1110 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

KIA SORENTO EX 4x4 2.5 CRDI 2005 g.

Se prodava Kia Sorento 2005 godina. Registrirana cela godina so zele...


5.500 €
или предлог цена
Вчера 12:28Промовирано

Se prodava Peugeot 308 1.6 HDI GT Line so Panoramski Pokriv

Se prodava Peugeot 308 1.6 HDI 80KW Napraven Golem i Mal servis pr...


5.299 €
или предлог цена
Вчера 20:22НОВ ОГЛАС
Промовирано

AUDI A2 1.4 TDI

Возилото е во одлична состојба, мало гратско возило, погодно и за нов...


3.350 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.400 €
25 мај 14:06Промовирано

Se prodava Mazda 6 - 2005 god

Se prodava Mazda 6 2.0 Diesel vo dobra sostojba, kolata e registriran...


2.700 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
2.999 €
07 авг 20:30Se prodava FIAT LINEA 1.3 MTj

fiat line 1.3 mtj 2007 crn registriran 12/22


2.300 €
или предлог цена
07 авг 20:18PEUGEOT 306

Odlicno Ekonomicno Centralna Klima El prozori


80.000 МКД
или предлог цена
07 авг 16:52ZASTAVA 101

Se prodava isprvana


25.000 МКД
или предлог цена
07 авг 16:52DACIA LOGAN 1.4 SO PLINSKI URED

Se prodava Dacia Logan 1.4 so atestiran plinski ured, so pominati 108...


1.600 €
или предлог цена
07 авг 16:36Vw Touareg 5.0 Tdi 2008 god

kontakt 075762975 Odlicna Sostojba So mnogu oprema Registrirana Serv...


7.900 €
или предлог цена
07 авг 16:08BARAM KAROSERIJA (SKOLKA) od Opel Zafira B so MK dokumenti

BARAM KAROSERIJA (SKOLKA) OD OPEL ZAFIRA B SO MK DOKUMENTI NAPOMEN...


По Договор
или предлог цена
07 авг 15:14Prodavam Daihatsu Sirion

Odlicno gradsko vozilo so mala potrusuvacka so fabricen 1.0 toyota ...


2.850 €
или предлог цена
07 авг 10:43Се продава Opel Vectra B 1.6 74kw

Економично возило, со атестиран плински уред (дизна систем) и многу м...


1.200 €
или предлог цена
07 авг 08:28Bmx X5 3.0D

Se prodava Bmw X5 3.0D Full oprema Prva registracija vo mk 2003 go...


48 €
или предлог цена
06 авг 23:25VW TOURAN 1.9 TDI 105ks / golf passat audi seat

VW Touran 1.9 tdi 105ks 6brzini , perfektno vozilo ,kompletno servisi...


4.900 €
или предлог цена
06 авг 20:32VW TOURAN 1.9 TDI 105ks 6brzini / golf seat audi

VW Touran 1.9 tdi 105ks 6brzini , perfektno vozilo ,kompletno servisi...


4.900 €
или предлог цена
06 авг 20:32Mercedes C 220 2006 uvezen od Germanija - AMG body -

Mercedes benz C 220 110kw 150ks. Navigacija. Registrirana cela godi...


6.200 €
или предлог цена
06 авг 17:21SLEP SLUZBA KRLE 24/7 PLAKANJE MOZE I FAKTURA T

24 /7 PLAKANJE PO DOGOVOR PLAKANJE FAKTURA 078 313 012 ...


1 €
или предлог цена
06 авг 13:52Продавам екстра уникатно и зачувано Mini One S

Се продава Mini cooper S 1.4 бензин, уникатен дизајн, произведено 200...


4.300 €
или предлог цена
06 авг 13:00Prodavam opel antara kupena vo mk prv sopstvenik

Opel antara 2.2 163ks 6 brzini ekstra sostojba moze da se vidi vo sek...


14.500 €
или предлог цена
06 авг 12:35Mitsubishi outlander

Se prodava mitsubishi outlander redovno servisiran novi gumi sreden s...


7.000 €
или предлог цена
06 авг 10:36Jetta 1.9 TDI

Kolata e odlicna Redovno servisirana i odrzuvana Javete se na 078...


1 €
или предлог цена
06 авг 09:39Audi A5 Ultra 190HP 2017

AUDI A5 ULTRA 190HP 2017 MARKA: AUDI MODEL: A5 SPORTBACK 2.0 TDI UL...


27.499 €
или предлог цена
05 авг 23:45BMW E46 CABRIO

Kolata e vo perfektna sostojba plus tvrd krov samo za seriozni kupuv...


7.999 €
или предлог цена
05 авг 21:46Se prodava Citroen C4 Picaso 2016 1,6 Hdi

Se prodava Citroen C4 Picaso 2016 1,6 Hdi, 120 ks. Vo odlicna sostoj...


900 МКД
или предлог цена
05 авг 21:12Renault Clio GRANDTOUR 2011/2012

Se prodava Renault Clio GRANDTOUR 2011/2012, Full oprema fabricka.......


5.200 €
или предлог цена
05 авг 21:09VW GOLF 4 1.9 TDI 66KW 90KS

SE PRODAVA VO ODLICNA SOSTOJBA SE FUNKCIONALNO NA NEA REGISTRIRANA ...


3.000 €
или предлог цена
05 авг 18:21Mercedes W211 220 CDI Avantgarde

Mercedes W211 220 CDI -Registriran -Avantgarde oprema -Racen menj...


4.500 €
или предлог цена
05 авг 17:52Ford.kont .077848923

Top e kolata mnogu zacuvana i odtazavana napomena ..na bg tabli e


3.699 €
или предлог цена
05 авг 17:13CITROEN C3 1.1 BENZIN FULL OPREMA-08

CITROEN C3 1.1 BENZIN FULL OPREMA 5 VRATI MNOGU EKONOMICNO 4l NA ...


По Договор
или предлог цена
05 авг 16:57OPEL ZAFIRA 1.9 multijet 7 SEDISTA FULL

OPEL ZAFIRA 1.9 multijet 120ks 6 BRZINI 7 SEDISTA - KOLATA E SO...


По Договор
или предлог цена
05 авг 16:57CITROEN C1 1.0 BENZIN KLIMA -09

CITROEN C1 1.0 BENZIN 3 VRATI -TOYOTA MOTOR SO LANCE - FABRICKI -...


По Договор
или предлог цена
05 авг 16:57GOLF VI 1.6 TDI Trendline 2009 GODINA

GOLF VI 1.6 TDI Trendline МАРКА: VOLKSWAGEN МОДЕЛ: GOLF VI ПРОИЗВЕ...


6.600 €
или предлог цена
05 авг 16:17Opel Zafira 1.9 CDTI 110 KW 2007 Godina

Opel Zafira 1.9 CDTI 110 KW 2007 Godina OPEL ZAFIRA B МАРКА: OPEL ...


3.500 €
или предлог цена
05 авг 16:17VW TOURAN 1.9 TDI Highline 74 KW 2004 Godina

VW TOURAN 1.9 TDI Highline 74 KW 2004 Godina ЦЕНА: 4.850€ МАРКА: ...


4.850 €
или предлог цена
05 авг 16:16Opel Astra 1.7 2006

Se prodava Opel Astra 1.7 2006 god so Cosmo Oprema. Napraven e golem...


3.500 €
или предлог цена
05 авг 16:10AUDI Q3 2.0 TDI 110 KW 2016 Godina

Cena : 18.800€ AUDI Q3 2.0 TDI 110 KW 2016 Godina MARKA: AUDI MOD...


18.800 €
или предлог цена
05 авг 16:10BMW 520d 135KW 2012 Godina

Cena : 14.500€ BMW 520d 135KW 2012 Godina MARKA: BMW MODEL: 520d ...


14.500 €
или предлог цена
05 авг 16:08VW GOLF 6 1.6 TDI 77 KW 2009 Godina

Cena : 7.300€ VW GOLF 6 1.6 TDI 77 KW 2009 Godina MARKA: VOLKSWAGEN...


7.300 €
или предлог цена
05 авг 16:07VW CADDY 1.6 TDI 55 KW 2015 Godina

Cena : 10.500€ + DDV VW CADDY 1.6 TDI 55 KW 2015 Godina MARKA: VO...


10.500 €
или предлог цена
05 авг 16:07VW TOURAN 1.6 TDI 85 KW 2018 Godina

Cena : 15.900€ VW TOURAN 1.6 TDI 85 KW 2018 Godina MARKA: VOLKSWAG...


15.900 €
или предлог цена
05 авг 16:07FIAT PANDA 2008 GOD BENZIN - METAN

FIAT PANDA 2008 GODINA ZAFATNINA: 1242 CM3 SILA NA MOTOR: 44KW-60...


3.300 €
или предлог цена
05 авг 16:06Volvo V40 84 KW 2013 Godina

Cena : 10.600€ MARKA: VOLVO MODEL: V40 PROIZVEDENO: 2013 GODINA ...


10.600 €
или предлог цена
05 авг 16:06PEUGEOT 607 2.2 HDI

SE PRODAVA PEUGEOT 607 2.2HDI 125KW 2006GOD TWIN TURBO ODLICNA ...


2.800 €
или предлог цена
05 авг 11:10Страна 4 од 28

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам