188 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Gigaset

Ekranot sam raboti si uklucuva amplikacii


600 МКД
или предлог цена
01 авг 21:36Mi band 6 (сочуван)

Многу малце користен како нов со се оригинална кутија и полнач, има с...


1.800 МКД
или предлог цена
09 јул 02:45POLNAC I DRZAC ZA SAMSUNG S6 edge+

PRODAVAM ISTOVREMENO I POWER BANK , POLNAC I DRZAC ZA SAMSUNG S6 edge...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
39 МКД
01 јул 13:15Samsung S9 PLUS

Za poveke info na viber 072 762 763


8.500 МКД
или предлог цена
28 јун 01:30iPhone 6 64GB iCloud bypassed

iPhone 6 64GB icloud bypassed - Батерија нова на 100% - Нов екран Ра...


1.400 МКД
или предлог цена
15 јун 02:53Display комплет со Touch и батерија за Lenovo A7-50 A3500

Display комплет со Touch Display flat Батерија Рамка и заден капак Sp...


700 МКД
или предлог цена
12 јун 23:03Display/Екран за Lenovo Tab 2 A7-10F

Display/Екран за Lenovo Tab 2 A7-10F


500 МКД
или предлог цена
Кичево

Останато

12 јун 22:56Display / Екран за iPad 10.2" 7th/8th/9th Gen

Display / Екран за iPad 10.2" 2019 7th Gen A2197 A2200 2020 8th Gen A...


1.600 МКД
или предлог цена
12 јун 22:55Нов Екран / Display за LG K4 2017 X230 комплет со рамка

Нов Екран / Display за LG K4 2017 X230 комплет со рамка 500ден


500 МКД
или предлог цена
11 јун 18:38Lumia 535 1/8GB

Lumia 535 отклучена на сите мрежи 1GB RAM 8GB меморија 1000ден


1.001 МКД
или предлог цена
11 јун 18:38Нов Екран / Display за Samsung A5 (A500)

Нов Екран / Display за Samsung A5 (A500) 500ден


500 МКД
или предлог цена
10 јун 12:47Nokia e 72 kako nova made in finland

Nokia e 72 kako nova made in finland


60 €
или предлог цена
09 јун 17:20iPhone se 2 so iCloud ot

iPhone se 2 zaklucen na iCloud ot shvajcarija


80 €
или предлог цена
09 јун 17:19MASKI ZA IPHONE 5 5S 5SE ORIGINALI

CENA PO DOGOVOR / ORIGINALNI MASKI ZASTITNI ZA IPHONE GI IMA NAD 30 M...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
3.300 МКД
30 мај 17:00A1 Alpha 20

A1 Alpha 20 odlicno socuvan raboti na site mrezi doajga so zastitna m...


5.500 МКД
или предлог цена
26 апр 14:31Nov !!!

Kompletno pakuvanje Garancija Nekoristen


2.000 МКД
или предлог цена
11 апр 00:13Honor 9X

Se prodava honor 9x uste pod garancija kupen pred 1 god vo A1 so skrs...


99 €
или предлог цена
06 апр 19:00Nokia 3310

N za delovi.. bateriata ne mu raboti Bez adapter


1.250 МКД
или предлог цена
19 мар 21:34Telefon

Telefonot e nov i ne e koristen, garancija edna godina. Baterija drzi...


1.200 МКД
или предлог цена
08 мар 20:59Xiaomi mi 8 lite

Одлична состојба, како нов. Задна камера 12Mp со 5Mp Предна камера...


6.000 МКД
или предлог цена
06 мар 23:53Huawei P30 pro

Tel.e ko nov full pack


15.500 МКД
или предлог цена
13 фев 17:12Iphone 12

Telefonot e kako nov,Sleduva so polnac


1 €
или предлог цена
12 фев 20:39Baram za delovi wiko lenny

Mi treba plocata


1 МКД
или предлог цена
09 фев 10:43NOTE 20 5G U.S.A.

SM-N981U 128 GB OTKLUČEN


490 €
или предлог цена
08 фев 11:56Samsung Galaxy s21+ 5G

Se prodava nov Samsung Galaxy s21+ 5G 256GB Bez zameni samo kesh!


1 €
или предлог цена
28 јан 12:56Apple iPhone 13 Pro Max

Se prodava nov Apple iPhone 13 Pro Max 256 GB Graphite. Telefonot ...


1 €
или предлог цена
28 јан 12:55GALAXY S4 USA T MOBILE

Otklučen,ispraven,bez grebnatinka 071 904 047


3.200 МКД
или предлог цена
18 јан 17:17Otkupuvam iphone site modeli i Samsung isplata kesh

Otkupuvam iphone Samsung htc sony aple ipad i tableti ot Samsung i ap...


30 дек 10:44Huawei honor 8x

Se prodava


5.000 €
или предлог цена
Кичево

Останато

27 дек 17:21Staklena folija za Huawei P40 lite

Se prodava staklena folija 21D i silikonska maska za Huawei p40 lite ...


1 МКД
или предлог цена
14 дек 17:17Zashtitno staklo za avtomobisko dvd android radio 176x99mm

Prodavam Zashtitno staklo za avtomobisko dvd android radio 176x99mm (...


08 дек 21:55Htc desire 12

Skrsen ekran


1.000 МКД
или предлог цена
07 дек 20:57Huawei nowa

Ispraven fingerprint rab na site karticki skrsen ekran


1.000 МКД
или предлог цена
05 дек 10:35Se prodava Xiaomi Mi Note 10 Lite

Telefonot e vo dobra sostojba. Pod garancija e do 27.07.2022. Cenata ...


13.000 МКД
или предлог цена
29 ное 00:04Samsung Galaxy Buds Pro

Користени 1 месец, во топ состојба За подетални информации пишете ми...


10.000 МКД
или предлог цена
16 ное 16:49PRISLUSKUVACI

Работи со картичка од бил кој мобилен оператор!!! -Во прислушкувачот...


1.799 МКД
или предлог цена
Кичево

Останато

13 ное 13:18Iphone 11 Pro

Se prodava Iphone 11 Pro bez grebka kako nov so smenet staklo.


549 €
или предлог цена
12 ное 22:23Iphone 11 Pro + Ps4 slim

Se prodava iphone 11 pro bes grepka mn socuvan menjaven xham extra ce...


1 €
или предлог цена
09 ное 15:19Nokia 8310 6510

Se prodava nokia od starite vo ispravna sostojba 071796118


1 €
или предлог цена
31 окт 17:34Samsung S6 Edge

Se prodava samsung s6 edge 32 gb 16 megapixel kamera komplet so pako...


6.000 МКД
или предлог цена
26 окт 11:39Страна 3 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам