Гази Баба
Подкатегорија:
                   
99 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodavam basovi

Prodavam dva basa 6.5inca 17cm.potpolno reparirani 80vati sin. Snaga....


1.800 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

12 јан 03:17pojacalo philips f4132

Power output: 30 watts per channel into 8Ω (stereo) Total harmonic...


2.300 МКД
или предлог цена
11 јан 11:44Продавам AV receiver 5.1 ONKYO TX DS575

Продавам појачало ONKYO 150 eur


150 €
или предлог цена
07 дек 12:06Продавам звучници и појачало

Продавам звучници и појачало, многу сочувани. Тел. 078 334 238


300 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

16 јун 14:08zvucnici fisher STE-5000R

prodavam zvucnici fisher vo odlicna sostojba odlicen zvuk high fideli...


3.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

23 апр 10:48JBL SPYRO PC SISTEM 2.1 NOVI OD SWISS ORGINALNI

JBL SPYRO ORANGE PC ZVUCNICI ZA KOMPJUTER SO PERFEKTEN ZVUK I BASS O...


3.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

12 мар 09:30JBL DUET 200 NOVI ORGINALNI NEODPAKUVANI!! 2000 DENARI AUX

Zvucnicite se orginalni novi neodpakuvani vo kutija komplet so polnac...


2.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Soundbar

12 мар 09:20Слушалки работат безжичано со "Bluetooth" и со аудио кабел

"Bluetooth" слушалки "Bluedio T2+ TURBINE" - Може да се користат без...


1.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Слушалки

11 фев 12:51Slusalki Energy Sistem DJ 410

Половни, скоро не користени -вграден микрофон спецификации видете н...


300 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Слушалки

07 дек 15:27HECO MYTHOS 500 audiofilski zvucnici kako novi necepnati

HECO MYTHOS 500 audiofilski zvucnici kako novi necepnati cena 350e fi...


350 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

26 ное 10:49JBL ON STAGE MICRO

100% ispravno kako movo


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

23 сеп 14:43Prodavam Radio za Peugeot 307

Prodavam Orginal Radio za Peugeot 307 2005god Zvonete samo na brojot...


1.200 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

20 мај 20:51Audio Servis

Servisiranje na sekakov vid na audio oprema


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

30 апр 17:46TECHNICS SU 800

Продавам Technics појачало Тел за контакт 075393611


4.000 МКД
или предлог цена
23 апр 22:18JAMO S628 KAKO NOVI

Prodavam eden od najdobrite zvucnici Jamo s628, fenomenalen zvuk koj ...


399 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

01 сеп 00:46KUPUVAM/MENUVAM JAMO S628, S608 ILI SLICNI

Kupuvam Jamo zvucnici S628, S626, S608, S606, C97, C109, C809 ili dru...


400 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

24 јул 13:08Sony CMT-X5CDB Micro Hi-Fi System CD Bluetooth Nfc PERFEKTEN

Sistemot e bukvalno nov donesen e od Svajcarija nov e kupen 340 evra ...


4.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

22 јул 13:13JBL Creature 2.1 WOOFER

Prodavam JBL Creature 2.1 surround koj moze za bilo sto da go koristi...


40 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

15 јул 00:09Zvucnici

Prodavam zvucnici cena po dogovor


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

05 јун 10:39Страна 3 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам