Струга
                   
626 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VW GOLF 5 1.9 TDI GOD 2007/8 66KW(90PS)

-Golf 5 1.9 TDI 66Kw(90Ps) -2007/8 Godina -(Smenato komplet set od ...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 10:08Промовирано

PEUGEOUT 308 sw god.2011-12 (SWITZERLAND)1.6 HDI

Peugeot 1.6 hdi


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 10:09Промовирано

Porsche Panamera- 3.0 diesel-250ks /-/2014/mozhna zamena

Porsche Panamera- 3.0 diesel-250ks/🇨🇭/-//2014//mozhna zamena !!! ...


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

06 авг 00:15Промовирано

Ford Focus 1.6 tdci

Donesen od Austria,so servisna kniska,top kola.


4.250 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
4.450 €
Струга

Автомобили

07 авг 22:45FORD FUĞION 2008 AUTOMATIK. U.S.A

FORD FUĞION 2008 AUTOMATIK BENZIN, KOLLATA EDONESENA OD AMERIKA MOZ...


4.900 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

07 авг 18:54MERCEDS BENZ C 220 CDI ☆ 2008☆FULL

MERCEDES BENZ 204 MODEL 2008 GOD ,220 CDI SO 125 KW MANUEL MENJAÇ ...


7.200 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

07 авг 18:53Golf 7 1,6 2015 Cup

Se prodava Golf 7 81kw 110ks 2015 godina,kolata poseduva mnogu oprema...


12.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

07 авг 18:51ford fiesta tdci

perfektna,komplet servisirana..


2.900 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

07 авг 13:44audi a6 3,0 quattro

audi a6 2014/13,top..


24 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

07 авг 13:40fiat peglica 650

pali vozi,fabricna soatojba..


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

07 авг 13:40BMW 520D M 163KS 2005 SPORT PACKET

BMW 520D M 163KS 2005 SPORT PACKET - - - GARANCIJA--- FULL OPREMENO A...


6 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

07 авг 13:27FIAT 500 1.4 16V

Fiat 500 1.4 16v 100 ps


7.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

07 авг 13:16MATIZ 2005 AVTOMATIK

Возилото е во одлична состојба може да се види и проба Направен комп...


2.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

07 авг 00:52SE PRODAVA Peugeot 206

Pezo 206 dizel 1.9 obicen dizel vo vozno stanje moze zamena so moj...


1.750 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

06 авг 23:09Se prodava Mercedes CLK 200 KOMPRESOR

Mercedes CLK 200 KOMPRESOR Moze zamena za tojota so 7 stolovi ili m...


3.300 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

06 авг 23:09Fiat Stilo 1.6. 16v za delovi

Stilo 1.6. 16v. 2002 g vo delovi. 070.522.689....078.845.983


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

06 авг 21:50Kia rio za delovi

Kia rio 2004g 1.5 benzin za delovi za povece informacii na telefon ...


350 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

06 авг 21:50Opel corsa 1.0 99g xavarisana

Prodavam delovi za opel corsa 1.0. 1999g zacuvana karoseriski ...


400 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

06 авг 21:50Golf. 2.3 v5. Mozi zamena

Prodavam golf 4. 2.3 v5 2001g registriran do10. 2022 mozi zamena za ...


1.900 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

06 авг 21:50Peugeot 308 1.6 88 kw 120 ks

Peugeot 308 1.6 2007 185000 km Panorama krov Euro kuka Klimatronik Ko...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

06 авг 16:08MINI COUNTRYMAN COOPER S ALL 4 (4x4)

Mini Countryman Cooper S 184HP 4x4 Vo odlicna sostojba Servisna knis...


13.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

06 авг 13:58Passat 2.0

Pasat 2.0 tdi bluemotion Registriran do 3.23 Samo za kes


16.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

06 авг 08:55Maserati Quattroporte sQ4 2015 / 3.0"411ks"mozhna zamena

Maserati Quattroporte sQ4 2015 // 🇨🇭// 3.0 benzin"411ks"" -mozhn...


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

06 авг 00:20Porsche Panamera- 3.0 diesel-250ks /-/2014/mozhna zamena

Porsche Panamera- 3.0 diesel-250ks/🇨🇭/-//2014//mozhna zamena !!! ...


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

06 авг 00:15RENAULT MEGANE 1.9 DCI 96 KW

MEGAN 1.9 DCI 96 KW 131 HP noviot motor 6 brzini, uvezena 2018 od Sva...


2.800 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

05 авг 17:42Se prodava Ford Mondeo

Ford Mondeo 2.0


1.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

05 авг 14:01VW GOLF 7 HIGHLINE

Kolata e kupena vo mkd nova od salon higline oprema konf.. po nara...


15.050 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
15.300 €
Струга

Автомобили

05 авг 11:00Alfa Romeo 156 1.9 JTD

Alfa 156 2001god. 216000 km sport kupe vo ekstra sostojba servisirana...


1.500 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
1.700 €
Струга

Автомобили

04 авг 17:26AUDI A6 2.7

Се продава Ауди А6 2.7, аутоматик, 2006/7 година. Возилото е сочувано...


8.300 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

04 авг 13:00Peugeot 406 2.0 dizel

Kolata e vo isprravna sostojba registrirana do Juli 2023.Za poveke in...


1.200 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

04 авг 12:09citroen c5

SE PRODAVA ILI SE IZDAVAVA POD NAEM RENTEKAR CITROEN C 5 MEHANICKI ...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

04 авг 12:05Skoda oktavija

SE PRODAVA SKODA OKTAVIJA VO DOBRA SOSTOJBA KAROSERISKI I MEHANICKI ...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

04 авг 12:05Audi A3 2.0tdi 170ps face lift Automatik 2010

Audi A3 2.0tdi Automatik 170ps god 2010/9 reg cela god novi gumi serv...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

04 авг 11:47Audi A6 3.0Tdi 272ps Quattro Face Lift moze zamena

Audi A6 3.0tdi Automatik 272Ps quattro god 2016/15 sega reg zelen no...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

04 авг 11:43Prodavam BMW 520d EfficientDynamics 2011 godina

Prodavam BMW 520d EfficientDynamics 2011 godina - 135KW / 185 KS - po...


16.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

03 авг 20:40Nissan Primera so full oprema 16 v

Nissan Primera so sitni zabeleski na karoserija, podvozje zdravo, vna...


1.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

03 авг 16:08BMW X4 G02

Se prodava BMW X4 2.0D M paket vo odlicna sostojba, so kompletna opre...


55.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

03 авг 14:41Mercedes ML 420 Cdi

Mercedes ML 420 Cdi 2007 Amg Packet Servisirano Moze Zamena 0784...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

03 авг 01:40Audi A5 2.7 Tdi

Audi A5 2.7 Tdi 2008 Coupe Avtomatik Servisirano Novi Gumi Regi...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

03 авг 01:40Range Rover 3.6 D Sport

Range Rover 3.6 D Sport 2008 Moze Zamena 078400635


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

03 авг 01:40Bmw 525D Xdrive

Bmw 525 Xdrive 2013 Uvezeno Servisirano Novi Gumi Registrirano ...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

03 авг 01:40Vw Golf 7 Bluemotion

Vw Golf 7 1.6 Tdi Bluemotion 2015 Servisirano Novi Gumi Regist...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

03 авг 01:40Mercedes ML 320 Cdi 2007

Mercedes ML 320 Cdi 2007 4 Matic Novi Gumi Servisirano Registrir...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

03 авг 01:39Страна 2 од 16

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам