Струга
                   
572 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Renault Scenic II 1.5dci (105 hp)

Се продава Рено Сценик со производство од 2008 година. Направен се...


3.600 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

21 ное 16:39Промовирано

Bmw 318"diesel"/Ifacelift/143ks // 2010// Mozhna zamena

Bmw 318" diesel" /Ifacelift//143ks //🇨🇭//2010// ☎️ 070 362 155


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

26 ное 14:12Промовирано

Bmw x6-M 50d(//x-drive)// 2016//mozhna zamena

Bmw x6-M-packet (4.0-diesel//x-drive) //🇨🇭//2016// ☎️ 070...


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

26 ное 14:11Промовирано

Mercedes E320cdi 2003

kolata e vo odlicna sostoja servisiran komplet domakinski cuvana do...


5.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

08 ное 10:46Audi Q7 3.0 TDI Quattro Xenon Kozna Automatik od Ch

Prodavam Audi Q 7 3.0 TDI Automatic quattro, so njavisoka operema Uve...


12.400 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

08 ное 09:15Mercedes Benz Vito 111 Cdi

Se prodavat kombe Mercedes Benz Vito 111 vo mnogu dobra sostojba mozi...


54 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

07 ное 20:49Delovi za Bmw e36 info :071337992

Delovi za bmw e36 ima mnogu dellovi 📞071337992


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

07 ное 20:46Mercedes GLC 250 4Matic

.


38.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

06 ное 17:24VW Sharan 1.9 TDI

Prodavam VW Sharan 1.9TDI 85kw na top sostojba kolata w mnogu zacuvan...


5.400 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

06 ное 17:05Bmw e46 320

Vo ispravna sostojba istecena registracija


2.200 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

06 ное 16:31Golf 6

Golf 6 God 2010 Diesel euro 5 1.6 tdi 77 /105 ps Hig line ve...


78 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

06 ное 14:36PORSCHE CAYENNE 2012 3.0

PORSCHE CAYENNE 2012 3.0 245PS PANORAMA FULL OPREMA


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

06 ное 14:33Opel vektra registrirana +zelen karton

Opelot e vo ispravna sostojba registrirana cela godina zelen karton 1...


1.600 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

06 ное 12:05Vw bora za delovi

Kolata e stranska se davat kompletna, set lamela zamaec ne mu cinat.d...


900 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

05 ное 17:49Golf 5 1.9 DSG (AUTOMATIK)

PRODAVAM VW GOLF V 1.9 TDI 2005/4 DSG *KOLATA E MNOGU DOBRO ODRZAVAN...


4.800 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

04 ное 09:16Perfekten Golf 5 1.9 (GOAL) 2007

Odlicen Golf 5 1.9 Tdi 77kw 105 ks 2007g 6 Brzina Reg 09.2023g Goal...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

04 ное 09:16PERFEKTEN GOLF 6

GOLFOT E VO BEZPREKORNA SOSTOJBA NADVORESNO, ENTERIER I TEHNICKA SOST...


7.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

04 ное 09:15CLK kompressor

Clk 200 kompressor 6brzini avantgarde Od prv gazda Mozi zamena ...


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

04 ное 07:17Alfa Romeo GtV6 Turbo 2.0

Kolata e karoseriski dobra sostojba ima zvuk na radilica i problem so...


650 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

03 ное 16:30ODLICNA OPEL ASTRA H

Kolata e navremeno servisirana. Kolata e vo odlicna sostojba Poveke ...


3.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

03 ное 10:07Alfa 147 Facelift, 1.6 120ks

Kolata e dobro odrzana, komplet servis napraven. Ima kozni sedista, o...


3.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

02 ное 14:51Land Rover FreeLander 2.5i

Prodavam Land Rover FreeLander 2.5i na top sostojba Info na 070-316-...


3.800 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

30 окт 17:50VW Jetta 2.0 TDI

Prodavam VW Jetta 2.0 TDI 103kw na top sostojba Info na 070-316-536


12.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

30 окт 17:47VW Golf VI 1.6 TDI DSG

Prodavam Golf 6 1.6 TDI 77kw kolata e ma top sostojba i mnogu zacuvan...


9.200 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

30 окт 17:43Bmw 730LD Xdrive Facelift 2013

Bmw 730XD Long Facelift 2013 Full Opsion Extra Sostojba Info samo te...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

30 окт 13:30Audi A5 2.7 Tdi Sportback 8G Tronic

Audi A5 2.7 Tdi 2011 Automatik 8G Tronic Sportback Klimatronic ...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

29 окт 08:36Mercedes E220 Cdi Blueficency

Mercedes E 220 Cdi 2010 Blueficency Servisirano Novi Gumi Regis...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

29 окт 08:29Golf 3 97 so klima

Golfot e vo extra sostojba..socuvan max...so klima koja funkcionira p...


2.200 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

28 окт 16:37AUDI A4 2.7 TDI 8G 2010

Kolata e vo perfektna sostojba , donesena so vozenje od svajcarija , ...


8.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

28 окт 11:41MERCEDES BENZ C220 CDI AVANTGARDE AVTOMATIK 2007

C220 2007G na sobracajna 305.000 km realna 110 kw 150ps Avtomatik Re...


4.900 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

28 окт 11:41Audi Q7 S line

Vo odlicna sostojba moza da se probate vo sekoe vreme 070667984


12 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

25 окт 00:07Ford Focus 1.8 TDDI - 01

Ford Focus Registrirana do Avgust 2023 +Zelen Karton do Avgust 202...


1.900 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

24 окт 18:27Dacia Dokker 1.2

Kolata e uvezen od Austria pred 9 meseci..mozit zamena so kola


5.999 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

24 окт 18:07VW POLO 1.2 TDI

VW POLO 1.2 TDI 2014 Bez carina


5.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

24 окт 13:45MERCEDES BENZ ML 320 CDI 2007 AMG OPREM (NA DELLOVI )

KOLLATA. SE PRODAVAT NA DELLOVI SFE SO VI TREBIT OT KOLLATA TEL ...


123 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

24 окт 09:24MERCEDES C 220 CDI W 204 AVANGARD 2012 PER PJES

PER PJES. NA DELLOVI KOLATA SE PRODAVAT PO DELLOVI SFE SO VI TR...


123 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

24 окт 09:24AUDI A8 3.0 TDI QUATRO 2005 ZA DELLOVI MOZIT I KOMPLET

PER PJES NA DELLOVI TEL 070 610 177


123 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

24 окт 09:24OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI 2012 NA DELLOVI PER PJES

PER PJES NA DELLOVI TEL 070 610 177


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

24 окт 09:24MERCEDES E280 CDI V6 7G 2007 PER PJES NA DELLOVI

PER PJES NA DELLOVI TEL 070 610 177


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

24 окт 09:24PASAT 1.9 TDI i 2.0 TDI 4 MOTION NA DELLOVI

SE PRODAVAT NA DELLOVI SFE SO VI TREBAT TEL 070 610 177


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

24 окт 09:24AUDI A4 2.0 TDI 2007 PER PJES NA DELLOVI

PER PJES NA DELLOVI TEL 070 610 177


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

24 окт 09:24OPEL ZAFIRA 1.9 CDTI 88KW 2006 PER PJES NA DELLOVI

KOLATA. SE DAVAT NA DELLOVI SFE SO VI TREBIT TEL 070 610 177


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

24 окт 09:24OPEL VECTRA C 1.9 CDTI 2007 PER PJES NA DELLOVI

KOLATA SE PRODAVT NA DELLOVI TEL 070 610 177


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

24 окт 09:23Страна 5 од 15

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам