193 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Xiaomi Mi 11 8gb so 256gb full pack socuvan

Xiaomi Mi 11 8gb so 256gb full pack socuvan bez grepka flagship telef...


450 €
или предлог цена
Денес 11:28  НОВ ОГЛАС

Huawei P30 128GB

Huawei P30 128GB kupen i donesen od Holandija. So polnac i orginalnat...


210 €
или предлог цена
Денес 11:27Vivo iQoo Z1 full pack bez grepka 6gb so 128gb

Vivo iQoo Z1 so 144hz HDR10 ekran, ram 6gb i memorija 128gb. Kompletn...


180 €
или предлог цена
Денес 10:10  НОВ ОГЛАС

Motorola One Macro 4gb ram 64gb memorija

Motorola One Macro 4gb ram 64gb memorija malku puknato staklo ne smet...


3.500 МКД
или предлог цена
Денес 10:07  НОВ ОГЛАС

Motorola G9 Plus 128gb full pack bez grepka

Motorola G9 Plus 128gb full pack bez grepka kompletno ispraven super ...


7.500 МКД
или предлог цена
Денес 10:03  НОВ ОГЛАС

SAMSUNG Galaxy A52s 5G (NOV)

NOV Raboti na site mrezi Sleduva so polnac


250 €
или предлог цена
Денес 09:48°° HUAWEI P50 Pro °°

kako NOV (bez grepka) kompletno pakuvanje garancija od TELEKOM do 1...


720 €
или предлог цена
Денес 09:48Se prodava samsung s20

Telefonot e bez grebnatini koristen e od zenska osoba koristen e edna...


19.000 МКД
или предлог цена
Денес 07:02Nokia Sony Alkatel Lg Samsung

Od site ima po tri parcinja,site se ispravni… Moze zamena za nekoj p...


15 €
или предлог цена
Вчера 11:09Iphone XS

Tell e perfekten nema nikakva zabelseka 256 GB ROSEGOLD


300 €
или предлог цена
Вчера 10:39Samsung Active 2

Se prodava smartwatch Samsung Active 2, Full Pack, malce koristen… M...


8.500 МКД
или предлог цена
11 авг 15:07Xiaomi Mi band 4

Orginalno pakuvanje kupena vo Neptun. Baterija drzi od 20-30 dena zav...


1.400 МКД
или предлог цена
11 авг 09:12Nokia,Samsung,Siemens,Emporia

Site telefoni se ispravni.Nekoi od starite nokii se bez baterii no is...


1 €
или предлог цена
11 авг 08:18Xiaomi Poco M4 Pro so 23 meseci garancija

Xiaomi Poco M4 Pro so 23 meseci garancija bulvalno kako nov bez nitu ...


10.500 МКД
или предлог цена
10 авг 23:14Samsung galaxy

Samsung galaxy 4s 2019god


3.500 МКД
или предлог цена
10 авг 14:34samsung a03s

prodavam samsung a03s malce koristen bez niedna grepka .so orginal pa...


6.000 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
6.200 МКД
10 авг 10:42iphone 13 pro

se prodava iphone 13 pro vo prefektna sostojba kako nov uste e pod ga...


920 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
950 €
10 авг 09:11Motorola g9+

Komplet so kutija


7.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
8.000 МКД
09 авг 17:58Samsung core2

Zvucnikot za slusanje ne raboti drugo sve ispravno


800 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
1.000 МКД
09 авг 17:58Xiomi a2

Ispraven doagja so maska


2.500 МКД
или предлог цена
09 авг 17:57Wikoy62

Ispraven baterija top 2500 fiksno


2.500 МКД
или предлог цена
09 авг 17:57Redmi note9s

Bombona bez grepka so zaztita na ekran maska pod garancija odi komple...


8.000 €
или предлог цена
09 авг 17:57Honor 50 5G

Kako nov, koristen 1 nedela, sledi vo kompletno pakuvanje i garancija...


300 €
или предлог цена
09 авг 15:46Xiaomi 11T 5G

Kako nov, sledi so polnac.


300 €
или предлог цена
09 авг 15:43SAMSUNG A13 NOV

Samsung Nov vo kutija


По Договор
или предлог цена
09 авг 08:57Xiaomi Note 8 Pro

Se prodava smartfonot odlicno socuvan bez tragi na koristenje ima fin...


9.500 МКД
или предлог цена
08 авг 12:21Apple iPhone 12 256gb super sostojba

Apple iPhone 12 256gb super sostojba dobro socuvan kompletno isprave...


540 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
550 €
06 авг 21:48Huawei Nova 5T

Kako nov, sledi so polnac.


160 €
или предлог цена
04 авг 15:09Samsung s8

Се продава Samsung s8 во перфектна состојба без грепка како нов


7.000 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.500 МКД
03 авг 14:26One Plus 8T kako nov 12gb ram

One plus 8T ot shvajcarija kako nov bed ni edna grepka nigde 12 gb ra...


320 €
или предлог цена
03 авг 11:39iPhone XR 64GB

Kako nov, sledi so polnac.


250 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
260 €
03 авг 11:05iPhone 12 Pro 256GB

Vo odlicna sostojba, sledi vo kompletno pakuvanje.


750 €
или предлог цена
03 авг 11:05Honor 50 Lite

Kako nov, sledi vo kompletno pakuvanje.


150 €
или предлог цена
03 авг 11:04Honor 50 5G, nov

Nov, neotpakuvan, garancija 24 meseci od A1 operator.


350 €
или предлог цена
03 авг 11:03Huawei P20 Pro

Vo odlicna sostojba, sledi vo kompletno pakuvanje.


150 €
или предлог цена
03 авг 11:01Huawei P30

Vo odlicna sostojba, sledi vo kompletno pakuvanje.


180 €
или предлог цена
03 авг 11:01Huawei P40 5G 8/128

Podobrata verzija so 8GB RAM, kako nov, sledi so polnac.


300 €
или предлог цена
03 авг 11:01Samsung Galaxy A53 5G, nov

Koristen samo 2 dena, sledi vo originalno pakuvanje i garancija 23 me...


300 €
или предлог цена
03 авг 11:00Samsung Galaxy A71

Kako nov, sledi vo kompletno pakuvanje i garancija 5 meseci.


180 €
или предлог цена
03 авг 11:00Samsung Galaxy A72

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje i garancija 8 meseci od Telek...


270 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
280 €
03 авг 11:00Страна 1 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам