Гази Баба
Подкатегорија:
                   
97 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Pojacalo Technics SU-V460

Prodavam pojacalo technics su-v460 vo super sostojba koka nova donese...


5.000 МКД
или предлог цена
10 дек 16:59Zvucnici technics SB-3650

Prodavam zvucnici technics SB-3650 10tka bass 8oma 140w


6.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

10 дек 16:58Zvucnici ITT 3sistemski

Prodavam vintage zvucnici ITT americki 3 sistemski 10ka bas dineseni ...


6.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

10 дек 16:57Zvucnici infinity Kappa 5

Prodavam zvucnici infinity kappa 5 doneseni od ch.


550 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

10 дек 16:54Aux Bluetooth za avtoradio pojacala slusalki

Bluetooth za vasiot hi-fi sistem radio za avtomobil slusalki i se st...


500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

06 дек 14:32Kenwood

Prodavam Kenwood KFCM1625ie radio za vo kola so zvucnici Na ovoj bro...


2.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

29 ное 07:39REVOX B780/B226/B710

Se prodava: REVOX B780 resiver 550 eur REVOX B226 CD pleer 400 ...


1.600 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

28 ное 13:00Pojacalo Technics SU-V550

Prodavam pojacalo technics SU-V550 vo odlicna sostojba donesena od ch...


6.000 МКД
или предлог цена
22 ное 19:47Pojacalo i vufer za kola KENWOOD

Vo super sostojba odlicen zvuk 320w


200 €
или предлог цена
13 ное 22:25Pojacalo Technisc SU-V65A

Prodavam pojacalo technics su-v65a Power output: 85 watts per channel...


7.000 МКД
или предлог цена
09 ное 12:28Pojacalo Technics SU-610

Prodavam pojacalo technics SU-610 vo odlicna sostojba deneseno od ch....


4.200 МКД
или предлог цена
09 ное 12:24TEAC V-9000

TEAC V-9000 Dekot e vo perfektna sostojba so orginalno dalecinsko.


800 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Останато

07 окт 21:10HITACHI D-3300M

HITACHI D-3300M Dekot e vo odlicna sostojba.


650 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Останато

07 окт 21:09Bluetooth mp3 usb radio playar

Moze da se povrze so bilo koj ured preku AUX. Podrzuva: - bluetooth -...


700 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Останато

27 сеп 09:04Bluetooth MP3 usb TF FM Radio player

Moze da se vgradi na muzicki sistemi, pojacala, radia od avtomobil i ...


350 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Останато

26 сеп 07:19Retro radio

se prodava retro radio od 70-te godini odlicno socuvano i ispravno


1.200 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

21 сеп 18:10Sony srs xb43 bluetooth zvucnik

Mnogu malku koristen. - 2 BASS i 2 TWITTER i 2 PASSIVE zvucnici...


7.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

21 сеп 12:58Pojacalo receiver SONY STR-DE485E

prodavam resiver sony str-de485e Power output: 80 watts per channel i...


3.500 МКД
или предлог цена
08 сеп 15:19PHILIPS 694 tjuner

PHILIPS 694 tjuner


50 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Останато

31 авг 16:54Harman Kardon TD 420

Harman Kardon TD 420


80 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Останато

31 авг 16:51MARANTZ SD 57

MARANTZ SD 57 Dekot e vo odlicna sostojba.


80 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Останато

31 авг 16:41Pojacalo receiver Sherwood RV-1340R

Sherwood resiver vo odlicna sostojba donesen od ch


7.500 МКД
или предлог цена
26 авг 23:13pojacalo EROICA TA-705BR

prodavam pojacalo Eroica ta-705br 2x50w


3.200 МКД
или предлог цена
26 авг 23:12Multi room Zvucnik panasonic SC-ALL6

Prodavam aktiven stereo zvucnik panasonic SC-ALL6 kako nov


4.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Soundbar

26 авг 23:12PRODAVAM MICRO HI-FI SYSTEM PHILIPS MCM204

PRODAVAM MICRO HI-FI SYSTEM PHILIPS MCM204 MALKU KORISTEN.


3.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

25 јул 21:49Woofer Infinity micro II IF70003B

prodavam woofer infinity micro 2 if70003b vo odlivna sostojba


2.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

30 јун 22:02Bluetooth MP3 usb TF FM Radio player 2x25W

- napojuvanje DC 6v-18v - izlezna moknost 50W(2X25W) - FM radio - blu...


400 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Останато

26 јун 20:39Radio za vo kola so bluetooth

Radio za kola so bluetooth,usb,aux,sd card i dalecinsko Jacina 4x50w...


1.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Останато

29 мај 10:49LG CM2460DAB STEREO SISTEM PERFEKTEN OD SVAJCARIJA

LG CM2460DAB STEREO SISTEM BLUETOOTH USB AUX CD PERFEKTEN OD SVAJCARI...


6.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

20 мај 09:55MINI SISTEM PHILIPS 2305/10 NOV VO CELOFAN PERFEKTEN OD SWIS

SISTEMOT E PERFEKTEN DONESEN OD SVAJCARIJA POSEDUVA MNOGU CIST I MOKJ...


5.700 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

13 мај 09:56Visaton - eden zvucnik

Visaton 4 oma. Eden komad.samo.


1.200 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

06 мај 13:00Aktiven zvucnik ION BLOCK ROCKER

Prodavam aktiven prenosen zvucnik block ion rocker vo odlicna sostojb...


4.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

29 апр 00:42Продавам појачало со звучници , може замена

Појачало Loewe со звучници , може замена за добра акустична или елек...


1 МКД
или предлог цена
14 апр 16:16Infinity Primus 250 surround 6.1+Kenwood pojacalo

Setot e vo odlicna sostojba, site zvucnici se ispravni


450 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

03 мар 18:22Prodavam kenwood resiver

Prodavam kenwood resiver vo mint sostojba bez grepka saraund sviri i ...


7.200 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

13 јан 09:54Prodavam CD pleer Yamaha

Prodavam cd pleer yamaha cdx 390 vo dobra sostojba cita odlicno edins...


1.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

12 јан 23:20Vizaton basovi

Prodavam dva basa kako novi se marka Vizaton. Iimaat zabeleski farba ...


2.200 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

12 јан 03:18Prodavam 8inc.basovi

Prodavam 8incni basovi vo besprekorna sostojba 80wsin.120muzicka snag...


1.700 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

12 јан 03:18Prodavam basovi

Prodavam dva basa 6.5inca 17cm.potpolno reparirani 80vati sin. Snaga....


1.800 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

12 јан 03:17pojacalo philips f4132

Power output: 30 watts per channel into 8Ω (stereo) Total harmonic...


2.300 МКД
или предлог цена
11 јан 11:44Страна 2 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам