Струга
                   
572 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Bmw x6-M 50d(//x-drive)// 2016//mozhna zamena

Bmw x6-M-packet (4.0-diesel//x-drive) //🇨🇭//2016// ☎️ 070...


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

26 ное 14:11Промовирано

Bmw 318"diesel"/Ifacelift/143ks // 2010// Mozhna zamena

Bmw 318" diesel" /Ifacelift//143ks //🇨🇭//2010// ☎️ 070 362 155


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

26 ное 14:12Промовирано

Renault Scenic II 1.5dci (105 hp)

Се продава Рено Сценик со производство од 2008 година. Направен се...


3.600 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

21 ное 16:39Промовирано

Smart Fortwo SWITZERLAND

-Smart Fortwo 600cc -god.2001 -registrirana do July.2021


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

30 окт 21:40VW PASSAT 2.0 TDI 170KS

Passatot e vo odlicna sostojba i so najful oprema El stakla El retrov...


5.600 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

29 окт 04:14BMW 530D

Kolata doaga so: cetiri novi zimski gumi 4 letni gumi kompleten servi...


3.300 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

21 окт 22:15E220 CDI KLIMA TOP zelen karton

Регистриран до септември 2022 Фамилијарно возило, користено за дома...


2.100 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

15 окт 14:29Seat Toledo

Se prodava seat toledo 2.0 tdi carineta do tablici , so orginal kilo...


4.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

13 окт 19:23audi a4 2.7 tdi 2008 automatic 9g

audi a4 2.7 tdi automatic 9G per me teper inf 070954980 za poveqe ...


11 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

10 окт 20:20Vw. Dizni za Golf 4 tdi i sdi

diznni za 1.9 tdi i sdi ispravno


2.500 МКД
или предлог цена
Струга

Автомобили

09 окт 16:56Opel Vectra 1.6 benzin-plin

Se prodava Opel Vectra 1.6 benzin plin ne registrirana so atestiran p...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

04 окт 19:30golf plus 2.0 8 ventili

voziloto e vo top sostojba ispeavno 100%


4.600 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

04 окт 15:38Se Prodava Golf 5 Automatik Kako Nov

🇨🇭Golf 5 Automatik DSG menjac 1.9 tdi 77kw 🇨🇭 6brzini 2007/6g 214...


5 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

03 окт 13:00CHEVROLET CAMARO RS

Prodavam CHEVROLET CAMARO RS 3600 kubici 363HP 2014 Godina so full op...


23.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

02 окт 17:19Chrysler voyager 3.3l na delovi

Chrysler voyager 3.3l automatic 1998god na delovi prakame i po kargo


10 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

02 окт 09:47Ford mondeo 1.8td na delovi

Ford mondeo 1.8 td 66kw na delovi defek motor bosch pumpa i turbina i...


10 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

02 окт 09:47Peugeot 306 1.4 na delovi

Peugeot 306 1.4 75ks 1999god na delovi Prakame i po kargo


10 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

02 окт 09:47Opel Vectra 1.6 benzin-plin

Se prodava Opel Vectra 1.6 benzin plin ne registrirana so atestiran p...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

29 сеп 20:59MERCEDES E W212 LCI 220 CDI BLUETEC 9 BRZINI

Prodavam MB E Classa 220 cdi bluetec w212 lci kraj 2015 f1 ...


16.999 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

29 сеп 20:12BMW F31 316d M PAKET SPORT XENON

Prodavam BMW F31 316d M PAKET SPORT XENON


11.999 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

29 сеп 19:54BMW 5 F11 520 d Automatik M paket Adaptiv

Prodavam BMW F11 520 d Automatik M paket Adaptiv


15.999 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

29 сеп 19:41Abarth 500 1.4 160hp 2013

Abarth 500 1.4 2013 118KW - 160HP 1398 CCM Benzin 95,000 KM Euro...


10.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

26 сеп 01:37BMW X3 3.0d Xdrive

BMW X3 3.0d xDrive 150KW (204hp) Manual - 6 brzini Vredi da se vid...


6.300 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

26 сеп 01:34Volvo V50

Volvo v50 D5 2006 2.4 134kw 180hp може и замена за помало возило со д...


4.300 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

20 сеп 21:01Opel Zafira 1.9 cdti 150hp automatic

Prodavam Opel Zafira 1.9 cdti 110kw/150hp Automatic 2007 god V...


3.999 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

18 сеп 13:20Audi a6 3.0 TDI Quattro

Moze zamena i za drugo vozilo so ili bez doplata


1 МКД
или предлог цена
Струга

Автомобили

17 сеп 13:27Seat toledo 2.0 DSG

2.0 DSG Fresh service Regi do 7 2022 Kolata e vo top sostojba. Nemat...


4.390 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

15 сеп 19:24🇨🇭Kako Nov Golf 5 1.9 🇨🇭

🇨🇭🇨🇭Golf 5 1.9 tdi 77kw 105ks 🇨🇭🇨🇭 2008 Perfekten so orginall...


4 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

12 сеп 13:00Golf 6 2.0 TDI

Ful servis na 28.01.2021rebrast I maslo filtri 4 novi zimski gumi tig...


6.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

11 сеп 11:31BMW E46 320D

REGISTRIRANA PLUS ZELEN KARTON SERVISIRANO KOMPLET I SERVIS NA MENJ...


2.800 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

08 сеп 09:41xsara 1.9 td havsrisana na mk

Xsara 1.9 td so klima karavan havarisana komplet ili vo delovi na mk...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

07 сеп 08:02BMW Z3 Roadster 1.8

Prodavam unikaten model na BMW Z3, vo besprekorna sostojba. Voziloto ...


8.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

04 сеп 11:42Renault laguna 1.8i na delovi

Renault laguna 1.8i na delovi Mob 076 569 422 vip Mob 076 ...


10 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

04 сеп 09:17Se prodava esktra sacuvan golf 4

Perfektna sostojba Klima ladi perfektno Greaci na sedista Motor men...


2 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

30 авг 13:00Reno Scenik 1.9 DCI 88kw 120ks 2004 Full oprema.2200euro

Scenik full oprema,6 brzini,klima raboti odlicno,senzori za dozd,6 ai...


2.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

29 авг 21:39Opel Vectra B 2.0 2000

Opel Vectra B 2.0 Diesel 196300 km Novi gumi Tehnicki i registrac...


2.900 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

29 авг 21:07Se prodava Ekstra Sacuvan golf 4

Perfektna sostojba Klima ladi perfektno Elektrika na stakla Reg do...


2 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

22 авг 13:00Wolkswagen jetta

Se prodava wolkswagen jetta 2006 godina 1.9 dsg Avtomaski menjac ...


3.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

17 авг 19:55Mercedes benz E300, bez zamena

Mercedes benz E300, bez zamena


13.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

16 авг 08:34Fiat Stilo 1.9 jtd

Stiloto e vo celosno ispravna sostojba , napraven e golem servis so r...


2.390 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

15 јул 20:24Ford galaxy

Se prodava ford galaxy 2007 god odlicno zacuvana moze zamena za pono...


6.900 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

10 јул 21:40Vo odlicna sostojba 1.7cdti

Voziloto e vo ispravna sostojba registrirana cela godina 2 novi gumi ...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

03 јул 13:09Prodavame sve

Per cdo informacion na kontaktoni ne nr e Telefonit Za sekoja infor...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

24 јун 16:38Страна 10 од 15

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам