viber


1.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

20 сеп 08:08Mazda 2 1.4hdi

Mazda 2 1.4hdi dizel motor 50kw Prv sopstvenik vo Makedonija u...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

19 сеп 11:52GOLF VII 2.0TDI / GOLF 7 / 2014GOD

Se prodava Golf VII 2.0TDI Motor: 2.0TDI - 150KS Godina: 20.11.2014...


12.600 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

19 сеп 10:34VOLVO C30 2008 2.0 140HP

moze da se vidi vo sekoe vreme kolata e vo odlicna sostojba za podeta...


1 МКД
или предлог цена
- 80 % Попуст
5 МКД
Виница

Автомобили

19 сеп 08:58Prodavam BMW 118d

Se prodava BMW 118d 2.0 2005/6 godina 90kw 122ks Registrirano do ...


4.800 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
5.000 €
Виница

Автомобили

16 сеп 21:54Golf 3 Gti 16v

Prodavam skolka od golf 3 gti 16v mk dokumenti


По Договор
или предлог цена
Виница

Автомобили

13 сеп 20:17Ford Fiesta 1.4 benzin 59KW 2008god so klima

Se Prodava Ford Fiesta 1.4i kolata e vo perfektna sostojba kako sto...


2.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

13 сеп 14:54Saab 1.9 sport 150 ks

Voziloto e redovno servisirano Kozen enterier Full oprema so dvozons...


3.100 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

13 сеп 11:57Delovi Renault Kangoo

D e l o v i Renault Kango 1.9 d Info: 077873777 (Viber)


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

11 сеп 13:57Delovi Mercedes A140 A160

D e l o v i M.B. A140 A160 Benzin 60kw 077873777


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

11 сеп 13:56Delovi Hyundai Getz 1.3

D e l o v i Hyundai getz 1.3 Info: 077 873 777 Viber - Whatapp


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

11 сеп 13:56D e l o v i Alfa Romeo 166

D e l o v i Alfa Romeo 166 2.4 Jtd Ispravna sostojba pali vozi !!...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

11 сеп 13:56Prodavam Mercedes ML320 cdi

Prodavam Mercedes ML320 cdi 4 matik -servis napraven -registriran d...


13.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

07 сеп 23:54Kia Sportage 2.0 dizel

Модел: Kia Sportage I 4x4 2.0d Произведено: 2002 Менувач: рачен 5 +...


4.200 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

06 сеп 19:40BMW X3 160KW 2007god benzin

Voziloto e registrirano do 11mesec 2022god bez nikakva zabeleska! Mo...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

05 сеп 14:05Delovi Mazda 323 F Benzin 16v

D e l o v i Mazda 323F Benzin 16v Momentalno pali vozi se prodava ...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

05 сеп 09:18Delovi Opel Tigra 1.4

D e l o v i Opel Tigra 1.4 66kw 90ks Kolata e funkcionalna 100% ...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

05 сеп 09:17Delovi Audi A4 1.9Tdi 110ks

D e l o v i Audi A4 1.9 Tdi 81kw 110ks Kolata e momentalno cela pal...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

05 сеп 09:17D e l o v i Alfa Romeo 147 1.9Mtj 16v 140ks

D e l o v i Alfa Romeo 147 1.9Mtj 16v 140ks 6 brzini 3 vrati Funkci...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

05 сеп 09:17Delovi Ford Fokus 1.8 Tdci 85kw/115ks

D e l o v i Ford Fokus 1.8 Tdci 85kw/115ks Godina. 2002 Momen...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

05 сеп 09:17CITROEN C1 1.0i 2009G

Se prodava Citroen c1 1.0 50kw benzin 2009godina vo sobrakjajna ...


3.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

05 сеп 08:40BMW X3

BMW X3 3.0 SD 283 ks 2007 god 2220 00 km Avtomatik EU KUKA sd info ...


7.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

03 сеп 22:49Ford Fusion 1.4 TDCI 2004 god. 50 kw 68 ks

Se prodava Ford Fusion 1.4 TDCI 2004 god. 50 kw 68 ks. Registriran na...


2.700 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

30 авг 12:30Tata safari 4×4

Se prodava


4.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

28 авг 20:08Astra gtc 1.9

Reg so zelen karton.samo na viber 072 666968


3.400 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

28 авг 09:40FORD C MAX 2.0

Колата е со мала потошувачка и е исправна како што треба. 2000 кубик...


По Договор
или предлог цена
Виница

Автомобили

27 авг 18:11TOYOTA AURIS 2.0/D 2008

TOYOTA AURIS 2.0/D 2008 увезена од Словенија и регистрирана на маке...


5.200 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

27 авг 18:11Delovi Polo 1,6

D e l o v i Polo 1.6 55kw 75ks Polo Clasik 1.4 Info: 077873777


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

26 авг 23:14Polo 1.9 sdi za delovi

Tel 072778424


650 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

25 авг 13:13ford fiesta 1.2

kolata e vo odlicna sostojba


1.350 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

23 авг 12:13PORSCHE PANAMERA 3.0D-300KS 15GOD

2015godina vo makedonska sobrakajna dva para bandasi so novi letni i ...


55.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

21 авг 15:25Nissan Qashqai 2.0dCi4x4

Se prodava Nissan Qashqai 2.0dCi4x4. Uvezen e od Svajcarija so gotovi...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

21 авг 14:59FORD FOKUS 2.0 ST BENZIN PLIN GHIA OPREMA

SE PRODAVA FORD FOKUS ST 2.0 BENZIN-PLIN SO GHIA OPREMA VO BESPREKORN...


По Договор
или предлог цена
Виница

Автомобили

21 авг 14:09Страна 2 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам