Струга
                   
634 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PEUGEOUT 308 sw god.2011-12 (SWITZERLAND)1.6 HDI

Peugeot 1.6 hdi


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

13 авг 10:09Промовирано

Opel Corsa 1.3 CDTI EcoFlex 70KW

-Opel Corsa 1.3 CDTI 70kw -Servisirana -Tempomat -Start-Stop


5.350 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

31 јул 12:36Промовирано

VW GOLF 5 1.9 TDI GOD 2007/8 66KW(90PS)

-Golf 5 1.9 TDI 66Kw(90Ps) -2007/8 Godina -(Smenato komplet set od ...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

13 авг 10:08Промовирано

Suzuku grand vitara benzin za delovi ili cela

Se prodava na delovi se od delovi ima motorot e na delovi se komle...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

15 авг 15:37Ford Focus 1.6 tdci

Donesen od Austria,so servisna kniska,top kola.


4.250 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
4.450 €
Струга

Автомобили

15 авг 11:46Ford Galaxy 1.9 tdi pd

Za delovi


111 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

15 авг 00:37Mercedes C 200 kompresor Per pjes za deloj

Per pjes Za deloj


11 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

14 авг 21:22Peugeot 307 - 2.0hdi Per Pjes Za delovi

Per pjes Za delovi


11 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

14 авг 21:21Audi a6 2.5 tdi Per pjes Za delovi

Per pjes


11 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

14 авг 21:21Mercedes e220cdi per pjes za delovi

Per pjes za delovi


11 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

14 авг 21:21Passat 1.9 tdi 4 motion per pjes za delovi

Per pjes za delovi


11 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

14 авг 21:21Mazda 6 Per pjes za delovi

Per pjes Za deloj


11 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

14 авг 21:21Cotroen C5- 2.2hdi Picaso 2.0 hdi Per pjes za delovi

Per pjes Za deloj


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

14 авг 21:21Pasat 2.0 tdi 16w Per Pjes Za Delovi

Per pjes za delovi


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

14 авг 21:21Mercedes Ckl 220cdi Per Pjes za Deloj

Per pjes za deloj


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

14 авг 21:21Audi A6 2.0 tdi Per pjes za delovi

Per pjes Za deloj


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

14 авг 21:21Mercedes Eklas 240 Per Pjes Za Deloj

Per pjes Za deloj


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

14 авг 21:21Daewo Lanos Per Pjes Za Deloj

Per Pjes Za Deloj


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

14 авг 21:21Se prodava Citroen c1

Full service registraciha do 10.02.2023


2.700 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

14 авг 20:53SE PRODAVA OPEL ZAFIRA 2006 110KW DIZEL 1.9 SO ZELEN KARTON

Se prodava OPEL ZAFIRA 1.9 TDI DIZEL 110KW - ZELEN KARTON - KLIMA ...


3.300 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

14 авг 20:45PORCHE CAYENNE 3.0.D SPORT 2011

🇨🇭PORCHE CAYENNE 3.0.D SPORT 2011🇨🇭 UVEZENO OT CH 🇨🇭🇨🇭🇨🇭 ...


29.999 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

14 авг 12:44JAGUAR XF 2.7 V6 Bi TURBO 2009

🇨🇭🇨🇭JAGUAR XF 2.7 V6 Bi TURBO 2009🇨🇭🇨🇭 NE EXTRA GJENDJE KOM...


9.500 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
10.500 €
Струга

Автомобили

14 авг 12:44VW TIGUAN 2.0 TDI 4 MOTION 2009

VW TIGUAN 2.0 TDI 4 MOTION 2009 KOLLATA E VO EXTRA SOSTOJBA KOMPLE...


10.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

14 авг 12:44TOURAN 2.0 TDI 2005/6

🇨🇭🇨🇭TOURAN 2.0 TDI 2005/6 🇨🇭🇨🇭 I ARDHUR NGA CH 🇨🇭🇨🇭🇨🇭 ...


4.200 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

14 авг 12:44Nissan Primera so full oprema

Nissan Primera registriran do 08.08.2023,so sitni zabeleski na karose...


900 €
или предлог цена
- 18 % Попуст
1.100 €
Струга

Автомобили

14 авг 12:34Bmw 530d G30 Luxury Line 2018

Bmw 530d 2018 Luxury Line 136.000km (original) Auto Pilot Distron...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

14 авг 12:04Bmw 730d Long Full 2017

Bmw 730Ld Long 265ks Panorama Auto Pilot Distronic Headup display...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

14 авг 11:59Bmw 116dizel Face lift 2010

BMW 116d Face Lift 2010god 116ks 2.0 motor Sport packet sedista G...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

14 авг 11:52VW PASSAT B8 2.0 TDI

Highline Digital Cockpit 9 inch digital touch display Apple Car Play ...


25.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

14 авг 10:21SE PRODAVA Peugeot 206

Pezo 206 dizel 1.9 obicen dizel vo vozno stanje moze zamena so moj...


1.750 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

14 авг 09:05Se prodava Mercedes CLK 200 KOMPRESOR

Mercedes CLK 200 KOMPRESOR Moze zamena za tojota so 7 stolovi ili m...


3.300 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

13 авг 20:50Audi A7 3.0 TDI QUATRO MATRIX GODINA 2012 FULL

Audi A7 3.0 TDI 245 KW QUATRO Godina 2012 MATRIX Registriran so Ze...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

13 авг 19:56BUBA KABRIOLET

Za poveke info 070 212 914 Se prodava oldtajmer Buba cabrio 1976 god...


9 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

13 авг 19:49Audi A4 Dizel CABRIOLET 2005 NA SOBRAQAINA

Audi A4 2.5 TDI so 120KW CABRIOLET GODINA 2005 vo MK Registriran ...


5 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

13 авг 19:44MINI COUNTRYMAN COOPER S ALL 4 (4x4)

Mini Countryman Cooper S 184HP 4x4 Vo odlicna sostojba Servisna knis...


13.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

13 авг 18:59Bmw 535d bi-turbo

Se prodava bmw 535d mnogu socuvana servisirana redovno , reg do 31.12...


9.999 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
10.500 €
Струга

Автомобили

13 авг 13:42VW TIGUAN 2.0 TDI AUTOMATIC 2008 SWITZERLAND

-Tiguan 2.0 TDI -Donesena od CH, -Registrirana so zelen karton do ...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

13 авг 10:13PEUGEOUT 308 sw god.2011-12 (SWITZERLAND)1.6 HDI

Peugeot 1.6 hdi


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

13 авг 10:09VW GOLF 5 1.9 TDI GOD 2007/8 66KW(90PS)

-Golf 5 1.9 TDI 66Kw(90Ps) -2007/8 Godina -(Smenato komplet set od ...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

13 авг 10:08Golf 6 2.0 TDI

Se prodava Golf 6 2.0 TDI 110 Ps, donesen od Germanija so vozenje, Re...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

12 авг 21:20Porsche 911 Carrera 4S

Porsche 911 Carrera 4S Sport Chrono Package 997 Facelift Exterior 1...


53.000 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
57.000 €
Струга

Автомобили

12 авг 14:42Mercedes Avangard C200 Ekstra Socuvan…070451298

Mercedesot e registriran Avangard model so odlicna oprema 2009 god...


8.600 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

12 авг 14:40Audi Q7 3.0 TDI Quattro Xenon Kozna Automatik od Ch

Prodavam Audi Q 7 3.0 TDI Automatic quattro, so njavisoka operema Uve...


12.400 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

12 авг 13:55Страна 2 од 16

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам