185 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kako NOVI italijanski kozni teget cizmi br.44 Povolno

Kako novi italijanski kozni teget cizmi br.44 Udobni lesni vnatre ce...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

14 дек 16:45



Prodavam kozni cizmi

Prodavam kozni cizmi od cista koza


3 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

08 ное 19:42



Germanski maski NOVI sivi patiki br.43 Nov model %%%

NOVI ganc germanski sivi moderni patiki br.44 pisuva na niv no defini...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

01 ное 12:42



Kako NOVI maski kozni cizmi br.43 BATA Italy original

Maski kako NOVI kozni cizmi org.Bata Italy broj 43 Mnogu kvalitetni ...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

08 окт 12:29



NIKE DUALTONE RACER Original !!!

*****************P R O D A D E N I *********************** Se prod...


1.300 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

05 окт 19:02



NIKE ROSHE ONE JACQUARD - Original !!!

********************PR O D A D E N I ********************** Se proda...


1.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

05 окт 19:02



ADIDAS BARRACK PREMIER - Original !!!

*************PRO D A D E N I ***************** Se prodavaat original...


1.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

05 окт 19:01



Germanski kozni patiki org.ADIDAS br.40 %popust%

Germanski kozni pariki org Adidas br.40 ka Kvalitetni socuvani kozni...


900 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

23 сеп 19:52



Maski patiki

Mnogu kvalitetni patiki,startki,kako sakate, Nazad imaat pernice na ...


500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

18 сеп 07:23



Original Sangajki-Startki-Novi

Vrven kvalitet-ne se kineski iako samoto ime poteknuva od Kina.origi...


500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

18 сеп 07:18



Germanski kozni anatomski sandali/cevli br.43

Germanski preubavo kozni anatomski sandali/cevli Handmade Meki lesni...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

09 сеп 17:08



Нови чизми FilipFros - cizmi

Чизмите се кожни, високо квалитетни, бр.41, не пропуштаат вода, погод...


4.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

01 сеп 19:03



%MASKI KOZNI PATIKI%Br.39 org.TOMMY HILFIGER

Kako NOVI kozni patiki/cevli org.Tommy Hilfiger br.39 moze i 39,5 P...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

30 авг 18:00



%GERMANSKI KOZNI PATIKI%br.39 org.ADIDAS

Germanski kozni patiki org.ADIDAS br.39 moze i 40 ka pogolem modelot ...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

23 авг 19:14



Kyrie 7

Нови патики (носени само еднаш)


75 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

19 авг 14:45



Germanski NOVI letni patiki za plaza CRIVITbr.43 i 44

Prodadeni


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

17 авг 21:24



SKECHERS SPORT flex - Original !!!

******************P R OD A D E N I ******************* Se prodavaa...


1.500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

08 авг 20:38



Nike Air Flight 89

Се продаваат Nike Air Flight 89 патики.


2.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

03 авг 00:21



Eftini original NIKE visoki kozni patiki br.39 %popust%

Prodadeno


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

26 јун 19:34



ADIDAS D-ROSE 5 Boost - Original !!!

Se prodavaat originalni brendirani patiki Adidas D-ROSE 5 Boost , od...


1.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

24 јун 22:01



NIKE Zoom KD9 - Original !!!

Se prodavaat original brendirani patiki NIKE Zoom KD9 , od kosarkaska...


1.300 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

09 јун 18:33



PUMA Complete Spectana 2 - Original !!!

************* P R O D A D E N I *************** Se prodavaat origina...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

25 апр 20:43



ASICS Gel Antares 3 - Original !!!

********* P R O D A D E N I ************ Se prodavaat original pati...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

20 апр 20:59



NIKE AIR MX-720 - Original !!!

Se prodavaat original patiki NIKE AIR MX-720 so golemina br. 47,5 (3...


1.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

04 апр 21:29



ADIDAS CF RACER MID WTR

Se prodavaat original patiki ADIDAS CF RACER MID WTR so golemina 48...


1.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

04 апр 21:13



CAMP DAVID Limited Edition - Original !!!

Se prodavaay unikatni , limitirana verzija na patiki od brendot CAMP...


1.800 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

04 апр 19:33



NIKE ZOOM HyperRev - Original !!!

Se prodavaat original patiki NIKE ZOOM HyperRev so golemina br.48(32 ...


1.800 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

04 апр 18:36



NOVI SO ETIKETA ORIGINAL BROJ 42 tel.071293676 viber

KVALITETNI ORIGINAL KOŽA GUMIRANA ŽAŠTITA OKOLU UDOBNI VODOOTPOR...


65 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

02 апр 19:53



Prodavam Cizmi Чизми PLANIKA ПЛАНИКА

Prodavam cizmi Planika 44 broj kako novi ...


120 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

28 мар 23:58



Нови чизми - cizmi

Чизмите се кожни, високо квалитетни, бр.46, не пропуштаат вода, погод...


4.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

28 јан 19:47



Нови чизми - cizmi

Чизмите се кожни, високо квалитетни, бр.41, не пропуштаат вода, погод...


4.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

28 јан 19:47



ADIDAS TEAM SPECIAL - Original !!!

********** P R O D A D E N I ************* Se prodavaat original pati...


1.300 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

24 дек 21:39



Prodavam obuvki i cizmi

Prodavam eden par novi cizmi broj 44 parnoseni polucizmi br 44 ...


1.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

20 дек 14:27



Prodava nike airmax 720-818 broj 39

Prodavam nike patiki malku koristeni,kako novi ,kupeni se vo nike -ci...


6.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

11 ное 13:57



ПАТИКИ ADIDAS ObyO Forest Hills Mid DB x David Beckha

Продавам 3 пати облечени ADIDAS model : ObyO Forest Hills Mid DB x Da...


4.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

01 ное 10:55



ASICS Gel IKAIA - Original patiki !!!

************* P R O D A D E N I ************** Se prodavaat original...


900 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

18 окт 20:41



NIKE T-Lite - Original patiki !!!

************** P R O D A D E N I **************** Se prodavaat ori...


1.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

04 окт 21:44



ADIDAS D-ROSE Dominate III

************ P R O D A D E N I ************* Se prodavaat originalni...


1.600 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

28 сеп 22:07



VANS patiki Original - NOVI !!!!

************** P R O D A D E N I ***************** Se prodavaat orig...


1.300 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

20 сеп 20:51



Adidas

Adidas sneakers Broj 45 Cena 2500


2.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Машки обувки

27 авг 19:55



Страна 4 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам