161 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Samsung Galaxy S20 Plus

Kako nov, sledi so polnac.


380 €
или предлог цена
03 авг 10:59Samsung Galaxy S20 Plus 5G 12/128

Podobrata verzija so 5G i 12GB RAM, vo odlicna sostojba, sledi so pol...


400 €
или предлог цена
03 авг 10:59Samsung Galaxy S20 Ultra 5G

Kako nov, sledi vo kompletno pakuvanje.


480 €
или предлог цена
03 авг 10:59Samsung Galaxy Z Flip 3 5G

Kako nov, sledi vo kompletno pakuvanje i garancija na ekran 25 meseci.


560 €
или предлог цена
03 авг 10:59Xiaomi Redmi Note 10

Kako nov, sledi vo kompletno pakuvanje i garancija 20 meseci.


150 €
или предлог цена
03 авг 10:59Xiaomi Redmi Note 10 Pro

Kako nov, sledi vo kompletno pakuvanje.


200 €
или предлог цена
03 авг 10:57Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G, nov

Nov, nekoristen, podobrata verzija so 5G, donesen od Germanija, sledi...


320 €
или предлог цена
03 авг 10:57Xiaomi Mi 9

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje.


200 €
или предлог цена
03 авг 10:57Xiaomi Mi 10T Pro 5G

Vo odlicna sostojba, sledi vo originalno pakuvanje.


300 €
или предлог цена
03 авг 10:56Xiaomi Mi 11 Lite, nov

Nov, neotpakuvan, garancija 24 meseci od Neptun salon.


250 €
или предлог цена
03 авг 10:56Xiaomi 11T 5G, nov

Nov, neotpakuvan, garancija 24 meseci od Neptun salon.


350 €
или предлог цена
03 авг 10:56Htc

Ispraven so mala puknatina neprimetna mikrofonceto ne raboti


800 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
1.000 МКД
01 авг 21:39Blackwiev a7

Ispraven puknat ekran mikeofonceto ne raboti


800 МКД
или предлог цена
01 авг 21:38Zopo p35

Srsen tac pola faca pola ne


800 МКД
или предлог цена
01 авг 21:38Gigaset

Ekranot sam raboti si uklucuva amplikacii


600 МКД
или предлог цена
- 50 % Попуст
1.200 МКД
01 авг 21:36Se prodava

Se prodava SAMSUNG Galaxy A12 odlicno socuvan.


7.000 МКД
или предлог цена
01 авг 14:41iPhone 13 Pro Max 128 Gb

Se prodava iPhone 13 Pro Max 128gb Sierra Blue,donesen od germanija,s...


1.050 €
или предлог цена
26 јул 12:43Samsung A32 Nov Neaktiviran od Setec

Telefonot e nov neaktiviran zemen 25-07 so dve godini garancija.Moze ...


220 €
или предлог цена
25 јул 11:58iPhone 8 64GB

Kako nov, sledi so polnac.


160 €
или предлог цена
21 јул 14:22iPhone 11 Pro 64GB

Kako nov, sledi so polnac.


500 €
или предлог цена
21 јул 14:22Samsung Galaxy Chat android ispraven

Samsung Galaxy Chat android ispraven raboti na site mrezi. Cena 800den


800 МКД
или предлог цена
17 јул 10:33Sony Xperia android ispraven

Sony Xperia android ispraven raboti na site mrezi. Cena 800den


800 МКД
или предлог цена
17 јул 10:31iPhone X 64GB

Vo odlicna sostojba, sledi so polnac.


230 €
или предлог цена
15 јул 11:44iPhone XS 64GB

Kako nov, sledi so polnac.


320 €
или предлог цена
15 јул 11:43Samsung Galaxy A32, nov

Nov, samo otpakuvan, nekoristen, garancija 24 meseci od Telekom opera...


220 €
или предлог цена
15 јул 11:30Samsung Galaxy A52s 5G

Vo odlicna sostojba, sledi vo originalno pakuvanje i garancija 21 mes...


250 €
или предлог цена
15 јул 11:29Samsung Galaxy S21 Plus 5G

Kako nov, sledi vo kompletno pakuvanje i garancija 16 meseci.


560 €
или предлог цена
15 јул 11:19Iphone 12 Pro

Se prodava Iphone 12 Pro


699 €
или предлог цена
12 јул 17:33Iphone xs kako nov full

Socuvan maksimalno, ne otvaran, celo vreme koristen so maska i folia,...


320 €
или предлог цена
10 јул 23:31Xiaomi Mi A2-4/64 Full Pack

Se prodava Xiaomi Mi A2-4/64,kako nov,sleduva so celosno pakovanje.Mo...


5.000 МКД
или предлог цена
09 јул 17:58Iphone 6s 128gb ko nov 1 mesec koristen

Iphone 6s silver128gb eden mesec koristen ko nov bes 1 tocka so kutia...


120 €
или предлог цена
30 јун 16:54Samsung S9 PLUS

Za poveke info na viber 072 762 763


8.500 МКД
или предлог цена
28 јун 01:30ZTE 20 Plus (A1 Alpha) со скршен екран

ZTE 20 Plus (A1 Alpha) со скршен екран Телефонот е исправен може да с...


800 МКД
или предлог цена
15 јун 02:54iPhone 6 64GB iCloud bypassed

iPhone 6 64GB icloud bypassed - Батерија нова на 100% - Нов екран Ра...


1.400 МКД
или предлог цена
15 јун 02:53Display комплет со Touch и батерија за Lenovo A7-50 A3500

Display комплет со Touch Display flat Батерија Рамка и заден капак Sp...


700 МКД
или предлог цена
12 јун 23:03Display / Екран за iPad 10.2" 7th/8th/9th Gen

Display / Екран за iPad 10.2" 2019 7th Gen A2197 A2200 2020 8th Gen A...


1.600 МКД
или предлог цена
12 јун 22:55Нов Екран / Display за LG K4 2017 X230 комплет со рамка

Нов Екран / Display за LG K4 2017 X230 комплет со рамка 500ден


500 МКД
или предлог цена
11 јун 18:38Lumia 535 1/8GB

Lumia 535 отклучена на сите мрежи 1GB RAM 8GB меморија 1000ден


1.001 МКД
или предлог цена
11 јун 18:38Nokia e 72 kako nova made in finland

Nokia e 72 kako nova made in finland


60 €
или предлог цена
09 јун 17:20iPhone se 2 so iCloud ot

iPhone se 2 zaklucen na iCloud ot shvajcarija


80 €
или предлог цена
09 јун 17:19Страна 2 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам