1102 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava Peugeot 308 1.6 HDI GT Line so Panoramski Pokriv

Se prodava Peugeot 308 1.6 HDI 80KW Napraven Golem i Mal servis pr...


5.299 €
или предлог цена
09 авг 20:22Промовирано

AUDI A2 1.4 TDI

Возилото е во одлична состојба, мало гратско возило, погодно и за нов...


3.350 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.400 €
25 мај 14:06Промовирано

KIA SORENTO EX 4x4 2.5 CRDI 2005 g.

Se prodava Kia Sorento 2005 godina. Registrirana cela godina so zele...


5.500 €
или предлог цена
09 авг 12:28Промовирано

VOLKSWAGEN POLO 1.2 ORGINAL KM UNIKAT

VW POLO 1.2 HIGHLINE OPREMA - 211505 KM SO SERVISNA KNISKA - SERVI...


3.390 €
или предлог цена
Вчера 14:43Mercedes ml320

Se prodava Mercedes ml320 2007god full oprema:klimatronik,elektrika n...


10.000 €
или предлог цена
Вчера 14:19  НОВ ОГЛАС

Seat leon 1.9 tdi 2007 godina

Seat leon 1.9 tdi 2007 godina vo super sostojba registriran cela godi...


По Договор
или предлог цена
Вчера 14:00Mercedes-Benz A160 CDI 2008

• Модел: A 160 CDI 2.0 • Зафатнина на моторот (cm3):1992 cm3 • Јачи...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:00ALFA ROMEO GIULIETTA 1.6 JTD 105 KS

169000 km Dvozonski klimatronik Tempomat E.Stakla Senzor za avto...


6.500 €
или предлог цена
Вчера 12:12Daihatsu sirion

Odlicno gradsko vozilo so mnogu mala potrusuvacka , Made in Japan so...


2.900 €
или предлог цена
Вчера 11:59MERCEDES BENZ CL500 V8 TNG

MERCEDES CL500 V8 306KS FULL OPREMA -REGISTRIRAN DO 4MESEC 2023 GOD...


11.000 €
или предлог цена
Вчера 11:55BMW E46 318CI CABRIO ATEST PLIN 2003

BMW E46 318CI 85KW KABRIO 2003 STAKLO REGISTRIRANO DO 9 MESEC 2023 G...


5.500 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.000 €
Вчера 11:55HYUNDAI COUPE 1.6 ATEST PLIN 2005

KOLATA E PALI VOZI STEGNATA SERVISIRANA MOTOR MENJAC TOP ENTERIER ZA...


3.300 €
или предлог цена
Вчера 11:51AUDI A8 4.0 TDI V8 BITURBO QUATTRO 2004

NAJFULL OPREMA SE STO POSTOI GO IMA REGISTRIRANO DO 10 MESEC 2022 GO...


6.500 €
или предлог цена
Вчера 11:51AUDI A6 2.7 TDI 2006 STAKLO

KOLATA E VO TOP SOSTOJBA BEZ MANI VOZILOTO E 100% BEZ SKRIENI ZABEL...


6.500 €
или предлог цена
Вчера 11:51Mercedes A180cdi

Full oprema dva kluca novi gumi navi led panorama kozha


14.200 €
или предлог цена
Вчера 11:19Dacia Logan 1.5dci LS, 2007god.

Oglas : Voziloto e vo odlicna sostojba. Vozeno za firma od prv do po...


1.800 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
1.900 €
Вчера 10:58Mercedes Ml 320 Cdi 2006/7 god 4 matic Full

Perfektna Sostojba bez Nikakva Zabeleska Mnogu Stegnat Full Oprem...


9.290 €
или предлог цена
Вчера 10:58Vw Golf 1.6 Tdi Highline 2010/11 god Bluemotion

Perfektna Sostojba Bez Zabeleska Plaeni se site Davacki Do Registraci...


6.990 €
или предлог цена
Вчера 10:58Bmw X1 S Drive 2.0 D 2010 god

Odlicna Sostojba Servisirana Oprema Angel Eyes Led Svetla Navi...


8.990 €
или предлог цена
Вчера 10:57Seat Leon 1.9 Tdi 2009/10God Facelift

Perfektna Sostojba Bez Zabeleska Realni Km Plateni se site Davacki Do...


5.890 €
или предлог цена
Вчера 10:57Alfa Romeo 159 1.9 Jtd 150 ks 2007 god

Maglenki Hromirani Lajsni Usb Polnac Senzori za dozd Multimedia I...


2.990 €
или предлог цена
Вчера 10:57Audi A4 2.0 Tdi 2008g Full Avtomatik

Perfektna Sostojba Bez Zabeleska Plateni se site davacki Do Registrac...


8.999 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
9.100 €
Вчера 10:57Audi A5 Sportback 2.0 tdi 170ks 2010/11god Full

Perfektna Sostojba Registrirana Cela Godina Pred Eden Mesec e Naprave...


13.300 €
или предлог цена
Вчера 10:56Mercedes C220 cdi 2008 god

Odlicna Sostojba PLateni se site Davacki Do Registracija 4 X novi G...


7.200 €
или предлог цена
Вчера 10:56Opel Corsa 1.4 Benzin/Plin Na delovi 078 220 015

Opel corsa 1.4 benzin / Plin Na Delovi moze i cela Defek motor Ne ...


1 €
или предлог цена
Вчера 10:13Mercedes E220

Mercedes E 220 -11. 2016 god -Smeneto ujle vo motor i menjac pred...


1 €
или предлог цена
Вчера 09:09Prodavam Rover 416 S

Rover 1996 god ,90.000km pominati,benzin INFO NA TELEFON


799 €
или предлог цена
Вчера 09:06ASTRA G 1.4 2009 god. neuvezena

Voziloto e neuvezuvano, 2009 godina, vtor sopstvenik, kompletna servi...


3.200 €
или предлог цена
Вчера 08:06Prodavam odlicen Chevrolet Cruze

Prodavam odlicno socuvan Chevrolet Cruze, 1.6 benzin/plin 83 kw. Pr...


6.500 €
или предлог цена
Вчера 06:19Hyndai Accent 1.3 benzin/plin

Se prodava dobro zacivano Hyndai Accent. 2000 godiste 1.3 so 86ks. ...


1.650 €
или предлог цена
Вчера 06:13Prodavam Daihatsu Sirion

Kolata e vo odlicna sostojba, 1.0 toyota motor, mnogu ekonomicen, na...


2.900 €
или предлог цена
09 авг 21:46Renault Kangoo Maxi

Prodavam Renault Kangoo Maxi so koj stignav denovive od Berlin.Po Pat...


6.250 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
6.350 €
09 авг 20:28Se prodava Peugeot 308 1.6 HDI GT Line so Panoramski Pokriv

Se prodava Peugeot 308 1.6 HDI 80KW Napraven Golem i Mal servis pr...


5.299 €
или предлог цена
09 авг 20:22Mercedes_benz CDI - C250 150kw BLUEEFFICIENCY 2009

Bmw f30 320d 2.0 120kw 163ks 2012 godina racen menjac registrirano ce...


14.000 €
или предлог цена
09 авг 19:33Bmw f30 320d 2.0 120kw 2012

Bmw f30 320d 2.0 120kw 163ks 2012 godina racen menjac registrirano ce...


13.500 €
или предлог цена
09 авг 19:33Touaran

Se prodava touaran 2009 god Registriran do 04.2023 god so zelen kar...


7.200 €
или предлог цена
09 авг 19:18Renault Megane

Se prodava renault megane vo odlicna sostojba Kontakt: 078-281-141


2.200 €
или предлог цена
09 авг 16:48Corsa 1.3 multijet disel

Opel corsa 1.3 multijet servisirana Napraven golem servis na pogons...


4.590 €
или предлог цена
09 авг 15:25Vw polo 1.4 tdi

Vw polo 1.4tdi kako novo Napraven golem servis 2000 km Mal servis 2...


4.200 €
или предлог цена
09 авг 15:25CITROEN BERLINGO 1.9 D 51KW REG.DO 4/2023 EXTRA

CITROEN BERLINGO 1.9 D 51KW Registrirano do 04/2023 Poveke info na...


2.700 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.800 €
09 авг 14:30Golf 6 1.6TDI 2010 105ks

Kolata e regestrirana do 09.2022 Od oprema parking senzor, klimatron...


7.500 €
или предлог цена
09 авг 13:29BMW E90 320D 163KS

Bmw e90 320d 163ks 2005g Kolata e regestrirana do 11.2022 Novi leln...


5.400 €
или предлог цена
09 авг 13:28VW Scirroco

VW Scirocco - 2010 god - 1.4 TSI - 122 hp - Napraven kompleten se...


6.800 €
или предлог цена
09 авг 13:00Страна 3 од 28

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам