Струга
                   
573 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Citroen Jumper -2012 - 2.2/120ks-diesel -mozhna zamena

Citroen Jumper -2012-🇨🇭- 2.2/120ks-diesel -9 sedishta 🪑 070 36...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Струга

Автомобили

26 ное 14:11Промовирано

Bmw 318"diesel"/Ifacelift/143ks // 2010// Mozhna zamena

Bmw 318" diesel" /Ifacelift//143ks //🇨🇭//2010// ☎️ 070 362 155


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

26 ное 14:12Промовирано

Bmw x6-M 50d(//x-drive)// 2016//mozhna zamena

Bmw x6-M-packet (4.0-diesel//x-drive) //🇨🇭//2016// ☎️ 070...


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

26 ное 14:11Промовирано

Kia sportage na delovi

Na delovi motor nema


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

17 јан 23:30Renault Megane 1.9

Kolata e vo top sostojba Full oprema Greenje na sediste Tempomat N...


5.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

17 јан 18:57BMW X5 XDrive 3.5

Prodavam BMW X5 XDrive 3.5 uvezen od USA. Kolata ima full oprema ...


15.200 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

13 јан 17:03Mercedes Benz E 220

Tel 071390810


11.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

11 јан 18:12Land Rover FreeLander

Se prodava Land Rover, Freelander 2002g 220000km 2.0


4.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

09 јан 11:57ford fiesta 94 godina

se prodava dellovi za ford fiesta za ford eskord I za ford mondeo


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

08 јан 14:30Se Prodava Mercedes-Benz s320

Mercedes-Benz S320 CDI 235ks 2006/07g Tel za kontakt 070302439 - ...


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

07 јан 17:01GOLF V 1.9 TDI

GOLF V 1.9 TDI


4.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

05 јан 08:56Skoda octavia 1.4 2009 godina.(170 000km so servisna kniska)

Registrirana Servisirana Novi 4 gumi zimski Nov akumulator Elekt...


3.700 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

04 јан 12:03Suzuki Swift 4x4

Se prodava Suzuki Swift 4x4 vo odlicna sostojba benzin/plin Izmina...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

02 јан 01:30Mini cooper 2003 1.6 benzin

Mini cooper 1.6 benzin 2003 mozna zamena


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

25 дек 18:12Se prodava Suzuki Swift 4x4

Suzuki Swift 4x4 vo odlicna sostojba Benzin/plin atest Izminata re...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

24 дек 16:08Se prodava Suzuki Swift 4x4

Se prodava Suzuki Swift 4x4 odlicna sostojba Benzin/plin atest Izm...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

24 дек 00:43Se prodava Suzuki Swift 4x4

Se prodava Suzuki Swift 4x4 vo odlicna sostojba benzin/plin atest. I...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

21 дек 15:13Mercedes Atego

Mercedes Atego 1222 Kran Atlas 92.2 Lice za kontakt 070212231 Nedjip


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

10 дек 20:00Mercedes-Benz 200cdi W204 vo odlicna sostojba

TEL : 070 525 009 TEL : 070 430 777 Mercedes 200 CDI W204 -God 200...


1 МКД
или предлог цена
Струга

Автомобили

07 дек 20:49fiat seicento 1.1 i punto 2 stranski

Prodavam delovi za punto 2 1.1 2002g sporting vo delovi i punto 1....


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

05 дек 19:33Renault kangoo 1.4 na delovi

Renault kango 2000god 1.4 benzin na delovi Prakame i po kargo


10 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

05 дек 11:39Audi a4 1.8 20V 1998god na delovi

Audi a4 1.8 20v 125ks 92 kw na delovi prakame i po kargo


10 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

05 дек 11:38Renault clio 1.2 16v 75ks na delovi

Renault clio 1.2 16v 55kw 75ks so pominati 146.920km na delovi praka...


10 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

05 дек 11:38Vw golf 3 1.8 avtomatik na delovi

Wv golf 1.8 avtomatik na delovi So pominati 67.700km Prakame i p...


10 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

05 дек 11:37Bmw 530d

Bmw 530d so full servis registracija mnogu socuvana moze zamena so mo...


7 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

04 дек 13:00Prodavam mercedes e 220

Mercedesot imat karoseriski zabeleski od strana na motor i mejnac vo ...


1.700 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

28 ное 14:19Audi 1.9 tdi 131 ks pd motor

Servis golem mal Smeneta prednica solidna sostojba Nema reg


2.100 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

26 ное 22:37Bmw M PAKET

Bmw 530 D avtomatik f1 8g menuvac M pket so full oprema donesen od 🇨...


19 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

26 ное 18:01СЕ ПРОДАВА RENAULT SCENIC 1.9 dci - 2004 година

СЕ ПРОДАВА RENAULT SCENIC 1.9 dci - 2004 година Хаварисано возило со...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

24 ное 12:27SUBARU Forester 2.0D SWISS

- Subaru Forester 2.0 Boxer Diesel - Swiss edition 🇨🇭, so full opre...


20.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

23 ное 14:18Touran

Touran 2.0 2004 Moze zamena za dzip so i bez dokumenti


4.400 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

19 ное 20:39VW Golf 6 2.0TDI

Prodavam Golf 6 2.0TDI registriran 070316536 070585819


12.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

18 ное 19:39Продавам Опел вектра Б дизел

Опел вектра Б, 1997год, со 60kw и 82ks, DTS 2000 Променета бош пумпа,...


1.100 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

15 ное 18:02Mercedes-Benz 200cdi W204 vo odlicna sostojba

TEL : 070 525 009 TEL : 070 430 777 Mercedes 200 CDI W204 -God 20...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

14 ное 00:20Pezo 406

Pezo 406 1999 god 65 kw 1.6 motor Gumi Novi Registrirano do 10...


1.100 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

12 ное 13:00Mercedes E 250

Moze zamena


123 МКД
или предлог цена
Струга

Автомобили

10 ное 15:33AUDI A5 2.7 TDI automatic

Servisirana pred 500km novi plochki maksimalno socuvana !!! Za povek...


9.150 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

08 ное 08:19vw passat 1.9 tdi 98god na delovi

vw passat 1.9 tdi 110hp na delovi prakame i po kargo


10 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

03 ное 09:18Opel astra g 1.6 16V na delovi

Opel astra 1.6 16v 1999god na delovi Prakame i po kargo


10 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

03 ное 09:18BMW X5 3.5 286 ks

BMW X5 3.5 286 KS M PACET FULL HEAD UP 2008 GOD DONESEN OD CH R...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

02 ное 15:35Se prodava Odlicen Golf 4

Se prodava Golf 4 1.9 Tdi 110kw 6brzini 2002g klimatronik bord kompj...


2.700 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

02 ное 13:00Golf 4 Automatik

Golf 4 1.9 tdi Automatik 81kw 110ks 99g reg 08.2022 servisiran pred 5...


2 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

31 окт 11:04Smart Fortwo SWITZERLAND

-Smart Fortwo 600cc -god.2001 -registrirana do July.2021


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

30 окт 21:40Страна 9 од 15

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам