155 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava

Se prodava SAMSUNG Galaxy A12 odlicno socuvan.


1 МКД
или предлог цена
- 100 % Попуст
7.000 МКД
Вчера 18:13Samsung A22 5G Nov ne otpakuvan so 24 meseca garancija od A1

Samsung A22 5G Nov ne otpakuvan so pismena garancija do 30.09.2024 I...


12.300 МКД
или предлог цена
Вчера 16:09  НОВ ОГЛАС

Samsung A32 socuvan kupen od A1so uste 1 godina garancija

Samsung A32 dual sim dobro socuvan sosema ispraven kupen od A1so vali...


8.900 МКД
или предлог цена
Вчера 16:06  НОВ ОГЛАС

Samsung Galaxy S9+ so 6gb ram bez grepka

Samsung Galaxy S9+ so 6gb ram bez grepka isto kako nov. Raboti na sit...


9.500 МКД
или предлог цена
Вчера 13:03  НОВ ОГЛАС

Samsung S8

Telefonot e vo odlicna sostojba nisto ne e smeneto sve e orginal vo ...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 12:55Google Pixel 4gb ram so 64gb memorija bez grepka

Google Pixel 4gb ram so 64gb memorija bez grepka super socuvan komple...


5.500 МКД
или предлог цена
Вчера 10:34Huawei P10 4gb so 64gb super socuvan

Huawei P10 4gb so 64gb super socuvan kompletno ispraven bez nikakva m...


5.300 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
5.500 МКД
Вчера 10:34Apple iPhone 8 64gb super socuvan bez grepka

Apple iPhone 8 64gb super socuvan bez grepka kompletno ispraven bez m...


8.300 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
8.500 МКД
Вчера 10:34Apple iPhone 12 Pro Max 128gb super socuvan

Apple iPhone 12 Pro Max 128gb super socuvan zaklucen na stranska mrez...


620 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
630 €
Вчера 10:34Samsung galaxy

Samsung galaxy 4s 2019god


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 10:07Nokia,Samsung,Siemens,Emporia

Site telefoni se ispravni.Nekoi od starite nokii se bez baterii no is...


1 €
или предлог цена
29 сеп 23:34Samsung J6 Plus 3/32

Se prodava Samsung J6 Plus 3/32,raboti na site karti,celosno ispraven...


5.000 МКД
или предлог цена
29 сеп 18:12Huawei P30 Lite

Huawei P30 Lite, odlicno socuvan, potpolno ispraven so kompletno paku...


6.500 МКД
или предлог цена
29 сеп 16:03Samsung S9 plus 6/64 Neverlock

Se prodava samsung S9 plus 6/64 Telefonot raboti na site karti,celosn...


9.500 МКД
или предлог цена
29 сеп 00:04POCO M4 PRO 5G NAJAKA VERZIJA NOV

Telefonot e potpolno nov donesen od Svajcarija pred dva dena najakata...


250 €
или предлог цена
28 сеп 18:42Samsung Note 10 Plus 12/256 STAKLO - NEPTUN

*Telefonot e kako nov bez niedna grebnatinka kupen od Neptun *Telefo...


400 €
или предлог цена
28 сеп 18:26Apple iPhone XR 64GB

Vo odlicna sostojba, sledi so polnac.


250 €
или предлог цена
28 сеп 17:13Apple iPhone XS 64GB

Kako nov, ne e servisiran - se e original, sledi so polnac.


300 €
или предлог цена
27 сеп 13:31Apple iPhone 11 Pro 64GB

Malku koristen kako vtor telefon, baterija 100%, ne e servisiran - se...


500 €
или предлог цена
27 сеп 13:29Samsung Galaxy S21 5G 256GB

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje. PRODADEN ...


450 €
или предлог цена
27 сеп 13:25Samsung Galaxy S22 Ultra 5G

Koristen 1 nedela, kako nov, sledi vo originalno pakuvanje i garancij...


1.000 €
или предлог цена
27 сеп 13:23Iphone 11 kupen od A1

se prodava iphone 11 kupen od a1 pod garancija bez grepka kontakt tel...


400 €
или предлог цена
27 сеп 11:11Sony Xperia android ispraven

Sony Xperia android ispraven raboti na site mrezi. Cena 800den


800 МКД
или предлог цена
27 сеп 10:50Samsung Galaxy Chat android ispraven

Samsung Galaxy Chat android ispraven raboti na site mrezi. Cena 800den


800 МКД
или предлог цена
27 сеп 10:50Samsung A32 4/128-Neverlock

Se prodava samsung A32,raboti na site karti,socuvan se e orginal na n...


160 €
или предлог цена
27 сеп 01:16Huawei P30 128GB

Huawei P30 P 6GB RAM 128GB kupen i donesen od Holandija. So polnac i...


299 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
310 €
26 сеп 09:00Huawei P30 128GB 6GB RAM

Huawei P30 donesen od Holandija Moze zamena za iphone x xs itn


299 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
310 €
26 сеп 09:00Tablet lenovo

Ispraven sobra batwrija


2.000 МКД
или предлог цена
25 сеп 12:19Samsung j5 2016

Vo dobra sostojba


3.000 МКД
или предлог цена
24 сеп 18:52Honor 20 lite 4/128GB

Huawei Honor 20 lite staklo zacuvan,zemen od A1 raboti na site operat...


7.000 МКД
или предлог цена
24 сеп 14:59Se prodava Xiaomi Mi Note 10 Lite

Telefonot e isto kako od salon dobro socuvan,sleduva komplet so kutij...


9.500 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
10.000 МКД
24 сеп 14:59SAMSUNG A13 NOV

Samsung Nov vo kutija


9.000 МКД
или предлог цена
24 сеп 10:56HONOR 9X lite 4/128

Tell e skoro nov Kupen od A1 seuste pod garancija komplet sose kutija


6.900 МКД
или предлог цена
23 сеп 17:59XIAOMI 11T

kako nov - bez grepka 8GB -128GB raboti na site mrezi sleduva so p...


300 €
или предлог цена
23 сеп 12:50Samsung Galaxy A33 5G, nov

Nov, neotpakuvan, garancija 24 meseci.


270 €
или предлог цена
22 сеп 21:43Honor 50 5G, nov

Nov, neotpakuvan, garancija 24 meseci od A1 operator.


320 €
или предлог цена
21 сеп 20:42Huawei Nova 9

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje.


230 €
или предлог цена
21 сеп 20:38Huawei P30

Kako nov, sledi so polnac. PRODADEN ...


180 €
или предлог цена
21 сеп 20:35Huawei P30 Pro

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje.


250 €
или предлог цена
21 сеп 20:32Samsung Galaxy A12

Kako nov, garancija 14 meseci od A1 operator. PRODADEN ...


120 €
или предлог цена
21 сеп 20:29Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам