155 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Nokia e 72 kako nova made in finland

Nokia e 72 kako nova made in finland


60 €
или предлог цена
09 јун 17:20iPhone se 2 so iCloud ot

iPhone se 2 zaklucen na iCloud ot shvajcarija


80 €
или предлог цена
09 јун 17:19A1 Alpha 20

A1 Alpha 20 odlicno socuvan raboti na site mrezi doajga so zastitna m...


5.500 МКД
или предлог цена
26 апр 14:31Nov !!!

Kompletno pakuvanje Garancija Nekoristen


2.000 МКД
или предлог цена
11 апр 00:13Honor 9X

Se prodava honor 9x uste pod garancija kupen pred 1 god vo A1 so skrs...


99 €
или предлог цена
06 апр 19:00Telefon

Telefonot e nov i ne e koristen, garancija edna godina. Baterija drzi...


1.200 МКД
или предлог цена
08 мар 20:59Xiaomi mi 8 lite

Одлична состојба, како нов. Задна камера 12Mp со 5Mp Предна камера...


6.000 МКД
или предлог цена
06 мар 23:53Huawei P30 pro

Tel.e ko nov full pack


15.500 МКД
или предлог цена
13 фев 17:12Iphone 12

Telefonot e kako nov,Sleduva so polnac


1 €
или предлог цена
12 фев 20:39Baram za delovi wiko lenny

Mi treba plocata


1 МКД
или предлог цена
09 фев 10:43NOTE 20 5G U.S.A.

SM-N981U 128 GB OTKLUČEN


490 €
или предлог цена
08 фев 11:56Samsung Galaxy s21+ 5G

Se prodava nov Samsung Galaxy s21+ 5G 256GB Bez zameni samo kesh!


1 €
или предлог цена
28 јан 12:56Apple iPhone 13 Pro Max

Se prodava nov Apple iPhone 13 Pro Max 256 GB Graphite. Telefonot ...


1 €
или предлог цена
28 јан 12:55GALAXY S4 USA T MOBILE

Otklučen,ispraven,bez grebnatinka 071 904 047


3.200 МКД
или предлог цена
18 јан 17:17Htc desire 12

Skrsen ekran


1.000 МКД
или предлог цена
07 дек 20:57Huawei nowa

Ispraven fingerprint rab na site karticki skrsen ekran


1.000 МКД
или предлог цена
05 дек 10:35Se prodava Xiaomi Mi Note 10 Lite

Telefonot e vo dobra sostojba. Pod garancija e do 27.07.2022. Cenata ...


13.000 МКД
или предлог цена
29 ное 00:04Iphone 11 Pro

Se prodava Iphone 11 Pro bez grebka kako nov so smenet staklo.


549 €
или предлог цена
12 ное 22:23Iphone 11 Pro + Ps4 slim

Se prodava iphone 11 pro bes grepka mn socuvan menjaven xham extra ce...


1 €
или предлог цена
09 ное 15:19Nokia 8310 6510

Se prodava nokia od starite vo ispravna sostojba 071796118


1 €
или предлог цена
31 окт 17:34Samsung S6 Edge

Se prodava samsung s6 edge 32 gb 16 megapixel kamera komplet so pako...


6.000 МКД
или предлог цена
26 окт 11:39Се продава Huawei Honor 9 Lite

Телефонот е одлично сочуван (како нов), исправен, користен е 3 години...


3.900 МКД
или предлог цена
02 окт 16:05J3 2017

Socivan cena 3500 ne fix.


3.500 €
или предлог цена
16 сеп 13:32Huawei Lo1

Zaklucen na logo za delovi


600 МКД
или предлог цена
15 авг 10:55Apple iPhone XS Max

Se prodava Apple iPhone XS Max 256 GB neverlock. Telefonot e kako no...


1 €
или предлог цена
16 јул 11:30Apple iPhone 12 Pro Max

Se prodava Apple iPhone 12 Pro Max 128 GB Graphite nov neotpakovan. ...


1 €
или предлог цена
15 јул 10:21Apple iPhone 11 Pro Max

Se prodava Apple iPhone 11 Pro Max Matte Midnight Green 64 GB neverlo...


1 €
или предлог цена
15 јул 10:21Samsung S10 Lite

Vo Dobra Sostojba koristen 6 meseci 2godini garancija


350 €
или предлог цена
28 јун 18:16Nokia 7210

Se prodava nokia 7210 od starite modeli funkcionalen so nova baterija...


1.000 МКД
или предлог цена
01 јун 12:43Lg

Se prodava lg joy kupen od t mobile 1 god koristen vo ispravna sostoj...


1.200 МКД
или предлог цена
06 мај 23:27iPhone X

Telefonot e recisi nov, bez mana. Nikogas ne bil otvoren (nema promen...


330 €
или предлог цена
19 апр 11:47Samsung Galaxy C7 Pro

Se prodava Samsung Galaxy C7 Pro bez nitu edna grebnatinka. Malku kor...


5.900 МКД
или предлог цена
15 апр 18:37iPhone 6 plus

Telefonot e socuvan vo fabricka sostojba, bez grepka, nema promena na...


120 €
или предлог цена
15 апр 12:24iPhone 7 plus

Telefonot e vo odlicna sostojba, mnogu dobro socuvan kako sto moze da...


200 €
или предлог цена
09 апр 12:42Prodavam iPhone6 zacuvan

Telefonot samo kopceto dolu nemu rabotit na ekranot imam izvadeno.pov...


6.000 МКД
или предлог цена
26 мар 11:37Se prodava

Ima samo edna mana ne raboti Home Button,drugo sve ispraven,raboti na...


4.500 МКД
или предлог цена
18 мар 18:36sony E5

Sony E5 prv gazda sleduva so original polnac,sve e ispravno.


1.500 МКД
или предлог цена
18 мар 18:33Mobilni telefoni

Se prodava razni marki na telefoni Od postarite modeli vo top sostojb...


1 €
или предлог цена
04 фев 21:17Samsung Samsung galaxy GT-S7580

Se prodavat Samsung ispraven vo odlicna sostojba


1.500 МКД
или предлог цена
22 јан 22:38SAMSUNJ J5 2016

telefonot e kako nov ocuvan so orginalna kutija i sluzen so futrola i...


4.000 МКД
или предлог цена
19 јан 14:36Страна 3 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам