155 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava iphone 7

Se prodava telefon Iphone 7, mnogu socuvan bez nikakvi grebnatinki ka...


10.000 МКД
или предлог цена
12 јан 20:30prodavam iphone 7 odlicno socuvaan bez ni edna grepka

Povejke informaci na 075303845 za sliki ke vi pratam na poraka i za c...


По Договор
или предлог цена
10 јан 22:13Samsung

Se prodava samsung obicen mnogu malce koristen donesen od ch 071796118


1 €
или предлог цена
07 јан 15:20Telefoni za delovi

Se prodava za delovi razni telefoni nekoi nemat baterija 071796118


1 €
или предлог цена
03 јан 12:24Iphone 7, 32GB

Се продава половен Iphone 7 rose gold 32gb batery health 78% пр...


190 €
или предлог цена
16 дек 19:43Se Prodava Iphone 6s So 64GB NeverLock Bez Nikakov Problem

Moziit i zamena za 6s Plus Iphone I Za 7plus Samo So Doplata Moja


130 €
или предлог цена
12 ное 17:41Iphone Se

Odličen


5.000 €
или предлог цена
12 окт 17:30Lenovo moto c

Se prodava lenovo moto c kupen od vip ne e mnogu koristen vo dobra so...


2.500 МКД
или предлог цена
23 сеп 09:49Samsung Galaxy S8 Plus

******ВАЖНО****** ---------------------------------------------------...


14.000 МКД
или предлог цена
31 авг 15:12Y 5 2019

Се продава нов y5 2019, купен е од телеком, не е отпакуван со гаранци...


5.999 МКД
или предлог цена
03 јул 09:24Dva Samsung J3 2017 Full Pack so garancija

Se prodavaat dva samsung j3 2017 Dvata se full pack so garancija do ...


7.000 МКД
или предлог цена
15 мар 15:48Huawei Y5

Се продава нов,некористен мобилен телефон Huawe Y5


6.000 МКД
или предлог цена
11 мар 18:272 Broja od telekom zlateni

Se prodavaat dva broja zlatni od telekom 70 evra dvata i prodavam ust...


70 €
или предлог цена
03 мар 07:16iphone 6s 64 g

telefonot e 64 giga memorija so rasipano kopce . 072245201


1 €
или предлог цена
02 јан 20:02СЕ ПРОДАВА LG L70

Продавам телефон LG L70 исправен, работи и добро сочуван, цена по д...


1 €
или предлог цена
04 окт 22:23Iphone 6

Iphone 6 64gb


120 €
или предлог цена
10 сеп 00:18ULEFONE S7 Full PACK

Telefonot mi e dobien na poklon, specifikacii DUAL SIM - dve karticki...


5.000 МКД
или предлог цена
01 сеп 16:05леново вибе ц под гаранција

леново вибе ц купен од вип има гаранција уште 10 месеци мозе и замена...


2.000 €
или предлог цена
15 авг 17:43Se prodava huawei p8 lite ekstra socuvan

Se prodava huawei p8 lite bez grebnatinka


111 €
или предлог цена
11 авг 18:21Se prodava Samsung Galaxy J5

Se prodava Samsung Galaxy J5. Telefonot e vo funkcionalna sostojba, i...


1 €
или предлог цена
15 јул 12:26se prodava lenovo s90

se prodava lenovo s90 i vivlx x40 pro vo odlicna sostojba za podetal...


100 €
или предлог цена
31 мај 21:43Se prodava Samsung Galaxy J5

Se prodava Samsung Galaxy J5. Telefonot e vo funkcionalna sostojba, i...


5.000 МКД
или предлог цена
30 апр 21:10huawei mate 10 lite

Telefonot e koristen 8 meseci, pod garancija e uste 16 meseci, bez gr...


13.000 €
или предлог цена
29 мар 10:47Samsung S6 Edge , Lenovo Vibe C

Samsung S6 Edge , Lenovo Vibe C


1 €
или предлог цена
22 јан 21:56Samsung Galaxy S7 & S7 Edge 32 GB

Prodavam Samsung S7 i S7 edge vo site boi od 32 GB kako novi so niv s...


229 €
или предлог цена
24 дек 10:18Apple iPhone 7 Matte Black 32 GB

Se prodava Apple iPhone 7 Matte Black 32 GB kako nov so nego sleduva ...


339 €
или предлог цена
24 дек 10:17Се продава Touchscreen за Hyawei y6 2017

Touchscreenot e nov ne e ni grebnat na nego ima i zastitna folija.


500 МКД
или предлог цена
22 дек 13:27Iphone 8 nov paketiran

H


550 €
или предлог цена
14 ное 19:00Patekiran

W


550 €
или предлог цена
14 ное 18:57Samsung Galaxy Note 9

Se prodava Samsung Galaxy Note 9 NOV full pak. Za podetalni informac...


1 €
или предлог цена
02 ное 10:40IPHONE 5

Iphone 5 ,so nova baterija ,nov ekran,zacuvan dobro.


3.000 МКД
или предлог цена
28 окт 09:44Iphone 6s plus

Како што може да видите на сликите iphone е екстремно сочуван. Буквал...


333 €
или предлог цена
16 окт 12:03Samsung Galaxy S8 64 GB NOV

Se prodava Samsung Galaxy S8 64 GB kako NOV sledi samo so polnac. z...


349 €
или предлог цена
09 окт 14:17Apple iPhone 6 Gold Silver Spacegrey 16 & 64 GB

Prodavam iPhone 6 vo site boi od 16 i 64 GB kako novi so niv sleduva ...


199 €
или предлог цена
13 сеп 16:31Apple iPhone 6s Gold Silver Spacegrey Rosegold 16 & 64 GB

Prodavam iPhone 6s vo site boi od 16 i 64 GB kako novi so niv sleduva...


229 €
или предлог цена
04 сеп 09:32Страна 4 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам