Неготино
                   
375 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

AUDI Q7 3.0 TDI QUATRO - 2008

Tel: 072/308-150 Samo za vistinski uzivateli vo komfort i eleganci...


9.990 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
10.990 €
Неготино

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

Citroen Xsara 1.9d registrirana

Citroen Xsara .Registrirana do 02/2023.Obicen dizel. Mnogu mala potro...


850 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
900 €
Неготино

Автомобили

03 авг 14:57Citroen berlingo

Se prodava Citroën Berlingo 1.6 HDI . Odlicna, napraven celosen serv...


2.400 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.500 €
Неготино

Автомобили

03 авг 10:34Bmw e60 525d

Se prodava Bmw e60 525d 2005 godina Kozni sedista Greaci na sedist...


5.500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

02 авг 22:19BMW 735i

Se prodava bmw e65 735i v8 272ks benzin plin Oprema: Shiber Zve...


6.500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

02 авг 21:06Polo Variant 1.6 benzin/plin prv gazda vo MK

Polo Variant 1.6 75ks,benzin plin,prv gazda veke 12 godini vo MK i ku...


1.150 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

02 авг 15:46Peugeot 206 1.9D

Se prodava Pezo 206 1.9D vo odlicna sostojba, napraven golem servis p...


1.500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

02 авг 10:21Opel meriva

Kolata e vo odlicna sostojba napraven servis kopleten servis ulje fil...


1.500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

02 авг 08:24SE PRODAVA BMW e90 320 2006!!!!!

Se prodava bmw e90 2006godina Od oprema poseduva Al.felni 17ki so ...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

02 авг 08:20Se prodava Hyundai Santa Fe

Se prodava Hyundai Santa Fe 2.2 crdi 4x4 automatic 2009god. so 7 sedi...


6.000 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

01 авг 16:24Chevorlet captiva

Na bg tabli Moze da se carini 075 470 229


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

01 авг 15:57Fiat Brava 1.4 benzin/plin atestiran

Fiat brava 1.4 benzin plin atestiran,59kw, 1996 godina,vo ispravna so...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

31 јул 19:51VW TOURAN 1.9 so 6 brzini

VW TOURAN 1.9 registriran cela god so zelen karton full oprema serv...


4.500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

31 јул 19:51VW-Touran DSG(F1)

VW-Touran 140hp highline oprema DSG menjac so F1 Za povekje informa...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

31 јул 10:15Mercedes C200

Vo dobra kondicija prva reg. Vo mkd jas go uvezov od Belgija Mozna ...


4.800 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

30 јул 16:51Опел Мерива

Се продава Опел Мерива 1.7 cdti, во солидна состојба. Направен компет...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
1.800 €
Неготино

Автомобили

29 јул 10:39Opel vectra GTS

Opel vectra c gts 2.2 dizel moze zamena so pomala kola na mk


1.401 €
или предлог цена
- 15 % Попуст
1.650 €
Неготино

Автомобили

28 јул 23:57Land Rover

Land Rover TD5 vo odlicna sostojba 076960280


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

28 јул 21:37VW Passat 2015g. 1.6

Се продава Пасат 2015 во одлична состојба. Направен голем сервис , но...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

27 јул 10:29Opel Astra 1.7

Kolata e vozena domakinski. Servisirena redovno Donesena e od german...


3.300 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

26 јул 20:39MAZDA 5 (germanska) 7 sedista,dizel,2010g.

MAZDA 5, 2.0 cd 110 ks germanska, sega donesena, 7 sedista, ulje ...


250.000 МКД
или предлог цена
Неготино

Автомобили

26 јул 12:11Opel Astra se prodava

Voziloto e vo odlicna sostojba Vredi da se vidi Se e ispeavno i fun...


2.900 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

25 јул 23:14Seat Altea 2.0TDI

Seat Altea 2.0 Tdi 2005 god 140ks Registrirana do Juli 2022 220000k...


3.800 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.900 €
Неготино

Автомобили

25 јул 18:32FIAT COUPE 2.0 16v

Se prodava fiat coupe 2.0 16v 1995 Vo vozna sostojba Novi gumi Dis...


1.500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

25 јул 12:20Fiat Doblo 1.9 multijed

OPREMA -KLIMA -ELEKTRICNI PROZORI -PODESUVANJE NA SEDISTA -AIRBAG...


3.800 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

22 јул 17:37Mercedes C klasa delovi(zaden trap) W204

Delovite se za C klasa 2007-2014godina W204 Delovi od zaden trap to...


99 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

21 јул 10:20Yugo 55 Zastava Delovi motor

Motor odlicen Menjac ekata ne grci vo nikoja Alanser Alternator ...


77 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

21 јул 10:20Bandasi bandazi Bmw 5x120 BMW

5x120 15ki Bandasite se ekstra moze so gumi moze i bez


100 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

21 јул 10:20GOLF 3

Ne ispraven moze zamena za skuter


300 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

20 јул 23:08Ford Escort

Vergla ne pale


500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

20 јул 23:08TOYOTA COROLA

Prodavam Toyota corola kupena vo Toyota Skopje prv sopstevnik ,kola...


4.100 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

20 јул 15:02Opel Vectra 2.0

Opel Vectra 2.0 2003 Poveke info na brojot! 076-986-591


1.900 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

18 јул 08:38Fiat coupe 2.0 16v

Se prodava FIAT COUPE 2.0 16V 1995


1.500 МКД
или предлог цена
Неготино

Автомобили

16 јул 16:45RENAULT MEGANE III 1.4 TCE TURBO BENZIN PLIN 131KS

KOMANDI NA VOLAN TEMPOMAT PARKING SENZORI NAZAD BANDASI 17KI CON...


5.500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

10 јул 19:29OPEL ZAFIRA

Se prodava OPEL ZAFIRA 2006godina 1.9 150hp so sport dugme Kozni s...


3.200 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

09 јул 19:33GOLF 4

Se prodava GOLF IV 1,9 SDI 50KW/68KS, 3 VRATI, 2001 GOD...


2.200 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

05 јул 13:00-Renault Laguna 1.8 16V 120 PS [Benzin-Plin]- НЕУВЕЗЕНА!!

Се продава Рено (Renault) Laguna НЕУВЕЗУВАНА !!!!! во топ состојба. С...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

04 јул 16:53Renault Clio

Се продава автомобил Renault Clio 2006 година, исправен.


2.100 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

03 јул 20:42Seat Ibica 1.2

Broj za kontakt : 075 746 436, Stojce. 075 746 436


2.600 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

03 јул 09:34Prodavam golf4 na delovi 1.6sr 1.9tdi

Polovni delovi za golf 4 1.6sr 1.9 070312175


8 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

02 јул 20:13Zavaruvanje na klimi za sekakvi vozila.

Klimi.


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

02 јул 07:43Страна 2 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам