Струга
                   
632 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Volvo v70

Volvo v70 2.4d 2008 god 076222684


8.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

24 сеп 11:20Промовирано

AUDI A4 2.7 TDI 8G 2010

Kolata e vo perfektna sostojba , donesena so vozenje od svajcarija , ...


8.999 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

26 сеп 11:46Ford mondeo titanium zamena so golf 6

Fordot e vo odlicna sostojba mozi zamena so moja doplata


5.500 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
5.800 €
Струга

Автомобили

26 сеп 09:28Mercedes B180 CDI Novo !!!!!!

Mercedes b180 so ful oprema -klimatronik -parking senzori -elektricni...


11.900 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

26 сеп 09:21Mitsubishi Pajero Pinin

Voziloto e vo odlicna sostojba so registracija do 8 mesec 2023 godina


5.000 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
5.200 €
Струга

Автомобили

26 сеп 08:29Nissan Primera so full oprema 16 v

Nissan Primera registrirana do 8.8.2023, so sitni zabeleski na karose...


850 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

25 сеп 23:03Mazda 2 1.4 hdi diesel independence sport

Se prodava mazda 2 1.4 hdi diesel. Kolata e uvezena od Germanija, reg...


4.300 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
4.500 €
Струга

Автомобили

25 сеп 19:49Mini cooper

1.6 benzin 66 kw 230xxx km Pominata registracija Donesen od Svajc...


3.390 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

25 сеп 18:18Mercedes E220 CDI BLUE EFFICINCY 7G 2014 vo soobracajna

Kolata e maksimalno zacuvana so ful oprema *klimatronik (ladi extra) ...


17.900 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

25 сеп 17:09Peugeot 508 SW 2.2 Hdi GT 204ks 2011god

Peugeot 508 2.2 hdi gt 204ks 2011god Full oprema gt line registri...


12.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

25 сеп 10:01Mercedes GLK 220 cdi Bluetec 4MATIC 2013god

Mercedes benz glk 220 cdi bluetec 4matic redizajn 220cdi 125kw avtom...


20.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

25 сеп 10:01SEAT LEON FR 2014 GODINA TOP SOSTOJBA

Se prodava Seat Leon FR model, 2.0 TDI 110KW, 10ti mesec 2014 godina ...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

25 сеп 10:00Hundai getz 1.1 za delovi

Prodavam delovi za hundai getz 11.2005g so 91.000km


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

25 сеп 09:55Kia rio za delovi

Kia rio 2004g 1.5 benzin za delovi za povece informacii na telefon ...


350 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

25 сеп 09:55PORCHE CAYENNE 3.0 D sport 2011 EXTRA CENA ZA KES

KOLLATA E VO SUPER SOSTOJBA ODERZAVANO MAX UVEZENO OT CH🇨🇭🇨🇭🇨�...


2 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

24 сеп 22:50JAGUAR XF 3.0 S.D 275Ps+40ps qip 2010

Jaguar XF-3.0 diesel-/🇨🇭/-//2010//mozhna zamena !!! ☎️ 070/610/177...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

24 сеп 22:50Mitsubishi Pajero

Mitsubishi Pajero 2002 3.5 benzin Servis Komplet Napraven pali vozi R...


6.000 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.500 €
Струга

Автомобили

24 сеп 19:03VW Passat

VW PASSAT 2.0 TDI Full oprema


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

24 сеп 14:00Bmw 418D Grand Coupe Automatik god 2016 moze zamena

Bmw 418D 2.0motor Grand coupe God 2016/15 Reg sega cela god novi gumi...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

24 сеп 13:33Auto Plac leo se prodava kolite Moze zamena

Otkup na koli i prodazba na kolite za povece info tel 077655777 Moz...


8 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

24 сеп 13:33Mercedes-Benz E 220 T CDI

Prodavam Mercedes-Benz E 220 CDI Vo odlicna sostojba uvezen od Sva...


7.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

24 сеп 11:39Volvo v70

Volvo v70 2.4d 2008 god 076222684


8.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

24 сеп 11:20Se prodava Renault Scenic 1.6

Se prodava reno Scenic 1.6 1997 god. Registriran do Noemvri 2022. Teh...


1.250 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

24 сеп 08:48Mercedes e 290

Seprodava Mercedes Kollata e vo dobra sostojba vredi dase vidit regis...


1.600 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

24 сеп 08:31VW golf 3 Shitet ose ndrrim

Golfi eshte ne gjendje shum te mire ,bej ndrrim me golf 4 dhe golf 5 ...


1.800 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

23 сеп 23:56Mercedes cdi220 w202 mozna zamena

Mercedes cdi 220 w202 neispraven motor drugo se ispravno registriran...


1.000 €
или предлог цена
- 55 % Попуст
2.200 €
Струга

Автомобили

23 сеп 15:01Bmw 535d bi-turbo

Se prodava bmw 535d mnogu socuvana servisirana redovno , reg do 31.12...


9.999 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

22 сеп 17:32Peugeot 207cc

076304900


567 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

22 сеп 16:18VW Golf 7.5-“GTi-look -1.6 diesel-2016 mozhna zamen

VW Golf 7.5- “ GTi-look(👀)“-1.6 diesel-2016 “🇨🇭“ mozhna zamena!! ...


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

22 сеп 13:20Mercedes S 350”-cdi/4matic”235ks.. 2011 ”!-mozhna zamena

Mercedes S 350”-cdi/4matic”235ks..”🇨🇭🇨🇭”2011”-!!- ☎️ 070 362 155...


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

22 сеп 13:14Renault clio 1.2 16v 2007

Ful oprema sega napraven golem servis Registracija pominata2w21


2.100 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

22 сеп 09:48Suzuku grand vitara benzin za delovi ili cela

Se prodava na delovi se od delovi ima motorot e na delovi se komle...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

22 сеп 09:48PORCHE CAYENNE 3.0.D SPORT 2011

🇨🇭PORCHE CAYENNE 3.0.D SPORT 2011🇨🇭 UVEZENO OT CH 🇨🇭🇨🇭🇨🇭 ...


29.999 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

21 сеп 11:16OPEL VECTRA CL 1.6

DELOVI ZA OPEL VECTRA 1.6 Amortizeri Letva Predna i zadna leva vrata ...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

21 сеп 08:59Audi Q7 S line

Vo odlicna sostojba moza da se probate vo sekoe vreme 070667984


12 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

20 сеп 21:23Jeep

Jeep commander so stranski tablici


6.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

20 сеп 19:54GOLF 5 1.9 DSG AUTOMATIK

GOLF 5 1.9 DSG AUTOMATIK 070635644


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

20 сеп 18:04Audi Q7 3.0 TDI Quatro

Hitno se prodava Audi Q7 so full oprema Servisirana vo bezprekorna ...


13.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

20 сеп 14:53B8 2019 highline

Passat b8 2019 highline full 1.6 DSG reg servis zamena samo za Arteon


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

20 сеп 13:35OPEL ASTRA J 1.4 - Prva boja .. Reg.

SE PRODAVA OPEL ASTRA 1.4 J MODEL TURBO BENZIN / EURO 5 ... V...


3 €
или предлог цена
- 57 % Попуст
7 €
Струга

Автомобили

20 сеп 10:55NISSAN PRIMERA 2 SLX VO BESPREKORNA SOSTOJBA

Se prodava NISSAN PRIMERA 2 slx , so realni 182 000 km, so oprema: AB...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

20 сеп 09:50Страна 2 од 16

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам