Струга
                   
630 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Volvo v70

Volvo v70 2.4d 2008 god 076222684


8.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

24 сеп 11:20



Промовирано

Honda Crv

Se prodava Honda Crv 2012 god Prv gazda kupena vo Makpetrol Skopje...


16.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

02 сеп 14:09



Citroen DS5

Se prodava citroen DS5 2017 god pominati 164000 km 2.0 HDI 181ks Tel:...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

02 сеп 14:09



Vw bora 1.6 16v na delovi

Vw bora 1.6 16v 2001god na delovi Prakame i po kargo


10 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

01 сеп 22:52



Ford focus 1.8 tdci 74kw na delovi

Ford focus 1.8 tdci 74kw 100ks 2004god na delovi prakame i po kargo


10 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

01 сеп 22:52



Opel zafira 2.0 dti 16v 82ks na delovi

Opel zafira 2.0 di 16v na delovi Prakame i po kargo


10 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

01 сеп 22:52



Renault scenic rx 1.6 16v na delovi

Renault scenic rx 2.0 16v na delovi motor na delovi menuvac nema karo...


10 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

01 сеп 22:52



Fiat punto 1.9 jtd na delovi

Fiat punto 1.9 jtd 63kw na delovi Motor menovac i se okolu motor ka...


10 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

01 сеп 22:52



Opel Corsa C 1.7 di 55kw na delovi

Opel corsa c1.7 cdti 2002 Na delovi prakame i po kargo


10 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

01 сеп 22:51



Vw bora za delovi

Kolata e stranska se davat kompletna, set lamela zamaec ne mu cinat.d...


950 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

01 сеп 12:05



Polo 1.0

Kolata e vo odlicna sostojba mnogu socuvana ,moze i zamena so mercede...


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

01 сеп 12:00



Peugeot 206 Cabrio

Peugeot 206 2.0 Cabrio …super kolice…moze zamena so moja ili vasa dop...


2.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

01 сеп 00:34



BMW 520D M 163KS 2005 SPORT PACKET

BMW 520D M 163KS 2005 SPORT PACKET - - - GARANCIJA--- FULL OPREMENO A...


6 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

31 авг 12:56



Jugo 1.1 I CL

Se prodava


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

31 авг 09:54



Se prodava audi a4

Registrirano pali vozi


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

31 авг 09:47



PRODAVAM PEUGEOT 307 1.6 HDI DIZEL 2004 GODINA

Moze zamena za gjip Suzuki Jimny ili Vitara, so moja doplata. Za po...


3.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

30 авг 11:06



Se prodava volkswagen vento

Se prodava volkswagen vento 1.9 TD, motor i menuvac vo odlicna sostoj...


800 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

30 авг 11:04



Se prodava audi a4

Pali vozi


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

29 авг 07:04



Citroen C4 vo odlicna sostojba

Voziloto moze da se vidi vo Struga, ne prifikam zamena. Kolata ne e r...


4.300 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

28 авг 10:35



Se prodava audi a4 1300

Pali vozi


1.300 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

28 авг 09:28



MERCEDS BENZ C 220 CDI ☆ 2008☆FULL

MERCEDES BENZ 204 MODEL 2008 GOD ,220 CDI SO 125 KW MANUEL MENJAÇ ...


7.100 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

27 авг 11:46



BMW E60 E90.. DELOVI.

Delovi za bmw e60 i e 90 Imame se sto vi treba. 078 839 280 !!


1 МКД
или предлог цена
Струга

Автомобили

26 авг 21:47



Opel Astra J 1.7

Se prodava Opel Astra J 1.7 Diesel Kolata e donesena od Sfajcaria ...


8.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

26 авг 20:03



Golf4

Golf 4 1.4 registriran cela godina


7 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

25 авг 20:01



Renault Scenic 7 sedista

290.000 tocni km Poveke od full oprema Moze i zamena so pomala kola ...


2.900 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

25 авг 11:53



Bmw SMG M330ci Kabrio ( Unikat )

Bmw SMG M 330ci kabriolet. Full M Technik. Extra Sostojba.


12.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

23 авг 23:14



Opel Corsa D 1.0 Klima Parking senzor

Opel Corsa D ▪︎ 2003 ✅ ▪︎ 58 Ps✅ ▪︎ Klima✅ ▪︎ Parksensor✅ ▪︎ Ra...


2.200 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

23 авг 22:49



KIA SORENTO 4x4 Automatik

so servisna knishka od ch napraven komplet servis proverka po z...


7.700 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

20 авг 22:35



Opel Zafira b 1.9cdti

Kolata e registrirana cela godina so mal serivis i golem napraveni pr...


4.100 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

20 авг 16:43



Opel Corsa C 1.2 Twinport 2005

Opel Corsa 1.2 twinport 80ks kolata e vo odlicna sostojba kako nadvor...


2.499 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

19 авг 19:24



FORD MONDEO 2005 2.0 130ks

Se prodava FORD MONDEO 2005 2.0 130ks registriran do 09.2022, full op...


1.800 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

16 авг 16:02



SE PRODAVA OPEL ZAFIRA 2006 110KW DIZEL 1.9 SO ZELEN KARTON

Se prodava OPEL ZAFIRA 1.9 TDI DIZEL 110KW - ZELEN KARTON - KLIMA ...


3.300 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

14 авг 20:45



VW TIGUAN 2.0 TDI AUTOMATIC 2008 SWITZERLAND

-Tiguan 2.0 TDI -Donesena od CH, -Registrirana so zelen karton do ...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

13 авг 10:13



PEUGEOUT 308 sw god.2011-12 (SWITZERLAND)1.6 HDI

Peugeot 1.6 hdi


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

13 авг 10:09



VW GOLF 5 1.9 TDI GOD 2007/8 66KW(90PS)

-Golf 5 1.9 TDI 66Kw(90Ps) -2007/8 Godina -(Smenato komplet set od ...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

13 авг 10:08



Golf 6 2.0 TDI

Se prodava Golf 6 2.0 TDI 110 Ps, donesen od Germanija so vozenje, Re...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

12 авг 21:20



Audi Q7 3.0 TDI Quattro Xenon Kozna Automatik od Ch

Prodavam Audi Q 7 3.0 TDI Automatic quattro, so njavisoka operema Uve...


12.400 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

12 авг 13:55



Audi Q7

Kontakt samo na 071 669 444. Prodavam Q7 vo odlicna sostojba. Naprav...


12.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

08 авг 17:00



LACETTI-2008 PERFEKNA SOSTOJBA+ZELEN KARTON

CHAVROLET LACETTI 1.4 BENZIN+PLIN1 REG CELA GODINA DO 6/2023 + 1 GOD...


2.790 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

08 авг 08:35



FORD FUĞION 2008 AUTOMATIK. U.S.A

FORD FUĞION 2008 AUTOMATIK BENZIN, KOLLATA EDONESENA OD AMERIKA MOZ...


4.900 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

07 авг 18:54



FIAT 500 1.4 16V

Fiat 500 1.4 16v 100 ps


7.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

07 авг 13:16



Страна 5 од 16

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам