199 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Xiaomi Redmi Note 10 Pro

Nov neotpakuvan, pred dve nedeli zemen od A1 pod garancija 2god.


11.000 МКД
или предлог цена
02 сеп 12:03Samsung Active 2

Se prodava smartwatch Samsung Active 2, Full Pack, malce koristen… M...


8.500 МКД
или предлог цена
01 сеп 16:38Xiaomi Mi 9

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje. PRODADEN ...


200 €
или предлог цена
01 сеп 11:25Motorola G22

Se prodava motorola g22 kupen od neptun koristen samo dve nedeli, crn...


8.000 €
или предлог цена
31 авг 17:33iPhone 12 pro gold ot CH

iPhone 12 Pro gold ot shvajcarija 128 gb


680 €
или предлог цена
28 авг 10:30Iphone 6s 128gb ko nov 1 mesec koristen

Iphone 6s silver128gb eden mesec koristen ko nov bes 1 tocka so kutia...


120 €
или предлог цена
17 авг 00:17iphone 7 so 128 gb ot ch

iphone 7 so 128 gb ot shvajcarija


100 €
или предлог цена
17 авг 00:17Samsung core2

Zvucnikot za slusanje ne raboti drugo sve ispravno


800 МКД
или предлог цена
09 авг 17:58Htc

Ispraven so mala puknatina neprimetna mikrofonceto ne raboti


800 МКД
или предлог цена
01 авг 21:39Blackwiev a7

Ispraven puknat ekran mikeofonceto ne raboti


800 МКД
или предлог цена
01 авг 21:38Zopo p35

Srsen tac pola faca pola ne


800 МКД
или предлог цена
01 авг 21:38Gigaset

Ekranot sam raboti si uklucuva amplikacii


600 МКД
или предлог цена
01 авг 21:36Mi band 6 (сочуван)

Многу малце користен како нов со се оригинална кутија и полнач, има с...


1.800 МКД
или предлог цена
09 јул 02:45POLNAC I DRZAC ZA SAMSUNG S6 edge+

PRODAVAM ISTOVREMENO I POWER BANK , POLNAC I DRZAC ZA SAMSUNG S6 edge...


По Договор
или предлог цена
01 јул 13:15Samsung S9 PLUS

Za poveke info na viber 072 762 763


8.500 МКД
или предлог цена
28 јун 01:30iPhone 6 64GB iCloud bypassed

iPhone 6 64GB icloud bypassed - Батерија нова на 100% - Нов екран Ра...


1.400 МКД
или предлог цена
15 јун 02:53Display комплет со Touch и батерија за Lenovo A7-50 A3500

Display комплет со Touch Display flat Батерија Рамка и заден капак Sp...


700 МКД
или предлог цена
12 јун 23:03Display/Екран за Lenovo Tab 2 A7-10F

Display/Екран за Lenovo Tab 2 A7-10F


500 МКД
или предлог цена
Кичево

Останато

12 јун 22:56Display / Екран за iPad 10.2" 7th/8th/9th Gen

Display / Екран за iPad 10.2" 2019 7th Gen A2197 A2200 2020 8th Gen A...


1.600 МКД
или предлог цена
12 јун 22:55Нов Екран / Display за LG K4 2017 X230 комплет со рамка

Нов Екран / Display за LG K4 2017 X230 комплет со рамка 500ден


500 МКД
или предлог цена
11 јун 18:38Lumia 535 1/8GB

Lumia 535 отклучена на сите мрежи 1GB RAM 8GB меморија 1000ден


1.001 МКД
или предлог цена
11 јун 18:38Нов Екран / Display за Samsung A5 (A500)

Нов Екран / Display за Samsung A5 (A500) 500ден


500 МКД
или предлог цена
10 јун 12:47Nokia e 72 kako nova made in finland

Nokia e 72 kako nova made in finland


60 €
или предлог цена
09 јун 17:20iPhone se 2 so iCloud ot

iPhone se 2 zaklucen na iCloud ot shvajcarija


80 €
или предлог цена
09 јун 17:19MASKI ZA IPHONE 5 5S 5SE ORIGINALI

CENA PO DOGOVOR / ORIGINALNI MASKI ZASTITNI ZA IPHONE GI IMA NAD 30 M...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
3.300 МКД
30 мај 17:00A1 Alpha 20

A1 Alpha 20 odlicno socuvan raboti na site mrezi doajga so zastitna m...


5.500 МКД
или предлог цена
26 апр 14:31Nov !!!

Kompletno pakuvanje Garancija Nekoristen


2.000 МКД
или предлог цена
11 апр 00:13Honor 9X

Se prodava honor 9x uste pod garancija kupen pred 1 god vo A1 so skrs...


99 €
или предлог цена
06 апр 19:00Nokia 3310

N za delovi.. bateriata ne mu raboti Bez adapter


1.250 МКД
или предлог цена
19 мар 21:34Telefon

Telefonot e nov i ne e koristen, garancija edna godina. Baterija drzi...


1.200 МКД
или предлог цена
08 мар 20:59Xiaomi mi 8 lite

Одлична состојба, како нов. Задна камера 12Mp со 5Mp Предна камера...


6.000 МКД
или предлог цена
06 мар 23:53Huawei P30 pro

Tel.e ko nov full pack


15.500 МКД
или предлог цена
13 фев 17:12Iphone 12

Telefonot e kako nov,Sleduva so polnac


1 €
или предлог цена
12 фев 20:39Baram za delovi wiko lenny

Mi treba plocata


1 МКД
или предлог цена
09 фев 10:43NOTE 20 5G U.S.A.

SM-N981U 128 GB OTKLUČEN


490 €
или предлог цена
08 фев 11:56Samsung Galaxy s21+ 5G

Se prodava nov Samsung Galaxy s21+ 5G 256GB Bez zameni samo kesh!


1 €
или предлог цена
28 јан 12:56Apple iPhone 13 Pro Max

Se prodava nov Apple iPhone 13 Pro Max 256 GB Graphite. Telefonot ...


1 €
или предлог цена
28 јан 12:55GALAXY S4 USA T MOBILE

Otklučen,ispraven,bez grebnatinka 071 904 047


3.200 МКД
или предлог цена
18 јан 17:17Otkupuvam iphone site modeli i Samsung isplata kesh

Otkupuvam iphone Samsung htc sony aple ipad i tableti ot Samsung i ap...


30 дек 10:44Huawei honor 8x

Se prodava


5.000 €
или предлог цена
Кичево

Останато

27 дек 17:21Страна 3 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам