180 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

новоизградена квалитетна куќа со базен од 428м2

id: sh1054/караорман бб, штип македонија 135000€ description ново...


135.000 €
или предлог цена
22 мар 19:24Промовирано

Samostalna Kuka so dopolnitelen plac so markica

Se prodava kuka od 500 kvadrati so dvorno mesto na koe ima legalen v...


35 €
или предлог цена
11 мар 15:58Промовирано

se prodava kuka nad avtobuska stanica

kukata se naoga na glavniot pat nad avtobuska stanica,ima dva sprata ...


25.000 €
или предлог цена
09 фев 12:34Се продава куќа и Плац

Se prodava kukja nova gradba na Krushevska Republika br. 54 Babi,Stip...


123 €
или предлог цена
08 фев 17:15Се продава куќа и Плац

Se prodava kukja nova gradba na Krushevska Republika br. 54 Babi,Stip...


123 €
или предлог цена
08 фев 17:15se prodava kuka mozna zamena za stan

se prodava kuka izgradena 1993 god vo koja se zivee 1 sprat od 65m...


1 €
или предлог цена
04 фев 19:20Sprat od kukja

Se prodava/iznajmuva a moze i zamena sprat od kukja na isarot. Sprato...


По Договор
или предлог цена
03 фев 19:42Semejna kuka

Se prodava kuka cena po dog


60.000 €
или предлог цена
27 јан 16:35Prodazba na Kuka

Se prodava Kuka vo Prebek tel 070368229


140.000 €
или предлог цена
27 јан 14:46Itno ! Baram mala evtina kuka za edna osoba

Itno baram mala stara eftina kuka do 50 m2 , za edna osoba. (ne e fik...


По Договор
или предлог цена
26 јан 19:08Kuka vo centarot na gradot, nepovtorliva prilika!

POVOLNO, EKSTRA LOKACIJA!! Samo za seriozni lica, kontaktirajte vo s...


По Договор
или предлог цена
25 јан 23:38Kuka vo centarot na gradot, nepovtorliva prilika!

POVOLNO, EKSTRA LOKACIJA!! Samo za seriozni lica, kontaktirajte vo s...


По Договор
или предлог цена
25 јан 23:26Kuka vo centarot na gradot, nepovtorliva prilika!

POVOLNO, EKSTRA LOKACIJA!! Samo za seriozni lica, kontaktirajte vo s...


По Договор
или предлог цена
25 јан 23:20комплетно опремена ВИЛА во близина на Штип

СЕ ПРОДАВА ‼️‼️‼️ Се продава комплетно опремена ВИЛА(викендица), в...


275.000 €
или предлог цена
22 јан 23:36Se prodava kuka

Цена по договор. Контакт на телефон 075292463 Горан


1 €
или предлог цена
18 јан 01:05Se prodava kuka vo selo Dragoevo Stipsko

Se prodava luksuzna nova kuka vo selo Dragoevo- Stip.Kukata ima cist ...


1 €
или предлог цена
08 јан 18:35Se prodava kukja

Se prod.sprat od kuka poseben vlez na prvi kat vo centar na gradot ul...


По Договор
или предлог цена
04 јан 22:53Se prodava stara kukja ( plac) 140m2 vo centarot na Stip

Se prodava stara kukja ( plac) 140 m2 Lokacija pomegju muzickoto uci...


1 €
или предлог цена
03 јан 14:27SE PRODAVA KUKA VO NASELBA DUZLAK STIP

236 m2 povrsina Salon 45m2 Garaza 20m2 2kupatila POVEKE INFO NA 077 6...


По Договор
или предлог цена
25 дек 16:14Prodavam kuka

Prodavam kuka na dva sprata po 145 m2 i graza 60m2 cena po dogovor 07...


8 €
или предлог цена
22 дек 23:06Продавам куќа или заменувам за стан

Се продава куќа со дворна површина од 400м2 на многу мирно и тивко ме...


42.000 €
или предлог цена
21 дек 23:59PRODAVAM KUKA VO CENTAROT NA GRADOT

MOBILEN ZA KONTAKT 078 474 870 Snezana SE PRODAVA KUKA od 154 m2 ...


1 €
или предлог цена
20 дек 14:22Stara kukja so dvorno mesto

Se prodava stara kukja so dvorno mesto na ul"Borko Talev"br.54.Cena p...


1 €
или предлог цена
19 дек 18:31Се издава самостоен спрат од куќа

Stanot e vo poseben kat od kukja vo centarot na gradot. SLOBODNO od ...


1 €
или предлог цена
16 дек 11:02Се продава куќа на атрактивна локација

Се продава Куќа на улица железничка Куќата е лоцирана во населба Жел...


1 €
или предлог цена
04 дек 21:03Kukja vo 3 Cheshmi

Kukja za dve semejstva vo naselba 3 Cheshmi. Vredi da se vidi na lice...


1 €
или предлог цена
30 ное 22:03Куќа од 140 м2 во Штип

Итно се продава куќа на ул. Радански пат 117. Површина 140м2 (плус по...


34.000 €
или предлог цена
18 ное 10:50Se prodava kujka sprat ipodrumski prostor

kujkata e vo senjak 3 pozadi trgovskiot ELKOS blizu skoloto Dimitar V...


75.000 €
или предлог цена
12 ное 16:47SE PRODAVA KUKA

Itno se prodava !


150.000 €
или предлог цена
06 ное 14:28Se prodava kuka

280 kvadrati kukja Celosno Mesto 430 kvadrati(kukja dvorno mesto gar...


По Договор
или предлог цена
03 ное 11:05Се продава куќа во центарот на Штип

Се продава куќа во центарот на Штип, веднаш позади градската библиоте...


По Договор
или предлог цена
31 окт 18:38Prodavam Kukja vo Stip zona1

Kukjata e so potkrovje i golema tarasa 85m2 dole 85m2 gore 50m2 ga...


40.000 €
или предлог цена
22 сеп 10:48Се продава куќа

Итно се продава куќа,може замена за стан(со или без доплата) Број за...


45.000 €
или предлог цена
17 сеп 15:36Kuka vo karbinci

Kuka vo karbinci.


1 €
или предлог цена
17 сеп 12:40Семејна куќа погодна и за деловен простор

Се наоѓа на најубава локација во Ново Село, со поглед на река Брегалн...


1 €
или предлог цена
05 сеп 13:00Se prodava kukja ili zamenuva

Se prodava kuka vo novo selo,odlicna lokacija,na 10min do centar. Na...


60.000 €
или предлог цена
16 авг 19:54Се продава куќа

Се продава стара куќа на ул. Иво Лола Рибар 94. Се наоѓа веднаш позад...


1 €
или предлог цена
05 авг 17:35СЕ ПРОДАВА КУЌА

Се продава куќа во Штип на прекрасна локација. Куќата се наоѓа во Нов...


70.000 €
или предлог цена
04 авг 17:25Semejna kuka vo stip

Se prodava semejna kuka vo centarot na Stip bliski do pazarot kam kit...


1 €
или предлог цена
26 јул 20:26Куќа на два спрата во центарот на градот

Се продава куќа на два спрата во центарот на град Штип. За повеќе ин...


100.000 €
или предлог цена
22 јул 17:49Se prodava kuka

Шифра:PP1059 Се продава куќа на одлична локација во Центар на Штип.К...


35.000 €
или предлог цена
13 јул 11:30Продавам стара куќа во село лесковица

Стара куќа во средишниот дел на селото лесковица Ценат е по договор.


По Договор
или предлог цена
20 јун 11:51Страна 2 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам