Струга
                   
563 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SEAT IBIZA 1.4 TDI 2017

Se prodava Seat Ibiza 2017 1.4 TDI ,kupen pred 4 meseci vo Obllasten ...


7.850 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
8.350 €
Струга

Автомобили

23 јан 12:08Промовирано

CLK kompressor

Clk 200 kompressor 6brzini avantgarde Od prv gazda Mozi zamena ...


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

04 ное 07:17Alfa 147 Facelift, 1.6 120ks

Kolata e dobro odrzana, komplet servis napraven. Ima kozni sedista, o...


3.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

02 ное 14:51VW Golf VI 1.6 TDI DSG

Prodavam Golf 6 1.6 TDI 77kw kolata e ma top sostojba i mnogu zacuvan...


9.200 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

30 окт 17:43Golf 3 97 so klima

Golfot e vo extra sostojba..socuvan max...so klima koja funkcionira p...


2.200 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

28 окт 16:37Audi Q7 S line

Vo odlicna sostojba moza da se probate vo sekoe vreme 070667984


12 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

25 окт 00:07Ford Focus 1.8 TDDI - 01

Ford Focus Registrirana do Avgust 2023 +Zelen Karton do Avgust 202...


1.900 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

24 окт 18:27Dacia Dokker 1.2

Kolata e uvezen od Austria pred 9 meseci..mozit zamena so kola


5.999 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

24 окт 18:07Touareg

Perfektna sostojba


10.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

21 окт 18:19Mercedes B 200

Vo mnogu dobra sostojba!!!


4.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

21 окт 16:19Se prodava ili menuva

Vo mnogu dobra sostojba,redovno odrzuvano.so sitni zabeleski na bojat...


1.200 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

13 окт 11:50BMW 320d e90 2007!

Se prodava BMW 320d 2007 god vo extra sostojba. Full oprema Novi gu...


7 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

09 окт 14:00Volvo v70

Volvo v70 2.4d 2008 god 076222684


8.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

07 окт 21:33Bmw 535d bi-turbo

Se prodava bmw 535d mnogu socuvana servisirana redovno , reg do 31.12...


9.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

06 окт 21:17Audi A6

Kola


4.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

04 окт 13:20Audi Q7 3.0 TDI Quatro

Hitno se prodava Audi Q7 so full oprema Servisirana vo bezprekorna ...


13.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

20 сеп 14:53NISSAN PRIMERA 2 SLX VO BESPREKORNA SOSTOJBA

Se prodava NISSAN PRIMERA 2 slx , so realni 182 000 km, so oprema: AB...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

20 сеп 09:50Bmw 525D Xdrive

Bmw 525 Xdrive 2013 Uvezeno Servisirano Novi Gumi Registrirano ...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

07 сеп 02:11Jugo 1.1 I CL

Jugo 1.1 cl


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

02 сеп 17:24Peugeot 206 Cabrio

Peugeot 206 2.0 Cabrio …super kolice…moze zamena so moja ili vasa dop...


2.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

01 сеп 00:34Jugo 1.1 I CL

Se prodava


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

31 авг 09:54Se prodava volkswagen vento

Se prodava volkswagen vento 1.9 TD, motor i menuvac vo odlicna sostoj...


800 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

30 авг 11:04KIA SORENTO 4x4 Automatik

so servisna knishka od ch napraven komplet servis proverka po z...


7.900 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

20 авг 22:35Opel Corsa C 1.2 Twinport 2005

Opel Corsa 1.2 twinport 80ks kolata e vo odlicna sostojba kako nadvor...


2.499 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

19 авг 19:24FORD MONDEO 2005 2.0 130ks

Se prodava FORD MONDEO 2005 2.0 130ks registriran do 09.2022, full op...


1.800 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

16 авг 16:02SE PRODAVA OPEL ZAFIRA 2006 110KW DIZEL 1.9 SO ZELEN KARTON

Se prodava OPEL ZAFIRA 1.9 TDI DIZEL 110KW - ZELEN KARTON - KLIMA ...


3.300 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

14 авг 20:45VW TIGUAN 2.0 TDI AUTOMATIC 2008 SWITZERLAND

-Tiguan 2.0 TDI -Donesena od CH, -Registrirana so zelen karton do ...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

13 авг 10:13PEUGEOUT 308 sw god.2011-12 (SWITZERLAND)1.6 HDI

Peugeot 1.6 hdi


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

13 авг 10:09VW GOLF 5 1.9 TDI GOD 2007/8 66KW(90PS)

-Golf 5 1.9 TDI 66Kw(90Ps) -2007/8 Godina -(Smenato komplet set od ...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

13 авг 10:08Golf 6 2.0 TDI

Se prodava Golf 6 2.0 TDI 110 Ps, donesen od Germanija so vozenje, Re...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

12 авг 21:20FORD FUĞION 2008 AUTOMATIK. U.S.A

FORD FUĞION 2008 AUTOMATIK BENZIN, KOLLATA EDONESENA OD AMERIKA MOZ...


4.900 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

07 авг 18:54FIAT 500 1.4 16V

Fiat 500 1.4 16v 100 ps


7.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

07 авг 13:16Se prodava Ford Mondeo

Ford Mondeo 2.0


1.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

05 авг 14:01Opel Corsa 1.3 CDTI EcoFlex 70KW

-Opel Corsa 1.3 CDTI 70kw -Servisirana -Tempomat -Start-Stop


5.350 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

31 јул 12:36AUUDI A6 PREMIU PLUS PAKET

ОПИС Година: 2014 Марка: AUDI Модел: A6 Гориво: ДИЗЕЛ Мотор:...


15.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

29 јул 09:34Lada 112 dobro socuvana

Kupena od prv gazda dobro socuvana. Zvonete na 079328162


950 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

23 јул 15:16Vw sharan automatic

Se prodava vw sharan automatik za povece informaci preku telefon


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

10 јул 23:46Renault Modus 1.2i

Prodavam Renault Modus 1.2i na top sostojba novi gumi Info na 0733336...


3.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

10 јул 22:12BMW 520 D F10

BMW 520 D F10 240.000 km 184 ks Registrirana do 11/2022 + zelen ka...


13.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

03 јун 14:45Ford Mondeo

Seprodava Ford Mondeo 2.0 dizell Kolkata e vo dobra sostojba stegnat ...


1.800 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

31 мај 10:36Ford Connect Transit 2011

Ford Connect Transit 1.8 TDCI 2011 god. 247.000 km pominati


4.200 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

29 мај 12:20Страна 7 од 15

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам