1118 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Seat Ibiza 1.4 TDI

Se prodava seat ibiza vo odlicna sostojba poveke info na tel 078-606-...


4.800 €
или предлог цена
28 сеп 16:45Промовирано

BMW 320i 2.2 e46 Compact 2002 ,170ks M54B22

Се продава BMW 323 Compact 2002 година Опрема - DSC (dynamic stabil...


3.000 €
или предлог цена
Денес 08:04Промовирано

Fiat punto 1.2 benzin* Klima aktivna ***

Za podetalni inf_078_408_486....


1.800 €
или предлог цена
Денес 08:32Ford Ka 1.3 benzin#klimata aktivna ***

Prodavam Ford ka 1.3 benzin#klimata aktivna Cena po dogovor za podeta...


1.200 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
1.500 €
Денес 08:30Vw Volkswagen Golf 4 1.9 tdi 99g_66kw

Prodavam golf 4 1.9 tdi 99g_66kw reg do 6 mesec 2023g za podetalni in...


2.500 €
или предлог цена
Денес 08:29FIAT GRANDE PUNTO 1.3 MULTIJET

Prodavam Fiat grande punto 1.3 multijet vo odlicna sostojba. Od opre...


3.100 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.200 €
Денес 08:12BMW 320i 2.2 e46 Compact 2002 ,170ks M54B22

Се продава BMW 323 Compact 2002 година Опрема - DSC (dynamic stabil...


3.000 €
или предлог цена
Денес 08:04Vw Volkswagen Golf 4 1.9 tdi 99g_66kw reg do 6 mesec 2023g /

Za podetalni inf javete se na 078.408.486 Cena po dogovor......


2.500 €
или предлог цена
Денес 07:14Mercedes A 170 CDI #_Avangard / Klima _ Avtomatik ###

Prodavam Mercedes a 170 cdi avtomatik * * ** _4 # _Novi gumi _# za po...


2.300 €
или предлог цена
Денес 07:13Daewoo matiz 2000g ///

Prodavam Daewoo matiz benzin reg. Cela God. Za podetalni inf javete s...


1.500 €
или предлог цена
Денес 07:12Smart ForTwo #Klima 2003#ful /078.408.486 ##

Prodavam smart for two 2003 g reg. Cela God ///ful.. 4 Novi gumi ///u...


3.500 €
или предлог цена
Денес 07:12Mercedes e 220 dizel ##

Za podetalni inf javete se na 078.408.486


1.200 €
или предлог цена
Денес 07:12Vw Volkswagen Golf 3 tdi /_klima

Za podetalni inf javete se na 079/_321_268 ///#_!!!


1.600 €
или предлог цена
Денес 07:12  НОВ ОГЛАС

Opel corsa so 2 vrati

Prodava se korsa 1,4 benzin ecotec motor so 12 ventili stegnata ne t...


999 €
или предлог цена
Денес 05:48BMW 530D SportPack

Kolata e so mnogu oprema i so mnogu vlozen trud , moze da se vide sek...


6.250 €
или предлог цена
Денес 03:06Chevrolet captiva 2.0

Chavrolet captiva 2.0 150 ks so 7 sedista 4×4 .m+ s gumi reg do 0...


5.500 €
или предлог цена
Денес 00:32Ford C Max

Se prodava C Max 1.6 dizel full oprema. Uvezena pred 1 god od Avstri...


3.000 €
или предлог цена
Вчера 23:39Senzor za visok pritisok za bmw x5

Senzor za visok pritisok za bmw x5 Senzoro fukcionira i e vo perfekt...


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 22:24Volkswagen Jetta

VW Jetta 1.6 TDI 105 KS Kolata e servisirana i e vo bezprekorna sost...


По Договор
или предлог цена
Вчера 22:23ИТНО! СЕ ПРОДАВА WV GOLF IV 1.9 TDI

Се продава, одлично сочуаван и редовно одржуван ГОЛФ IV 1.9 ТДИ, про...


2.400 €
или предлог цена
Вчера 22:10Mercedes C180 Kompresor

Se prodava na delovi Moze i cel


111 €
или предлог цена
Вчера 21:53Golf 3 1.4 benzin

Kolata e vo odlicna sostojba. Registrirana do juni 2023


1.400 €
или предлог цена
Вчера 19:33  НОВ ОГЛАС

Audi Q7

Се продава Audi Q7 возилото е редизајн Америчќи пазар сочувано макси...


24.000 €
или предлог цена
- 25 % Попуст
32.000 €
Вчера 19:25OPEL ASTRA 1.3 66KW

Opel astra 1.3 66kw


4 €
или предлог цена
Вчера 19:16  НОВ ОГЛАС

Tiko benzin

Ispravno samo reg fale


35.000 МКД
или предлог цена
Вчера 19:01Yugo55

070210730


25.500 МКД
или предлог цена
Вчера 19:01LADA 2017

Ne e reg Pali vozi


45.000 МКД
или предлог цена
- 64 % Попуст
123.450 МКД
Вчера 19:01PRODAVAM MERCEDES ML 320CDI REDIZAIN SPORT OD 2009G.

PRODAVAM ODLICEN MERCEDES ML 320CDI SPORT OD 2009g. REDIZAIN SPORT PA...


8.500 €
или предлог цена
Вчера 18:24OPEL VIVARO 8+1 BITURBO 2015

Opel vivaro 1.6 biturbo 2015 godina 8+1 LUX Full oprema Mp3 Blue...


16.000 €
или предлог цена
Вчера 17:34Alfa Romeo 159 Jtdm 88kw + chip 35 ks

Alfata e maksimalno odrzuvana,golem servis pred tri meseci sose zamen...


4.150 €
или предлог цена
Вчера 15:51Mazda 2 1.4 benzin

Se prodava Mazda 2 1.4 80hp benzin Odlicno malo vozilo redovno servi...


2.999 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
3.200 €
Вчера 15:35  НОВ ОГЛАС

GOLF 5 1.9TDI 2006

Golf 5 1.9 TDI 2006 godina Kolata e regestrirana do 05.2023 so zelen...


4.900 €
или предлог цена
Вчера 15:10Vw touran1.6 tdi full oprema

Vw touran 1.6 tdi full oprema Servisna kniska do posleden km Start...


10.290 €
или предлог цена
Вчера 13:50Corsa 1.3 multijet disel

Opel corsa 1.3 multijet redizajn servisirana Napraven golem servis ...


4.590 €
или предлог цена
Вчера 13:50Seat Altea

Se prodava,redovno servisirano i odrazuvano vozilo.Registrirano do 03...


4.300 €
или предлог цена
Вчера 13:42vw Touareg V6 3.0 TDI 245 ks 2012 god

VW TOUAREG 3.0 TDI 245 KS GREACI NA SEDISTA EL NA SEDISTA NAVIGA...


20.000 €
или предлог цена
Вчера 13:00Daihatsu rocky 2.8turbo diesel 4x4

2.8 turbo diesel , skoro novi off road gumi ,podvozje podignato, regi...


5.800 €
или предлог цена
Вчера 12:55HONDA CIVIC 2.2 DIZEL, 140KS, ZACUVANA

Hondata e uvezena od francija registrirana na bg tabli, moze da se ca...


3.700 €
или предлог цена
Вчера 12:38NISSAN QASKAI 1.5dci FULL OPREMA -09

NISSAN QASKAI 1.5dci  78kw  6 BRZINI PROIZVEDENO DEKEMVRI 2009god. ...


7.500 €
или предлог цена
Вчера 12:27Mercedes C220 cdi 2008 god

Odlicna Sostojba PLateni se site Davacki Do Registracija 4 X novi G...


6.990 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
7.100 €
Вчера 12:17Vw Golf 1.6 Tdi Highline 2010 god

Kontakt 078 303 000 ...


7.600 €
или предлог цена
Вчера 12:17MERCEDES BENZ E220 AVANTGARDE 2013 !!

Celosno servisirana, registrirana cela godina..Poveke info 077952895 ...


1 €
или предлог цена
Вчера 12:17Страна 2 од 28

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам