1095 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

AUDI A2 1.4 TDI

Возилото е во одлична состојба, мало гратско возило, погодно и за нов...


3.350 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.400 €
25 мај 14:06Промовирано

Se prodava Peugeot 308 1.6 HDI GT Line so Panoramski Pokriv

Se prodava Peugeot 308 1.6 HDI 80KW Napraven Golem i Mal servis pr...


5.299 €
или предлог цена
09 авг 20:22Промовирано

KIA SORENTO EX 4x4 2.5 CRDI 2005 g.

Se prodava Kia Sorento 2005 godina. Registrirana cela godina so zele...


5.500 €
или предлог цена
09 авг 12:28Промовирано

ALFA ROMEO GIULIETTA 1.6 JTD 105 KS

169000 km Dvozonski klimatronik Tempomat E.Stakla Senzor za avto...


6.500 €
или предлог цена
Денес 14:29FIAT GRANDE PUNTO 1.4BENZIN 77PS 2008G UVEZENO OD GERMANIJA

GRANDE PUNTO 1.4 BENZIN 2008G 57KW 77PS UVEZENO OD GERMANIJA I REGIS...


3.500 €
или предлог цена
Денес 14:28Toyota Avensis

Toyota avensis 2.2 D4D 2007 Kolata e vo odlicna sostojba praveno se...


4.550 €
или предлог цена
Денес 13:56Chevrolet Captiva

Chevrolet Captiva 2.0 4x4 2007 Dzipot e vo odlicna sostojba.Praveno...


6.250 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
6.500 €
Денес 13:53Volvo xc60 r-design avd naskoro

Led panorama kosa 4x4 navi.bogat so oprema .naskoro


33 €
или предлог цена
Денес 13:23  НОВ ОГЛАС

Bmw 216 grand toure 2017g

Registrirano cela godina. Za poveke info na tel: 070368508


15.000 €
или предлог цена
Денес 13:12GOLF VI 1.6 TDI Trendline 2009 GODINA

GOLF VI 1.6 TDI Trendline МАРКА: VOLKSWAGEN МОДЕЛ: GOLF VI ПРОИЗВЕ...


6.600 €
или предлог цена
Денес 13:00FIAT PANDA 2008 GOD BENZIN - METAN

FIAT PANDA 2008 GODINA ZAFATNINA: 1242 CM3 SILA NA MOTOR: 44KW-60...


3.300 €
или предлог цена
Денес 13:00SEAT LEON 1.6 TDI Style Ecomotiv 2014 ГОД. 81 KW

SEAT LEON 1.6 TDI Style Ecomotiv ПРОИЗВЕДЕНО 2014 ГОДИНА ЗАФАТНИНА ...


9.799 €
или предлог цена
Денес 13:00VW GOLF VI 2.0 TDI 2009 GOD. 03 KW

VOKSWAGEN GOLF VI 2.0 TDI MARKA: VOLKSWAGEN МODEL: GOLF VI Advance ...


1 €
или предлог цена
Денес 13:00VW TOURAN 1.9 TDI Highline 74 KW 2004 Godina

VW TOURAN 1.9 TDI Highline 74 KW 2004 Godina ЦЕНА: 4.850€ МАРКА: ...


4.850 €
или предлог цена
Денес 13:00AUDI A5 Sportsback 2.0 TDI 100 KW 2013 Godina

AUDI A5 2013 Cena : 14.800€ MARKA: AUDI MODEL: A5 Sportsback 2.0...


14.800 €
или предлог цена
Денес 13:00MERCEDES C180d 85 KW 2015 Godina

Cena : 18.000€ MERCEDES C180d 85 KW 2015 Godina MARKA: MERCEDES M...


18.000 €
или предлог цена
Денес 13:00BMW 520d 135KW 2012 Godina

Cena : 14.500€ BMW 520d 135KW 2012 Godina MARKA: BMW MODEL: 520d ...


14.500 €
или предлог цена
Денес 13:00BMW 316d 2.0 86 KW FACELIFT 2015 Godina

Cena : 15.400€ BMW 316d 2.0 86 KW FACELIFT 2015 Godina MARKA: BMW...


15.400 €
или предлог цена
Денес 13:00MERCEDES A180d 85 KW 2018 Godina AUTOMATIC

Cena : 27.400€ MERCEDES A180d 85 KW 2018 Godina AUTOMATIC MARKA: ME...


27.400 €
или предлог цена
Денес 13:00VW GOLF 6 1.6 TDI 77 KW 2009 Godina

Cena : 7.300€ VW GOLF 6 1.6 TDI 77 KW 2009 Godina MARKA: VOLKSWAGEN...


7.300 €
или предлог цена
Денес 13:00BMW 420d GRAN COUPÈ 140 KW 2016 Godina

Cena : 19.100€ BMW 420d GRAN COUPÈ 140 KW 2016 Godina MARKA: BMW ...


19.100 €
или предлог цена
Денес 13:00MERCEDES B180d 85 KW 2019 Godina AUTOMATIC

Cena : 26.700€ MERCEDES B180d 85 KW 2019 Godina AUTOMATIC MARKA: ME...


26.700 €
или предлог цена
Денес 13:00MERCEDES E220d AVANTGARDE 125 KW 2015 Godina

Cena : 19.800€ MERCEDES E220d AVANTGARDE 125 KW 2015 Godina MARKA...


19.800 €
или предлог цена
Денес 13:00MERCEDES C200d Avantgarde 100 KW 2015 Godina

Cena : 19.100€ MERCEDES C200d Avantgarde 100 KW 2015 Godina MARKA: ...


19.100 €
или предлог цена
Денес 13:00VW TOURAN 1.6 TDI 85 KW 2018 Godina

Cena : 15.900€ VW TOURAN 1.6 TDI 85 KW 2018 Godina MARKA: VOLKSWAG...


15.900 €
или предлог цена
Денес 13:00VW BEETLE 1.6 TDI 105HP 2012 Godina

Cena : 11.500€ VW BEETLE 1.6 TDI 105HP 2012 Godina MARKA: VOLKSWAGE...


11.500 €
или предлог цена
Денес 13:00VW CADDY 1.6 TDI 55 KW 2015 Godina

Cena : 10.500€ + DDV VW CADDY 1.6 TDI 55 KW 2015 Godina MARKA: VO...


10.500 €
или предлог цена
Денес 13:00BMW 525d xDrive 4x4 160 KW Automatic 2014 Godina

Cena : 21.500€ BMW 525d xDrive 4x4 160 KW Automatic 2014 Godina MAR...


21.500 €
или предлог цена
Денес 13:00Volvo V40 84 KW 2013 Godina

Cena : 10.600€ MARKA: VOLVO MODEL: V40 PROIZVEDENO: 2013 GODINA ...


10.600 €
или предлог цена
Денес 13:00AUDI A7 3.0 TDI QUATTRO 150 KW 2012 Godina

Cena : 20.000€ AUDI A7 3.0 TDI QUATTRO MARKA: AUDI MODEL: A7 3.0 ...


20.000 €
или предлог цена
Денес 13:00VOLVO V40 84 KW 2014 Godina

Cena : 10.600€ VOLVO V40 MARKA: VOLVO MODEL: V40 PROIZVEDENO:...


10.600 €
или предлог цена
Денес 13:00SEAT ATECA 1.6 TDI 85 KW 2017 Godina

Cena 18.500€ SEAT ATECA 2017 Godina MARKA: SEAT MODEL: ATECA 1.6 T...


18.500 €
или предлог цена
Денес 13:00BMW X1 100 KW 2017 Godina

Cena : 19.800€ BMW X1 2017 Godina MARKA: BMW MODEL: X1 PROI...


19.800 €
или предлог цена
Денес 13:00AUDI Q3 2.0 TDI 110 KW 2016 Godina

Cena : 18.800€ AUDI Q3 2.0 TDI 110 KW 2016 Godina MARKA: AUDI MOD...


18.800 €
или предлог цена
Денес 13:00SEAT LEON 1.6 TDI 81 KW 2013 Godina

Cena : 10.900€ SEAT LEON 1.6 TDI 81 KW 2013 Godina MARKA: SEAT ...


10.900 €
или предлог цена
Денес 13:00SEAT LEON 1.6 TDI 81 KW 2014 Godina

Cena : 11.000€ SEAT LEON 1.6 TDI 81 KW 2014 Godina MARKA: SEAT M...


11.000 €
или предлог цена
Денес 13:00CITROEN C3 1.4 HDI 50 KW 2011 Godina

Cena : 6.200€ CITROEN C3 1.4 HDI 50 KW 2011 Godina MARKA: CITROEN ...


6.200 €
или предлог цена
Денес 13:00FORD FOCUS 1.6 TDCI 70 KW 2012 Godina

Cena : 7.700€ FORD FOCUS 1.6 TDCI 70 KW 2012 Godina MARKA: FORD MO...


7.700 €
или предлог цена
Денес 13:00FORD FOCUS 1.6 TDCI 70 KW 2012 Godina

Cena : 7.700€ FORD FOCUS 1.6 TDCI 70 KW 2012 Godina MARKA: FORD MO...


7.700 €
или предлог цена
Денес 13:00PEUGEOT 208 AUTOMATIC 1.4 HDI 50 KW 2013 Godina

Cena : 7.900€ PEUGEOT 208 AUTOMATIC 1.4 HDI 50 KW 2013 Godina MARK...


7.900 €
или предлог цена
Денес 13:00Peugeot 307 sw

Se prodava vo dobra sostojba,pominata registracija,povekje info na te...


123 €
или предлог цена
Денес 13:00PEUGEOT 307 1.6 HDI 66 KW 2006 GODINA

Prodavam Peugeot 307 1.6 hdi 66 kw 90 ks proizvedeno 2006 ,vtor sopst...


3.449 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.499 €
Денес 12:40Mercedes ML320 Odlicen full oprema

Se prodava Mercedes ML320 2006 god Full Oprema Se raboti Registr...


9.500 €
или предлог цена
Денес 12:35Страна 1 од 28

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам