193 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Samsung S6 Edge

Se prodava samsung s6 edge 32 gb 16 megapixel kamera komplet so pako...


6.000 МКД
или предлог цена
26 окт 11:39Се продава Huawei Honor 9 Lite

Телефонот е одлично сочуван (како нов), исправен, користен е 3 години...


3.900 МКД
или предлог цена
02 окт 16:05Samsung s20 plus s 20 full pack

Se prodava samsung s20 plus so garancija full pack Telefonot e kako ...


500 €
или предлог цена
26 сеп 16:19J3 2017

Socivan cena 3500 ne fix.


3.500 €
или предлог цена
16 сеп 13:32Huawei Lo1

Zaklucen na logo za delovi


600 МКД
или предлог цена
15 авг 10:55Apple iPhone XS Max

Se prodava Apple iPhone XS Max 256 GB neverlock. Telefonot e kako no...


1 €
или предлог цена
16 јул 11:30Apple iPhone 12 Pro Max

Se prodava Apple iPhone 12 Pro Max 128 GB Graphite nov neotpakovan. ...


1 €
или предлог цена
15 јул 10:21Apple iPhone 11 Pro Max

Se prodava Apple iPhone 11 Pro Max Matte Midnight Green 64 GB neverlo...


1 €
или предлог цена
15 јул 10:21Samsung S10 Lite

Vo Dobra Sostojba koristen 6 meseci 2godini garancija


350 €
или предлог цена
28 јун 18:16VRSAM OTKUP NA MOBILNI TELEFONI ISPLATA KESH

NAJREALEN OTKUP NA MOBILNI TELEFONI NOVI I POLOVNI. 24/7 DOSTAPNI ...


26 јун 11:22Батерија за Huawei Honor 6 - Baterija HB4242B4EBW

Батеријата е модел HB4242B4EBW. Може да се искористи како замена кај ...


1.000 МКД
или предлог цена
16 јун 16:45Се продава Самсунг А5 2016

Сочуван како нов,комплет со кутија,стаклена фолија и силиконска маска


5.000 МКД
или предлог цена
15 јун 19:40Nokia 7210

Se prodava nokia 7210 od starite modeli funkcionalen so nova baterija...


1.000 МКД
или предлог цена
01 јун 12:43Lg

Se prodava lg joy kupen od t mobile 1 god koristen vo ispravna sostoj...


1.200 МКД
или предлог цена
06 мај 23:27Zashtitna folija za ekran Garmin 3 HR

Zashtitna nano folija za ekran za Garmin Fenix 3 i 3 HR Cena: 100 de...


100 МКД
или предлог цена
29 апр 16:25iPhone X

Telefonot e recisi nov, bez mana. Nikogas ne bil otvoren (nema promen...


330 €
или предлог цена
19 апр 11:47Samsung Galaxy C7 Pro

Se prodava Samsung Galaxy C7 Pro bez nitu edna grebnatinka. Malku kor...


5.900 МКД
или предлог цена
15 апр 18:37iPhone 6 plus

Telefonot e socuvan vo fabricka sostojba, bez grepka, nema promena na...


120 €
или предлог цена
15 апр 12:24Samsung a50 full pack

Se prodava samsung a50 ne e mnogu koristen baterija drzi extra funkci...


9.000 МКД
или предлог цена
10 апр 21:28iPhone 7 plus

Telefonot e vo odlicna sostojba, mnogu dobro socuvan kako sto moze da...


200 €
или предлог цена
09 апр 12:42Prodavam iPhone6 zacuvan

Telefonot samo kopceto dolu nemu rabotit na ekranot imam izvadeno.pov...


6.000 МКД
или предлог цена
26 мар 11:37Samsung J5 2016

Se prodava Samsung J5 2016 socuvam bez znaci na koristenje,zemen od v...


4.000 МКД
или предлог цена
24 мар 15:14Silikonska maska i folija za P40 lite

Se prodava silikonska maska i staklena folija 21D novi.


20 мар 19:37Se prodava

Ima samo edna mana ne raboti Home Button,drugo sve ispraven,raboti na...


4.500 МКД
или предлог цена
18 мар 18:36sony E5

Sony E5 prv gazda sleduva so original polnac,sve e ispravno.


1.500 МКД
или предлог цена
18 мар 18:33Mobilni telefoni

Se prodava razni marki na telefoni Od postarite modeli vo top sostojb...


1 €
или предлог цена
04 фев 21:17Samsung Samsung galaxy GT-S7580

Se prodavat Samsung ispraven vo odlicna sostojba


1.500 МКД
или предлог цена
22 јан 22:38SAMSUNJ J5 2016

telefonot e kako nov ocuvan so orginalna kutija i sluzen so futrola i...


4.000 МКД
или предлог цена
19 јан 14:36Se prodava iphone 7

Se prodava telefon Iphone 7, mnogu socuvan bez nikakvi grebnatinki ka...


10.000 МКД
или предлог цена
12 јан 20:30prodavam iphone 7 odlicno socuvaan bez ni edna grepka

Povejke informaci na 075303845 za sliki ke vi pratam na poraka i za c...


По Договор
или предлог цена
10 јан 22:13Samsung

Se prodava samsung obicen mnogu malce koristen donesen od ch 071796118


1 €
или предлог цена
07 јан 15:20Silikonska maska za Xiaomi mi 6 pro

Silikonska maska za Xiaomi mi 6 pro, nova vo kutija


200 МКД
или предлог цена
04 јан 13:17Telefoni za delovi

Se prodava za delovi razni telefoni nekoi nemat baterija 071796118


1 €
или предлог цена
03 јан 12:24Iphone 7, 32GB

Се продава половен Iphone 7 rose gold 32gb batery health 78% пр...


190 €
или предлог цена
16 дек 19:43Se Prodava Iphone 6s So 64GB NeverLock Bez Nikakov Problem

Moziit i zamena za 6s Plus Iphone I Za 7plus Samo So Doplata Moja


130 €
или предлог цена
12 ное 17:41Iphone Se

Odličen


5.000 €
или предлог цена
12 окт 17:30Lenovo moto c

Se prodava lenovo moto c kupen od vip ne e mnogu koristen vo dobra so...


2.500 МКД
или предлог цена
23 сеп 09:49Samsung Galaxy S8 Plus

******ВАЖНО****** ---------------------------------------------------...


14.000 МКД
или предлог цена
31 авг 15:12Otkup i prodazba na novi i polovni mobilni

Otkup i prodazba na novi i polovni mobilni se naogame do gradskata ca...


12 авг 10:32Baram ekran za LG K4

Baram ekran za LG K4 Tel. 071 282 264


1 €
или предлог цена
01 авг 21:51Страна 4 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам