1113 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

vw Touareg V6 3.0 TDI 245 ks 2012 god

VW TOUAREG 3.0 TDI 245 KS GREACI NA SEDISTA EL NA SEDISTA NAVIGA...


20.000 €
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

Audi a4

Se prodava audi a4 registrirano do 12mesec napraveno golem srvis, ...


8.700 €
или предлог цена
22 сеп 09:45Промовирано

Seat Ibiza 1.4 TDI

Se prodava seat ibiza vo odlicna sostojba poveke info na tel 078-606-...


4.800 €
или предлог цена
28 сеп 16:45Промовирано

Polo

Se prodava polo dekemvri 2007 godina.. dizel ..Registrirana pred 3mes...


3.600 €
или предлог цена
30 сеп 21:41prodavam peugeot 406

peugeot 406 registrirano vo odlicna sostojba za poveke informacii na ...


1.100 €
или предлог цена
30 сеп 21:39Se prodava vw-jetta

Od oprema poseduva -Dvozonski klimatronik -Elekteika na site 4 stak...


4.600 €
или предлог цена
30 сеп 19:47peugeot 308 sw 2011 prekrasen

prodavam avtomobil vo odlicna sostojba odlicno socuvan kako od nadvor...


5 €
или предлог цена
30 сеп 18:22PEUGEOT 3008 1.6 BLUE -HDI 88KW/120KS

PEUGEOT 3008 1.6 BLUE-HDI 88KW/120 KS MANUELEN MENUVAC 6 BRZINI -VO...


18.800 €
или предлог цена
30 сеп 17:13Renault Laguna 2.0 Turbo

Se prodava Renault Laguna 2.0 turbo 120kw so pominati realni 239 000k...


По Договор
или предлог цена
30 сеп 12:33Tiko benzin

Ispravno samo reg fale


35.000 МКД
или предлог цена
30 сеп 11:30Mercedes E 250 - 2015 CDI

Kolata e kako nova! Prv sopstvenik !! Standardna oprema, klima, w...


26.000 €
или предлог цена
30 сеп 10:15Alfa Romeo 159 Jtdm 88kw + chip 35 ks

Alfata e maksimalno odrzuvana,golem servis pred tri meseci sose zamen...


4.150 €
или предлог цена
30 сеп 09:40MITSUBISHI..COLT.

Mitsubishi colt 1.5.benzin vgraden atestiran plinski ured 130 000km s...


По Договор
или предлог цена
30 сеп 09:20Bmw f30 320d 2.0 120kw 2012

Bmw f30 320d 2.0 120kw 163ks 2012 godina racen menjac registrirano ce...


13.500 €
или предлог цена
29 сеп 21:37OPEL CORSA C 1.0 2005

OPEL CORSA 1.0 2005 BENZIN -Klima -2 Kluca -4 Novi gumi -...


2.500 €
или предлог цена
29 сеп 19:00PRODAVAM RENAULT LAGUNA

RENO LAGUNA FUL OPREMA FABRICKA NAVIGACIJA DVD EKSTRA SOSTOJBA KOZA t...


2.800 €
или предлог цена
29 сеп 18:49AUDI A6 2.0 TDI 150 HP

▪️ABS ▪️AirBag ▪️ESP ▪️Multimedia System ▪️Припрема за Телефон ▪...


28.000 €
или предлог цена
29 сеп 17:23Chevrolet Captiva 2.0 4x4

Se prodava Chevrolet Captiva 2.0 4x4 2007 godina. Regisrtirana do 8....


6.500 €
или предлог цена
29 сеп 16:05Zastava 750 LE Fico

.


900 €
или предлог цена
- 18 % Попуст
1.100 €
29 сеп 14:57AUDI A6 2.0 TDI 170 KS

Audi A6, 2.0 TDI, 170 KS vo odlicna sostojba, dva para bandazi 18ki, ...


11.499 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
11.900 €
29 сеп 13:51Citroen Jumpy

Se prodava citroen jumpy 2012 dizel registriran do 20.11.2022


1.111.111 €
или предлог цена
28 сеп 23:05BMW E46 330D

Bmw E46 330D Servisirano , registrirano do avgust 2023


3.000 €
или предлог цена
28 сеп 17:36Mazda Premacy

Se prodava Mazda Premacy 2.0 DITD 2002 godina. Problem so motorot,...


800 €
или предлог цена
- 27 % Попуст
1.100 €
28 сеп 16:48Seat Ibiza 1.4 TDI

Se prodava seat ibiza vo odlicna sostojba poveke info na tel 078-606-...


4.800 €
или предлог цена
28 сеп 16:45Angel

Vo potpolno ispraven.Moze i zamena za pomalo vozilo do 77kw


2.800 €
или предлог цена
28 сеп 15:33Angel

Vo potpolno ispraven.Moze i zamena za pomalo vozilo do 77kw


2.800 €
или предлог цена
28 сеп 15:33Продавам Рено 9

Продавам Рено 9 од прв сопственик со истечена регистрација и во солид...


1 €
или предлог цена
28 сеп 15:27Fiat Grande Punto 1.9Multijet

Prodavam Fiat Grande Punto 2006god 1.9MultiJet,kolata e vo odlicna so...


3.500 €
или предлог цена
28 сеп 05:13Chevrolet captiva 2.0

Chavrolet captiva 2.0 150 ks so 7 sedista 4×4 .m+ s gumi reg do 0...


5.500 €
или предлог цена
28 сеп 02:47Vw Golf VII 1.6 TDI

Prodavam Golf VII 1.6 TDI vo odlicna sostojba servisiran i registrira...


11.000 €
или предлог цена
27 сеп 23:47OPEL ANTARA 2009GOD EXTRA SOSTOJBA

Se prodava opel antara 2009 god Extra socuvana napraveno full servi...


8.200 €
или предлог цена
27 сеп 20:24Ford.kont .077848923

Top e kolata mnogu zacuvana i odrazavana napomena ..na bg tabli e


2.599 €
или предлог цена
- 24 % Попуст
3.399 €
27 сеп 17:53Seat leon tel 077848923

Servis napraveno koplet moze da se vide pali vozi.077848923


3.299 €
или предлог цена
27 сеп 17:53KIA CARENS 1.7 ECO DYNAMICS 2016 GOD.

KIA CARENS 1.7 ECO DYNAMICS 104 KW 2016 GOD. 7 SEDISTA REGISTRIRANA D...


12 €
или предлог цена
27 сеп 16:27Porsche Cayenne 3.0 BG tabli

Porsche Cayenne 3.0 BG tabli socuvan top sostojba


25.000 €
или предлог цена
27 сеп 15:22BMW 530 D M performance

BMW 530D touring F11 M - packet Webasto Koza Navi Full ...


20.990 €
или предлог цена
27 сеп 15:14Toyota Avensis 2.0 D4D 2003 BG tabli

Toyota Avensis 2.0 D4D 2003 godina BG tabli registrirana so nov tehni...


2.300 €
или предлог цена
27 сеп 14:55SHARAN SARAN 2002 1.9 116 BG TABLI

Sharan saran na BG tabli komplet cel za delovi vozna sostojba 1.9 116...


1.000 €
или предлог цена
27 сеп 14:46SEAT LEON 1.9 TDI 2008

Seat Leon 1.9 TDI 2008 ma


4.500 €
или предлог цена
27 сеп 14:23Mercedes_benz CDI C250 204ks

Vw polo 1.4 51kw dizel 2008 godina prva registriracija 4 novi gum...


3.600 €
или предлог цена
26 сеп 17:17Mercedes Benz C220 CDI

Kolata e vo perfektna sostojba registriran do 03.11.2022 godina napra...


1 €
или предлог цена
26 сеп 15:28Alfa romeo

078 212 323 Martin..Stip


1 €
или предлог цена
26 сеп 12:51Mercedes E220

Mercedes E 220 -11. 2016 god -Smeneto ujle vo motor i menjac pred...


1 €
или предлог цена
26 сеп 09:41Страна 5 од 28

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам