Струга
                   
630 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Volvo v70

Volvo v70 2.4d 2008 god 076222684


8.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

24 сеп 11:20Промовирано

Mercedes C200 CDI - Automatic

Voziloto e vo odlicna sostojba, servisirano, registrirano, ima novi g...


3.800 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

27 фев 10:15BMW X3 3.0d EXTRA sostojba

BMW X3 3.0d 218ks top sostojba FULL oprema Tel.078 538 524


3 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

20 фев 11:27Pezo 406 Peugeot 406

Pezo 406 1999 god 65 kw 1.6 motor Gumi Novi Registrirano do 10.20...


1.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

15 фев 13:00Ford Escort

076-818-348


700 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

13 фев 21:40RENAULT LAGUNA ODLICNA

Kolata e vo odlicna sostojba so atestiran plinski ured Poveke inform...


1.100 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

09 фев 19:42Bandazi 15ki za lada niva vitara I dr

bandazi za suzuki vitara lada niva samurai I dr


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

08 фев 10:33Ford galaxy

Se prodava ford galaxy so cuvano do max novi gumi 070234262


3.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

03 фев 13:34Opel Meriva

Opel meriva A 1.3cdti 55kw 2010 5L/100km provereno kombinirano L...


3.900 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

02 фев 08:23alfa romeo 166 2.4 jtd na delovi

alfa romeo 2.4 jtd 110kw na delovi


10 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

02 фев 07:44Skoda felicia 1.9D 2000god na delovi

Skoda felicia 1.9d 64ks servo abs na delovi Prakame i po kargo


10 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

02 фев 07:44Ford Mondeo tdci Per pjes za deovi

Per pjes Za deloj


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

01 фев 15:26Mercedes Vaneo 1.7cdi Per pjes za delovi

Per pjes Za delovi


11 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

01 фев 15:25Audi A4 tdi Per pjes za delovi

Per pjes Za deloj


11 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

01 фев 15:25Fiat Marea 1.9td - Brava 1.9 jtd per pjes za delovi

Per pjes Za deloj


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

01 фев 15:25Alfa Romeo 166 Jtd 2.4 Per pjes za deloj

Per Pjes Za deloj


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

01 фев 15:25Skoda Octavia 1.4 2009god.

Registrirana do 09.2022 Servisirana Novi gumi m+s 173 000km so ser...


3.600 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

28 јан 19:07Toyota yaris 1,3 vvti

Се продава Јарис 1,3 ввти бензин со целосна опрема,сервисиран,регистр...


4.400 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

28 јан 09:27Honda odyssey

2007 3.5 Honda odyssey.65 iljadi miles donesena od usa. vratata...


7.100 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

26 јан 18:00Dacia Dokker 1.2

Kolata e uvezen od Austria pred 9 meseci..mozit zamena so kola


5.999 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

25 јан 21:21Renault Scenic 1.9 2006

Renoto e vo odlicna sostojba. Za podetalni informacii preku telefon


3.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

25 јан 15:21Golf 5 1.9 TDI 77kw

Se prodava: Golf 5 registriran cela godina. Novi gumi zimski. Bez nik...


6.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

23 јан 19:36Se prodava Mercedes C180

Kolata e vo vozna sostojba. Napraven servis... Popravka na sitni rab....


1.200 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

23 јан 14:15SE PRODAVA SUZUKI MARUTI

SE PRODAVA SUZUKI MARUTI


450 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

21 јан 16:16se prodava daewo tico

se prodava daewoo tico ispravno plava boja


550 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

21 јан 11:22Kia sportage na delovi

Na delovi motor nema


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

17 јан 23:30Renault Megane 1.9

Kolata e vo top sostojba Full oprema Greenje na sediste Tempomat N...


5.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

17 јан 18:57Se prodava Hyundai Galloper

Hyundai Galoper 2.5td vo odlicna sojstojba Cena 3700€ ne fixna Info ...


3.700 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

16 јан 18:40BMW X5 XDrive 3.5

Prodavam BMW X5 XDrive 3.5 uvezen od USA. Kolata ima full oprema ...


15.200 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

13 јан 17:03Bmw 330d

Bmw 330 dizel vo odlicna sostojba


3.300 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

13 јан 11:48Mercedes Benz E 220

Tel 071390810


11.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

11 јан 18:12Renault Kangoo

Vo perfekt sostojba..Donesen od Ch pred 2 godini..1.6 motor


2.700 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

10 јан 00:18Land Rover FreeLander

Se prodava Land Rover, Freelander 2002g 220000km 2.0


4.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

09 јан 11:57ford fiesta 94 godina

se prodava dellovi za ford fiesta za ford eskord I za ford mondeo


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

08 јан 14:30Se Prodava Mercedes-Benz s320

Mercedes-Benz S320 CDI 235ks 2006/07g Tel za kontakt 070302439 - ...


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

07 јан 17:01GOLF V 1.9 TDI

GOLF V 1.9 TDI


4.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

05 јан 08:56Skoda octavia 1.4 2009 godina.(170 000km so servisna kniska)

Registrirana Servisirana Novi 4 gumi zimski Nov akumulator Elekt...


3.700 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

04 јан 12:03Suzuki Swift 4x4

Se prodava Suzuki Swift 4x4 vo odlicna sostojba benzin/plin Izmina...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

02 јан 01:30Mini cooper 2003 1.6 benzin

Mini cooper 1.6 benzin 2003 mozna zamena


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

25 дек 18:12Se prodava Suzuki Swift 4x4

Suzuki Swift 4x4 vo odlicna sostojba Benzin/plin atest Izminata re...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

24 дек 16:08Se prodava Suzuki Swift 4x4

Se prodava Suzuki Swift 4x4 odlicna sostojba Benzin/plin atest Izm...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

24 дек 00:43Страна 8 од 16

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам