Гевгелија
                   
339 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Mercedes e 280 cdi v6 3.0 registriran do 17.02.23

Solidno socuvan vredi da se vidi


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

01 авг 07:55Audi A6 2.8 fsi BENZIN

Extra sostojba 2 para bandazi zimni letni Servisiran Poveke Info...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

31 јул 09:46VW TOUAREG 3.0 TDI - 2012

SE PRODAVA VW TOUAREG -MOTOR 3.0 TDI -GODINA NA PROIZVODSTVO 2012 ...


12.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

31 јул 00:05Audi A6 quattro ZAMENA ZA MOTOR

Top sostojba Novi gumi zimni letni so 2 para bandazi Reg servisira...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

29 јул 17:48Mazda 3 1.6d 2008g reg do 02.2023 Mozhe i Zamena za poeftina

Mazda 3 1.6 dizel 109ks 2008g Registrirana do 02.2023 Mal servis pre...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

28 јул 17:07JEEP COMPASS 2.0TDI 103KW 2008G SERVISNA

JEEP COMPASS 2.0TDI 103KW 2008G SERVISNA ISTORIJA DO POSLEDEN KIL.VOZ...


6.700 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

28 јул 11:17MERCEDES VITO 111CDI 2.2CDI 12.10.2008

MERCEDES VITO 111CDI 85KW. VOZILOTO E VO BESPREKORNA SOSTOJBA VOZILOT...


6.200 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

28 јул 11:17EXSTRA CENA DELOVI ZA AUDI

Se prodava ABS-Pumpa za AUDI A-4 komplet ispravna orginal na BOSH...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

26 јул 14:33*VW PASSAT * 1.6TDI

Vw passat 1.6tdi Full oprema Dobro socuvan Original kilometri M...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

25 јул 14:19Se Prodava Audi Q7 3.0 S-Line Quattro

Kolata e vo odlicna sostojba so najfull oprema S-Line na jastuci so ...


15.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

20 јул 15:32se prodava BMW 318 vo ekstra sostojba

se prodava BMW 318tds mnogu socuvno moze da se vidi vo sekoe vreme


1.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

20 јул 13:55Opel vektra a

Kolata e so 1.8 ates nov plin pali vozi regestrirana servisirana p...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

19 јул 11:32Se prodava Mercedes e320 4 matic full oprema

Se prodava Mercedes E320 4 matic, full oprema Kolata e bez niti edna...


7.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

16 јул 00:49Opel Corsa C 1.2 2001g. na delovi

Se prodava Opel Corsa na delovi


123 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

15 јул 15:43Opel corsa 1.5 Td

Opel corsa 1.5 Td so klima


2.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

15 јул 10:37PEUGEOT 307 2.0HDI

Peugeot 307 2002 god 2.0HDI 90KONJA REDOVNO SERVISIRAN NA 27.01....


1.600 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

14 јул 11:07MERCEDES W202

Mercedesot e staklo samo za merakli W202 C220 CDI za povejke info na...


3.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

13 јул 09:57VW Golf 3 1.4

Се продава VW Golf 3 1.4, произведен 1993 год, исправен во возна сост...


950 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

12 јул 22:23Mazda 3 1.6d 109ks 2008g vo Odlicna sostojba

❕Mazda 3 1.6 dizel 109ks 2008g ❕ 👉Registrirana do 02.2023👈 👉Mal se...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

12 јул 18:20Opel Combo Benzin/Metan fabricki

Vo perfektna sostojba, ima pominato 61.500KM original kilometraza, ne...


4.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

10 јул 17:28VOLKSWAGEN PASSAT 2.0TDI DSG

Се продава VW Passat 2.0TDI со 150 кс. произведен 10/2016.Возилото е ...


17.800 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

10 јул 16:48Mercedes benz E 200 AMG Redesign looks like 2014

e 200 amg kit,redesign lici kako model 2014,vo top sostojba novi fel...


17.900 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

09 јул 18:40Chevrolet captiva 4x4 dizel 2007

Chevrolet captiva 2.0 dizel 4x4, top sostojba na bg tabli


4.100 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

09 јул 13:23Се продава Opel insignia 2.0 CDTI

Voziloto go ima najvisokoto nivo na oprema: -Board computer -Bluet...


6.650 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

08 јул 16:27Prodavam Mercedes ML 280

Kolata e na angliski tablici Informacii na Wiber +447496080833


5.850 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

07 јул 20:00PEUGEOT 308

Се продава PEUGEOT 308. Za povekje info pobarajte me na 070205999.


4.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

07 јул 10:37Fiat Panda Van 4x4

Fiat Panda Van 4x4 *2011g *86.000km *Возилото има бензиски мотор со в...


3.900 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

07 јул 09:33Citroen Berlingo 1.6HDI

Citroen Berlingo 1.6HDI - 2011g. - 66kW, - 245.000km. - 477кг. но...


4.900 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

07 јул 09:32RENAULT LAGUNA II

RENAULT LAGUNA II , 1.9 dci , 88KW/120KS , 2002 godina , vo ispravna ...


2.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

06 јул 18:43Alfa Romeo 159 1.8benzin 2007g

Alfa Romeo 159 1.8 benzin Z18XER-motor -kolata se prodava na delovi...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

03 јул 01:51Audi A6 registirirena cela godina

Full oprema Registrirena cela godina


1.600 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

02 јул 10:46Prodavame gollf 5

Prodavame gollf 5 Oprema ima Godona 2006 Prava full servis.


4.800 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

01 јул 21:59Peugeot Bipper 1.4HDI

Peugeot Bipper 1.4HDI - 2008g, - 50kW, - 209.000km. - 635кг. носи...


4.200 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

30 јун 13:11ЕКСТРА ВОЗИЛО

Се продава мерцедес е200 ево 136кс 2007 Опрема : елеганс Паркинг с...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

29 јун 20:01VW Caddy 2.0SDI

VW Caddy 2.0SDI Возилото е во перфектна состојба. Цената е без вк...


4.700 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

28 јун 07:41Fiat Scudo 1.6HDI

Fiat Scudo 1.6HDI - 2009g. - 66kW, - 289.000km. - 1125кг. носивос...


5.200 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

27 јун 08:47Opel Combo 1.4i

Opel Combo 1.4i - 2013g. - 70kW, - 90.000km. - 675кг. носивост. ...


5.700 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

27 јун 08:40Opel Combo 1.6CDTI

Одлично зачувано возило, носивост 845кг, зимски гуми, 4 врати. Ценат...


5.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

21 јун 14:03Audi A3(hatchback) 2.0TDI

Најдобриот автомобил со најдобра цена! Време е за луксузен семеен авт...


5.990 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

21 јун 14:02Opel Meriva 1.7CDTI

⚡⚡⚡Opel Meriva 1.7CDTI ⚡⚡⚡ Моќна, самоуверена, економична! ⚡ 2004g ...


3.700 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

21 јун 14:00Страна 2 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам